biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

You can dance w Węgoju

Wysłane przez Młoda 
You can dance w Węgoju
30 kwi 2008 - 20:25:33
słuchajcie ludziska na majówke ruszajcie do Węgoja, a dokładnie w sobote, będzie tam festyn, pokazy afro-dance i wiele, wiele innych atrakcji,a wieczorkiem zabawa dla dorosłych w klubie strażaka, co macie siedzieć w mieście jak czas równie dobrze można spędzić na wsi (hihi)..oby tylko pogoda dopisała, 3mta się!
Re: You can dance w Węgoju
01 maj 2008 - 12:07:59
A ta zabawa dla dorosłych to ma coś wspólnego z moimi niemoralnymi propozycjami ?
Re: You can dance w Węgoju
01 maj 2008 - 15:14:52
dievu..słuchaj pojedź i sam sie przekonaj, nie będę zdradzać atrakcji na wieczór, jeśli zabawa nie spełni Twoich oczekiwań, zwyczajnie wrócisz sobie do B-ca smiling smiley
Re: You can dance w Węgoju
01 maj 2008 - 16:40:41
A co jeśli mnie murzyny pobiją ? Podobno lubią blądynów..
Re: You can dance w Węgoju
01 maj 2008 - 16:49:54
słuchaj nie wiem, w każdm bądź razie nic na ten temat mi nie wiadomo kogo lubią murzynitongue sticking out smiley a nawet gdyby startowali do Ciebie z łapami, to co bał byś się ich, przecież biskupieccy faceci to tacy hojracy grinning smiley
Re: You can dance w Węgoju
01 maj 2008 - 19:19:32
nie boje się że mnie pobije.. a jak będzie chciał robić coś niemoralnego ?
Re: You can dance w Węgoju
01 maj 2008 - 19:35:45
słuchaj dievu zadajesz trudne pytania...nie wiem co tym murzynom siedzi w głowach!? ale mam wiadomości z 1szej ręki, specjalnie dla Ciebie się wypytałam, murzynów tam nie będzie więc jak to się móffi spokojna Twoja rozczochrana...tymczasem posdraffiam!
Re: You can dance w Węgoju
02 maj 2008 - 03:48:19
a zdań nie zaczyna się od "słuchaj", tym bardziej kiedy piszesz, bo raczej będzie czytał... w skrajnych przypadkach mogę się mylić- syntezator mowy Iwona.
nie to, żebym się czepiał, czy podskakiwałwinking smiley

spać nie mogę.
Re: You can dance w Węgoju
02 maj 2008 - 07:52:17
Ventyl z racji tego, że Cię nie znam nie będę się na Ciebie obrażać ani z Tobą kłócić...smiling smiley taki dzień dobroci dla zwierząt <phihi>! A Twoje uwagi powiedzmy, że będę przyjmować ze stoickim spokojem jako dobre rady, w końcu chyba nie chciałeś źle?
Re: You can dance w Węgoju
07 cze 2008 - 20:03:54
naprawde bym cie poznal chyba ze sie juz znamysmileys with beer
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.