biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH

WysÅ‚ane przez SONDA 
STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH
12 gru 2006 - 18:17:31
WITAM
Ktoś kiedyś krzyczał że zrobi stronę o zespołach wywodzących się z miasta Biskupiec i co? Czy ma to jakieś odzwierciedlenie w praktyce? Pomysł był dobry niestety chyba nic więcej.....
Re: STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH
12 gru 2006 - 23:43:41
LOL^2. a jakie tu sÄ… kapele ?
Re: STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH
14 gru 2006 - 13:02:08
i znowu "jad"
Re: STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH
14 gru 2006 - 14:47:42
Nie tyle sa ile byly i warto by coś o nich stworzyć tak aby ocalić od zapomnienia.
Re: STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH
14 gru 2006 - 18:38:31
To jest świetny pomysł i chyba znowu prośba do admina
moze warto ocalić od zapomnienia kilka kapel które lubilismy,
Moze uda sie znalezc jakies sample. byloby milo

tylko nie na tym forum Adminie !!!
moze jakas dodatkowa zakładka na stronie glównej?
Mysle ze forumowicze cos by tam znalezli na temat kazdej z nich i bedzie niezla sentymantalna jazda
Re: STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH
15 gru 2006 - 10:31:01
jak chcesz sobie posłuchać "sampli" to zapraszam tutaj [mp3.wp.pl]
Re: STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH
19 gru 2006 - 09:53:38
Znalazłem, posłuchałem i w sumie "ok" moja ciekawośc jest zaspokojona. Ale nie na tyle zebym skonczyl juz ten wątek.

Jesli jest to strona o Biskupcu (a chyba jest) to warto tez skoncentrowac sie nad tą formą aktywności mlodych ludzi z Biskupca.
A co kapelami kore kiedys grały w Biskupcu? , przeciez bylo ich kilka.
Wydaje mi sie nawet ze były duzo lepsze niz to co znalazłem na WP (sorry za szczerość), ale szkoda by bylo tak po prostu o nich zapomniec.
Re: STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH
19 gru 2006 - 11:55:27
no dobra, nawet gdyby ktos zrobil ta strone to skad ma wziasc informacje o "starych" kapelach. reportera wyslac do ludzi, ktorzy siedza tera za gorami za lasami ?
Re: STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH
19 gru 2006 - 17:46:54
wszystko jak zwykle jest kwestiÄ… dobrej organizacji. Admin do dziela, reszte zostaw ludziom , zobaczycie ze efekty bedÄ… milym zaskoczeniem.
Re: STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH
19 gru 2006 - 23:58:25
Zgadzam się z przedmówcą taka strona jest świetnym pomysłem sam mogę dać Wam kontakt do kilku osób które za gwarancję porządnie wykonanej strony udostępnią nagrane materiały, fotki i inne takie tam bajery. Najlepszym okresem w biskupieckiej muzie były lata 95 i późniejsze, grało wtedy dużo fajnych kapelek. Mają ponagrywane swoje stare materiały. Kilka z nich nawet w całkiem profesjonalnych studiach nagrań. Jest czego posłuchać, a muza ta bardzo zróżnicowana była: od lekkiego rocka, poprzez regge, na osrtym death metalu skończywczy, Wtedy zresztą zupełnie inne czasy były. Biskupiec metalowcami był zasypany po pachy. Generalnie całym undergroundem. Fajne to czasy były. Potem też kilka fajnych projektów powstawało, chociażby gotykiem zalatujący Bonafides, deathowy deformed, berial, faust, splin, hern, legion,i wszyscy pozostali.
Pozdrowienia dla dawnego podziemia.... kupa fajnej zabawy wtedy mieliśmy....smiling smiley
POZDROWNIENIA dla P. WOJTKA (BDK)...smiling smiley
Re: STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH
20 gru 2006 - 00:05:44
Hehehe a mi na mysl przychodzi jedynie faust i ich ostatni koncert z cowerem "taki maly taki duzy moze diablem byc" grinning smiley
Re: STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH
20 gru 2006 - 11:34:54
Od jakiegos czasu pracuje intensywnie nad nowa wersja strony.
Zrealizowanie calego pomyslu zajmie mi dobry rok.
Ale za 1-2 miesiecy strona bedzie na biezaco aktualizowana.
W ramach starej szaty uruchomie system do zarzadzania trecia, co znacznie ulatwi prace.

Do celowo projekt ma celu:
- zachowanie dziedzictwa kulturowego gminy Biskupiec
- aktywizowanie spoleczenstwa lokalnego
- mononitoring poczynan wladzy
- mozliwosc rozwoju spoleczenstwa internetowego
- multimedialnosc i ingerencja w zawartosc strony
- niezaleznosc
- szybki dostep do informacji

Wkrotce projekt przedstawie dla dwoch stowarzyszen. Jesli jest mozliwosc w tym temacie, to chcialbym skorzystac ze srodkow UE - ale w tym temacie nie orientuje sie dobrze, wiec jesli ktos z forumowiczow ma wiedze na ten temat, to czekam na wskazowki.

Rowniez posiadam dostep do przeroznych informacji, ktore nalezaloby zarchiwizowac dla przyszlych pokolen. Wszelkie informacje na temat zespolow muzycznych, nagran muzycznych itp. przechowujcie w bezpiecznych miejscach...wszystko sie przyda.
Tylko cierpliwosci, bo mam braki czasowe przez co najmniej 3 miesiace.
Re: STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH
23 gru 2006 - 09:53:54
czlowieku !!!
znowu zakonczyles wÄ…tek

co do funduszy UE moge delikatnie smiling smiley pomóc
>M<
Re: STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH
29 gru 2006 - 11:46:26
a ktos pamieta PSYCHOCANDY?? najlepsze co w tym miescie bylo!1

______________________________________________
>M<
Re: STRONKA O BISKUPIECKICH KAPELACH
28 pa¼ 2008 - 15:04:11
no, ktoś pamięta?

______________________________________________
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.