biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

napad

Wysłane przez precz z szowinistami 
napad
03 maj 2008 - 08:42:34
Poproszę kogokolwiek, kto widział napad (1-2 w nocy) niedaleko Kaflarni około 1-3 w nocy o PW do mnie...W tych godzinych jakieś 3 degeneratki(no tak tak, 3 na 1, tylko jeden samochód w końcu się zatrzymał - bo to Polska właśnie) napadły moją sister zabierając telefon i bojąc ją...Jej szczęście, że nie przyznała się, że ma kasę(ojoj degeneratki były głupie? Trudno się dziwić...). Policja też dała d*py ale o tym nie warto rozkmniniać...Tak czy siak proszę kogokolwiek o kontakt.


PS: Dla odważnych Pań, które we 3 zakosiły komórkę, nagroda specjalna - wpi*rdol...

________________________________________________________________
"...So afraid of what people might say
But thats all ok cuz you're only human
So afraid of what people might say
You're gonna break so please don't do it..."

sad smiley ..::]*[<=StUdIa @ PG=>]*[::.. sad smiley
Re: napad
03 maj 2008 - 11:56:43
Jak na dzikim zachodzie grinning smiley Ktoś narzekał że nic się nie dzieje w mieście ?

"precz z szowinistami", wystarczy przybliżyc wiek "napadających".. W Biskupcu jest raczej mało zbrojnych i zorganizowanych kobiecych grup przestępczych...

Aaaa... i o której był w końcu ten napad ? o 1-2 czy o 1-3 ? Trzech godzin jej chyba tam nie biły..
Re: napad
03 maj 2008 - 13:02:56
sorki, źle mi się napisało-godziny to 1-2 koło Kaflarni, 3 laski w wieku nastoletnim(max 19), 2 brunetki w czarnych bluzach(jedna stała dalej więc nie wie jaki kolor włosów miała)...siostrze wydało się, że po prostu chciały komuś naj*bać, ale się wystrachały i zadowoliły telefonem(co nie znaczy, że sister nie oberwała lekko :/ )...

PS: czas jest mniej więcej - nie miała tel to nie wiedziała, która to godzina tongue sticking out smiley około 1 wyszła z Undera...

________________________________________________________________
"...So afraid of what people might say
But thats all ok cuz you're only human
So afraid of what people might say
You're gonna break so please don't do it..."

sad smiley ..::]*[<=StUdIa @ PG=>]*[::.. sad smiley
Re: napad
03 maj 2008 - 13:21:35
kurcze, żeby kobiety napadały w Bucu? A gdy tak napadły jakiegoś faceta?
Re: napad
03 maj 2008 - 19:04:47
heh;] dzieje sie dzieje;] nie powinno byc problemu ze zlapaniem !!! marki i koloru samochodu to jush sie nie pamietawinking smiley ??? jush nie nalegam na numer rejestrcyjnyspinning smiley sticking its tongue out
dan
Re: napad
06 maj 2008 - 00:34:15
smiling smiley smiling smiley to tyle -spacerowanie nocna porą tak się czasem kończy - to raczej normalne zjawisko- dlatego najlepiej nie chodzić w pojedynkę po niebezpiecznych rejonacheye popping smiley
Re: napad
06 maj 2008 - 17:51:41
Zgadzam się z dan tongue sticking out smiley
Re: napad
06 maj 2008 - 18:36:12
A gdzie są te niebezpieczne rejony w Biskupcu ? I dlaczego sa niebezpieczne ?
dan
Re: napad
06 maj 2008 - 21:53:31
to ogólnikowe pojecie- tak dla przykladusmiling smiley
Re: napad
07 maj 2008 - 02:04:16
a ja ostatnio chodzilem na takiej bombie i nikogo spotkac nie moglem a bylem wszedzie, park, kraksy centrum!!!
Re: napad
07 maj 2008 - 05:05:00
szukales sprawczyngrinning smiley??
Re: napad
07 maj 2008 - 08:30:07
czynu!winking smiley
Re: napad
07 maj 2008 - 13:36:54
nie to bylo przed calym zajsciem! szkoda ze wtedy nikt do mnie nie podszedl!!
Re: napad
07 maj 2008 - 14:38:32
wiedziałem, że szukałeś czynu!
Re: napad
08 maj 2008 - 00:43:26
wsumie to bym powykrecal lapy tym co maja problem z przechodniami i ich zaczepiaja ale pewnie gnojki spali przed klasowkami w szkole smiling smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.