biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

nuda w tej naszej mieścinie sad smiley

Wysłane przez Młoda 
nuda w tej naszej mieścinie sad smiley
30 kwi 2008 - 08:24:05
..nic sie nie dzieje..prawda, kto się ze mną zgodzi..?sad smiley
Re: nuda w tej naszej mieścinie sad smiley
30 kwi 2008 - 13:54:46
Ja się nie zgodze.. Dla przykładu : Wczoraj wywieźli mi śmieci z podwórka. A przedwczoraj widziałem jak pod urzędem dzieciaki rzucały sie kamieniami. Mało tego, jeden dostał! Ale była zabawa!

No i trzeba jeszcze pamiętać o tym że co piątek jest popijawa, gramy w karty i w ogóle jest zabawa!
Re: nuda w tej naszej mieścinie sad smiley
30 kwi 2008 - 17:53:48
a w naszej nudy nie ma!
dawaj do Biskupca, jak dorośniesz Młoda.
Re: nuda w tej naszej mieścinie sad smiley
30 kwi 2008 - 18:31:31
dievu- no widzisz u mnie się dzieciaki nie rzucają kamieniami i nie ma zabawy...w karty też nie gram bo nie umiem, ale na popijawach to się znam co nie co tongue sticking out smiley


a co do ventyla to ja jestem z B-ca, a dorosnąć chyba nigdy nie dorosne mimo swojego wieku, nie śpieszno mi do tego winking smiley
Re: nuda w tej naszej mieścinie sad smiley
30 kwi 2008 - 19:54:17
Zawsze mógłbym złożyć ci nie moralną propozycję i wprowadzic w dorosłe życie.. Ale czy społeczeństwo nie brałoby mnie za pedofila ? Skąd jesteś młoda ? (dzieeeeeelnica nie miasto smiling smiley_)
Re: nuda w tej naszej mieścinie sad smiley
30 kwi 2008 - 20:16:30
nie moralną propozycje <hihi> dobre thumbs up w każdym bądź razie wątpie abym z niej skorzystała, ale już teraz dzięki za dobre chęci grinning smiley a co do społeczeństwa..to aż tak bardzo zależy Ci na jego opinii? a dzielnia..bardzo spokojna, ZATORZEEEEEEEEEEE,, Jeeeee ! tongue sticking out smiley
Re: nuda w tej naszej mieścinie sad smiley
07 cze 2008 - 19:46:24
ja jestem z zatorza chwilowo nieobecny ale niedlugocool smiley.
i z mila checia bym cie poznalsmiling smiley. co ty na toconfused smiley
Re: nuda w tej naszej mieścinie sad smiley
04 lip 2008 - 14:09:59
dopiero przeczytałam co napisałes... no poznac sie zawsze mozna smiling smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.