biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Videofilmowanie i fotografia ślubna

Wysłane przez leskul 
Videofilmowanie i fotografia ślubna
17 Sep 2009 - 16:46:12
VIDEO STUDIO WIESŁAW MRĄGOWO TEL 0 784 131 663

Dzień Waszego ślubu będzie jednym z najwspanialszych dni w Waszym życiu. Jednak organizacja ślubu i wesela może niejednego doprowadzić do "ostrego bólu głowy". Bardzo łatwo można o czymś zapomnieć, coś przeoczyć. Aby nic tego dnia nie zakłóciło zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług

Ślub to niepowtarzalna i najpiękniejsza chwila w życiu każdego człowieka. Wspomnienie tego dnia to największy skarb na długie lata spędzone razem. Ile wysiłku i czasu trzeba włożyć, aby cała uroczystość miała odpowiednią oprawę? Co zrobić, aby dzień ślubu i wesela mógł się odbyć zgodnie z Waszymi marzeniami i życzeniami?

. Wykonamy wspaniały i profesjonalny film, a dzięki naszemu doświadczeniu powstanie jedyna w swoim rodzaju pamiątka. Wykonamy też foto-album w postaci zdjęć plenerowych oraz fotoreportaż ze ślubu i przyjęcia weselnego. Fotografia bowiem jest pamiątką do której wracamy chyba najchętniej. Trudno wyobrazić sobie bez niej ceremonię ślubną i wesele.

Dla naszych klientów mamy w ofercie rejs statkiem na którym wykonamy sesje w Plenerze
dla wymagających klientów sesja (nad morzem) lub w miejscu wybranym przez Młodą Parę,
oraz sesja w stadnine koni,w ofercie przejażdżka bryczką oraz wiele innych atrakcji.
Dzięki temu film robi się bardzo ciękawy i wrażenia zostaną na całe życie.

[www.mm.pl]

[www.mm.pl]
Re: Videofilmowanie i fotografia ślubna
21 Sep 2009 - 20:52:38
beznadziejne masz zdjęcia i stronę ...
dan
21 Sep 2009 - 22:30:10
nie dręcz człowieka-daj mu szansesmiling smiley
24 Sep 2009 - 16:22:52
Czijzes Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> beznadziejne masz zdjęcia i stronę .

Beznadziejna to jest Twoja ocena . Znam prace tego Studia i wszyscy znani mi kliencii bardzo sobie chwalą.Nie wiem jakie masz zarzuty do zdjęć ? może coś wiecej warto by napisać,zdjęcia są poprawnie wykonane,ujęcia ciekawe więc ocena beznadziejne jakoś tu nie pasuje.
Z tego co wiem to studio wykonuje również prace dla Urzędu Miasta w Mrągowie i jakoś nikt tam tak prac studia nie oceniał.
24 Sep 2009 - 19:04:21
smiling smiley powstrzymam sie od komentarza smiling smiley poprawne zdjęcia - już widzę minę Twojej żony, kiedy jej oznajmiasz, że będzie miała poprawne zdjęcia wykonane w najważniejszym dla niej dniu smiling smiley)) proponuję wpisać na google zdjęcia ślubne oraz projektowanie stron internetowych i sprawdzić jak robią to inni smiling smiley jednak się nie powstrzymałem od komentarza winking smiley myślę, że skoro ktoś wchodzi na nasz rynek musi mieć coś do zaoferowania, a niestety prezentowane zdjęcia są "słabe" (tak na lightcie). pozdrawiam smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-24 19:05 przez Czijzes.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.