biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

INTERNET W BISKUPCU-multimedia czy neostarda?

Wysłane przez dan 
dan
INTERNET W BISKUPCU-multimedia czy neostarda?
07 mar 2008 - 19:39:48
proszę o pinie dotyczące użytkowników internetu za pomocą firmy multimedia lub neostrady w biskupcu

podzielcie się swoimi opiniami o tych dwóch dostawcach

jaki wybór będzie właściwy?confused smiley

z góry dziękuje za opinie
dan
Re: INTERNET W BISKUPCU-multimedia czy neostarda?
10 mar 2008 - 18:28:43
nikt nie może ocenić swojego dostawcy internetu??????moody smiley
Re: INTERNET W BISKUPCU-multimedia czy neostarda?
10 mar 2008 - 18:34:43
neostrada jest spokosmiling smiley
Re: INTERNET W BISKUPCU-multimedia czy neostarda?
10 mar 2008 - 19:10:48
multimedia jest spokosmiling smiley
Re: INTERNET W BISKUPCU-multimedia czy neostarda?
11 mar 2008 - 15:50:55
bierz to co ci sie bardziej opłaca z punktu ekonomicznego.. Jeżeli chodzi o niezawodność to każdemu zdarzają sie wpadki, multimedia czasem "wyłącza" się wieczorami bądz w nocy, neostradzie równie często się to zdarza.. nie ma idealnego dostawcy.. na zatorzu, czy w miejscach gdzie multimedia jest na radiu net raz leci po 20Mb/s a czasem po 20b/s. Neostrada ma luki w zabezpieczeniach i często twój komp staje się częscią botnetu. Multimedia zmienia ip urzytkownikom raz na miesiąc neostrada przy każdym logowaniu.. Jesli ma to dla ciebie znaczenie to neo jest na lekkim +. Ale ważna jest także cena, tv przez multimedie w połączeniu z telefonem i netem jest chyba tańszy niż podobna usługa w tp, o ile w biskupcu jest dostępna.. tak wiec dupa!
Re: INTERNET W BISKUPCU-multimedia czy neostarda?
25 mar 2008 - 22:24:37
Ja mam neostarde 1,3Mb/s i jestem zadowolonawinking smiley
Re: INTERNET W BISKUPCU-multimedia czy neostarda?
29 mar 2008 - 23:02:54
Mialam neostrade i bylo nawet dobrze. Teraz zmienilam na orange freedom(lepsza cena) i niby to samo a jednak.....nigdy nie dopadlo mnie tyle wirusow i rozlacza net nie wiadomo dlaczego.....
Re: INTERNET W BISKUPCU-multimedia czy neostarda?
19 kwi 2008 - 19:23:25
Hej
Mimo wszystko zanim podpiszesz jakąkolwiek umowe przeczytaj dokładnie warunki, żebyś się po jakims czasie nie okazało że po kilku miesiacach masz inna cene z internet (np przez 3 miesiace cena jest niższa a potem wzrasta dwu krotnie).
Przypominam że w przypadku podpisania umowy masz kilka dni po podpianiu umowy żeby z niej zrezygnować (z tego co pamiętam do 14).
Jezeli chodzi o internet w TPSA to od razu mówie że jeżeli zdecydujesz sie na np rezygnacje z neostrady przed końcem umowy to będziesz zobowiązany do uiszczenia odpowiedniej opłaty, i najważniejsza informacja jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowe to trzeba to zrobić do 30 dni przed końcem umowy lojalnościowej. (Rezygnacja w TPSA nastepuje tylko na wniosek PISEMNY)
Kolejna sprawa to możliwość podłaczenia internetu jeżeli tpsa twierdzi że nie ma możliwości podłączenia internetu do twojego domu, to nie ma sensu pytać się o to samo w mutlipediach, bo oni powiedzą ci to samo. Sprawa jest jasna Multimedia działają na łączach na centralach TPSA więc jak TPSA stwierdzi że nie może podłaczyć to na chwile obecną nie będzie możliwości technicznych ( możliwości techniczne to - brak wolnych par na centrali, albo za daleka odległośc od centali, albo coś innego) tak w ogóle to pracowałam na błękinej linii. Pozdrowienia z UK
Re: INTERNET W BISKUPCU-multimedia czy neostarda?
23 kwi 2008 - 21:31:40
RAINY?
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.