biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Trochę na poważnie

WysÅ‚ane przez jarek 
Trochę na poważnie
19 pa¼ 2001 - 15:09:53
<HTML>Oglądałem dziś jednym okiem pierwsze obrady sejmu i tak sobie pomyślałem , że także w Biskupcu przydałyby się zmiany . Nasi rajcowie widocznie mają się całkiem dobrze bo przecież nie zauważają tego co się w Biskupcu dzieje . A jest coraz gorzej . Z każdej strony dochodzą słuchy o tym , że zwalniają ludzi z pracy , padają sklepy , poszeża się sztab bezrobotnych , w niektórych instytucjach nawet strajkują . Gdy popatrzy się na ludzi na ulicy to snują się jak cienie . Brakuje dosłownie na wszystko . Kiedyś Biuro Pracy jeszcze kierowało jakieś oferty do bezrobotnych . Teraz już nic nie ma .
"Źle się dzieje w Biskupcu Państwo Radni i już czas coś z Tym zrobić "!!
Podnieście swoje sznowne tyłki z krzesełek i zacznijcie ratować to umierające miasto!! . Niedługo wybory i przyjdzie czas rozliczeń. Nie jestem za czystkami na stanowiskach urzędniczych ale w Biskupcu po nowych wyborach gminnych taka czystka napewno powinna nastąpić .
Pozdrawiam !</HTML>
Re: Trochę na poważnie
19 pa¼ 2001 - 21:58:57
<HTML>No tak poruszyles dosc powazny temat a zarazem znany wszystkim obywatelom Biskupca. W tym miescie sa potrzebne zmiany tak samo jak i w calym kraju. Od czego zaczac : przede wszytkim od wyboru nowych wladz samorzadowych, ktorzy zaczeli wreszcie by cos robic pozytecznego dla miasta i gminy. Na szczecie mamy juz nowy rzad a o jego nowych decyzjach przekonamy sie juz nie bawem. Do wyboru wladz lokalnych pozostal niecaly rok, chyba ze mozna byloby zorganizowac wczesniejsze wybory !!!, Wystarczy jakis tam % podpisow mieszkancow gminy i mamy problem z glowy.

A co do bezrobocia jest coraz gorzej... rada dla mieszkancow Biskupca i okolic, jesli w przeciagu roku nic sie nie zmieni - UCIEKAJCIE STAD !!! Tu mozna tylko odpoczywac i spedzac wakacje, nic poza tym.</HTML>



--- The truth is out of there ---
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.