biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Przyjęcie okolicznościowe

Wysłane przez ana_k 
Przyjęcie okolicznościowe
14 lis 2009 - 18:19:59
Jestem nową mieszkanką Biskupca i planuję zorganizować przyjęcie okolicznościowe na około 25 osób. Gdzie mogłabym to zrobić? Obiad uroczysty, dobre jedzenie i ładny wystrój smiling smiley Przyjęcie mogłoby się odbyć również w okolicy Biskupca. Nie znam żadnych opinii na temat lokalów i proszę o pomoc!!!
Re: Przyjęcie okolicznościowe
15 lis 2009 - 18:18:07
moze hotelik Atelier??
Re: Przyjęcie okolicznościowe
15 lis 2009 - 20:15:47
Dzięki tam już sprawdzałam, oferta dość atrakcyjna, w tej chwili nie mam innego pomysłu...
dan
Re: Przyjęcie okolicznościowe
16 lis 2009 - 22:53:13
klub bilard, fugazi pub, pod kołem, nad rzeką, bar w kromerowie, bar na placu wolnośc, no i wiele innych w okolicznych osadach
Re: Przyjęcie okolicznościowe
26 lis 2009 - 11:25:49
Pensjonat Sloneczny Brzeg jak większosc imprez, ktore z Biskupca przeniosly sie na Słoneczny
Re: Przyjęcie okolicznościowe
28 lis 2009 - 19:13:23
Jesli ma byc sensowny poziom, dobre jedzenie i wystroj to zaden z obiektow wymienionych przez dan'a sie nie nadaje. Poki co tylko Atelier, badz pensjonat nad Slonecznym Brzegiem (4km od Biskupca). Na wiosne dojdzie nowe miejsce, w nowej kamienicy na Pionierow.
Re: Przyjęcie okolicznościowe
29 lis 2009 - 09:23:48
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Rzeczywiście jedynie hotelik Atelier spełnia moje wymogi. W najbliższym czasie przejadę się nad Słoneczny Brzeg i dokonam wyboru miedzy tymi dwoma lokalami.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.