Jesteś tu:Informacje / Kultura i rozrywka / W poszukiwaniu drugiej połówki

W poszukiwaniu drugiej połówki


Wstawiony przez admin 27 sierpień 2008

Popularność w dużej mierze zawdzięczam internetowi – mówi Gosia Andrzejewicz

Zna ją każdy, kto zagląda na plotkarskie portale w internecie. Gosia Andrzejewicz, piosenkarka pop, zdobywczyni Superjedynek 2007 w kategoriach "Wokalistka roku" i "Debiut roku", 19 lipca wystąpiła na XII Dniach Biskupca.

Co radziłaby Pani młodym artystom, którzy pragną zostać zauważeni?
– Wielką możliwością do prezentowania swoich utworów jest internet. Ja dzięki internetowi zdobyłam popularność i pierwszych fanów. Wystawiłam swoje piosenki na różnych portalach, gdzie debiutanci i nieznani artyści umieszczali swoje utwory, a internauci je oceniali. Dzięki temu powstały pierwsze moje fankluby i dostałam kontrakt płytowy.

– Pani piosenki przeważnie opisują nieszczęśliwą miłość...
– Przeżyłam nieszczęśliwą miłość i pisząc teksty o niej uzdrowiłam swoją duszę, bo naprawdę było mi ciężko. Nawet dzisiaj, gdy śpiewałam "Lustro", wspominałam sobie tamte wydarzenia. Wierzę, że warto pielęgnować wspomnienia, to przecież nasz bagaż doświadczeń. – Śpiewanie to dla Pani – Nie chcę, by to pompatycznie zabrzmiało, ale moje przesłanie dla młodych ludzi zawarłam w piosence "Siła marzeń". To, co sama osiągnęłam, to właśnie efekt marzeń.

– A o czym Pani marzy teraz?
– Żebym była zawsze zdrowa, miała w sobie pasję i w końcu znalazła drugą połówkę. Chciałabym też, aby moje piosenki spodobały się też w Europie i aby płyta, którą nagrywam, była sukcesem. Wystarczy (śmiech).

– Jaka będzie ta płyta?
– Zupełnie inna niż wszystkie dotychczasowe. Będzie korespondowała z najnowszymi trendami w muzyce pop i klubowej. Trochę romantyczna, ale przede wszystkim do zabawy.

Mariusz Wierzchowski, Sylwia Paszkowska. Przegląd Warmiński nr 8(15) 08/2008. Starostwo Powiatowe w Olsztynie.

Reklama


Tłumaczenia