biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Park Na Osiedlu Zatorze.

Wysłane przez The New Guy 
Park Na Osiedlu Zatorze.
23 lip 2008 - 19:41:20
Mianowice temat kieruje do osób wyżej postawionych w naszym mieście czyli : radnych , osób z urzędu itp.


A historia brzmi :

Będąc dzisiaj w naszym parku zuwazylem iż zostały zrównane z ziemią 2 ławki przy "stawku" oraz grill.

Chciałbym się dowiedzieć czy na ich miejscu postaną nowe albo czy planuje się wyrwanie następnych ławek.

Oraz mam pytanie czy będą przewidziane jakieś renowacje w stylu remont kortu po którym już się nie da biegać, renowacja boiska które zostało zniszczone przez koparki i inne tego typu pojazdy ciężkie podczas budowania nowej wieży ciśnień itp...

Narazie do tej pory większość rzeczy wychodziło z inicjatywy młodych mieszkańców zatorza tj. bramki załatwione zostały przez pana radnego natomiast wstawienie tychże brramek należało już do nas. Tablice do koszykówki robiliśmy sami...

Ostatnio już nawet zapomniano o koszeniu boiska co do tej pory wykonywane bylo przez urzad..

Zostały ściągnięte siatki odgradzające kort od boiska... (jakieś 6-7 lat temu) i miały być wstawione nowe :/


Czy może następnym krokiem będzie wybetonowanie parku ??? Bo ponoć niektórym osobom przeszkadza młodzież w parku bo nie mogą się wyspać na dyżur...

Przecież to jest park... tam się gromadzą ludzie...

Mam nadzieję na odpowiedź. (sensowną)

dan
Re: Park Na Osiedlu Zatorze.
24 lip 2008 - 12:14:00
Biskupiec 15-20 lat temu byl jednym z piekniejszych miast(chodzi tu o zielen) tak twierdza ludziska odwiedzający teraz nasz bis-ec.

utrzymanie zielenie kosztuje-myślę że wladze wychodza z założenia że lepiej zrobic jakies biesiady dla ludu niz zadbac o kilka zielonych miejc.

Zobaczcie co sie zrobilo z tak zwanym(kiedys) parkiem jordanowskim- to moglaby byc wizytowka miasta- tylko po cowinking smiley przecież b-c tego nie potrzebuje

cool smiley--------fabryka pasztetu jest wazniejsza---------cool smiley
Re: Park Na Osiedlu Zatorze.
24 lip 2008 - 20:04:00
ktory to park jordanowski?
Re: Park Na Osiedlu Zatorze.
24 lip 2008 - 20:55:57
to mamy w Biskupcu nowa wieze cisnien?? stara zburzono mam rozumiec;]?
Re: Park Na Osiedlu Zatorze.
24 lip 2008 - 21:43:35
tak zburzono i nowe cosik wybudowano.... czas odziwedzić sik-wit-it "stare kąty", bo widze w kaflu dawno nie byłes, w parku na "zatorzu" tesh nie..oj nie może tak być..... tongue sticking out smiley juz ja tego dopilnuje (kolejny żarcik)ciao !
Re: Park Na Osiedlu Zatorze.
25 lip 2008 - 19:17:05
postaram sie jeszcze w tym rokuspinning smiley sticking its tongue out
Re: Park Na Osiedlu Zatorze.
27 lip 2008 - 19:12:52
sik-wit-it..niestety pozostaje mi tylko 3mać Cię za słowo winking smiley
Re: Park Na Osiedlu Zatorze.
17 sie 2008 - 14:52:53
widze ze nikt z "wyzszych" osob nie raczyl sie wypowiedziec...

Re: Park Na Osiedlu Zatorze.
17 sie 2008 - 19:19:58
normalne,chyba nigdy nikt z takich osob tu nie zajrzal
Re: Park Na Osiedlu Zatorze.
23 sie 2008 - 13:42:05
Moj Park!!!!!!!!!!grinning smiley
Re: Park Na Osiedlu Zatorze.
29 sie 2008 - 16:29:05
nie tylko twoj tongue sticking out smiley

Re: Park Na Osiedlu Zatorze.
02 wrz 2008 - 20:01:33
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.