biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

To ja cos napisze

WysÅ‚ane przez Trinity 
To ja cos napisze
17 pa¼ 2001 - 18:17:34
<HTML>Jak juz nikt nic nie pisze to ja postanowilam napisac co ostatnio gdziessss... tam przeczytalam, mianowicie: "Samochod przy wkonywaniu skretu w prawo potracil woznice prowadzacego nieoswietlonego konia z wozem, ktory doznal obrazen ciala".

Moze to byla szkola jazdy, Hi, Hi Hi :-))).</HTML>
Re: To ja cos napisze
17 pa¼ 2001 - 21:58:32
<HTML>Co raz wiecej osob lubi czarny humor ...
Nie wiem czy to dobrze czy zle ???</HTML>



--- The truth is out of there ---
Re: To ja cos napisze
18 pa¼ 2001 - 18:22:13
<HTML>O prosze nawet urocze Panie zagladaja na stronke Damiana. Co do Twojej opowiesci to lubie czarny humor chciaz z tego wszystkiego najbardziej mi szkoda biednego konika..... Tak na marginesie to mam do Ciebie pytanie Trinity - co jest z Twoim mailem? Juz tyle razy probowalem Ci cos wysla i ciagle dostaje maila od serwera ze masz zablokowane konto czy cos w tym stylu?</HTML>
Re: To ja cos napisze do jaakis-koles
18 pa¼ 2001 - 19:03:23
<HTML>Dzienki za uznanie.Co do twojego pytanka to zeczywiscie z tym portalem w ktorym dotychczyas mialam konto byly same klopoty. Ja sama mialam problem zeby dostac sie do mojej skrzynki poczt. poprostu byl do......y. Jakis tydzien temu weszlam na ich stronke i co sie okazalo - przestali istniec ot tak sobie z dnia na dzien. Tak wiec z tad na pewno te problemy z kontaktem. Obecnie mam nowy adres wiec jesli chcesz to stukaj na
W-PUNKT@T-ONLINE.de

pozdrowienia i do zobaczenia w necie
Trin.</HTML>
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.