Jesteś tu:Informacje / Sport / Turniej Piłki Nożnej w Raszągu

Turniej Piłki Nożnej w Raszągu


Wstawiony przez admin 05 maj 2005

W dniach 30 kwietnia - 3 maja w Raszągu odbył się Turniej Piłki Nożnej "o Puchar Przewodniczącej Rady M-G Zrzeszenia LZS". Organizatorem zawodów byli: Rada M-G Z LZS w Biskupcu, Koło LZS Rasząg, Rada Sołecka Rasząga. Turniej składał się z czterech części: eliminacji grupy Open, turnieju PN Oldboy'ów, turnieju PN kobiet, finału grupy Open. Łącznie udział wzięło 35 drużyn, rozegrano 103 mecze na 3 boiskach, co dało 1854 osobostarty.

Klasyfikacja końcowa poszczególnych kategorii:

Kategoria OPEN:
1. LZS Błękitni Borki Wielkie, 2. LZS Rasząg, 3.LZS Świt Węgoj
Kategoria KOBIETY:
1. LZS Pomarol, 2. LZS Rasząg, 3. LZS Iskra Botowo
Kategoria OLDBOY:
1. Iskra Kamionki, 2. LZS Zorza Biesowo, 3. LZS Pomarol

Klasyfikacja końcowa Kół (do piątego miejsca):
1. LZS Pomarol, 2. LZS Kobra Kobułty, 3. LZS Start Stryjewo, 4. LZS Stromyk Mojtyny, 5. LZS Rasząg

Na zakończenie odbyła się miła uroczystość wręczenia nagród z udziałem członków Zarządu Rady M-G Zrzeszenia LZS w Biskupcu. Wszystkie drużyny zostały uhonorowane za udział w Turnieju. Impreza odbyła się w przyjaznej atmosferze, za co w dużej mierze należy podziękować społeczności Rasząga a szczególnie grupie Pań pod wodzą Krystyny Bartnikowskiej i Jadwigi Socha. Za codziennie przygotowane do gry boiska odpowiedzialni byli zawodnicy LZS Rasząg pod okiem Prezesa LZS Rasząg - Sławomira Dudzińskiego i Sebastiana Tokarskiego.

Szczególna atmosfera podkreślana była przez wyroby sponsora imprezy - Zakłady Mięsne Warmia w Biskupcu, kiełbasek z grilla i kaszanki nie zabrakło nikomu, za co składamy Firmie Warmia serdeczne podziękowania.

Źródło: biskupiec.pl

Reklama


Tłumaczenia