Jesteś tu:Informacje / Sport / Nowe osiągnięcia Kolarskiego Klubu Sportowego "Styropol"

Nowe osiągnięcia Kolarskiego Klubu Sportowego "Styropol"

Wstawiony przez admin 12 październik 2000

W górskich szosowych mistrzoswach wojewódzctwa Warmińsko-Mazurskiego, które odbyły się w dniu 16 września br. w Suchaczu koło Elbląga zawodnicy LKK "Styropol" zajęli nastepujace miejsca:

Kategoria Elita dystans 80 km: I miejsce , złoty medal - K.Ptak; III miejsce, brązowy medal - A.Gąska.
Kategoria Junior Młodszy dystans 50 km: II miejsce, srebny medal - A.Sznitko
Kategoria Juniorki Młodsze dystans 40 km : I miejsce, złoty medal - K. Tabaka; II miejsce, srebrny medal - E. Obrębska
Kategoria Młodziczki dystans 30 km: I miejsce, złoty medal M. Zalewska; II miejsce, srebrny medal J. Augustowska; III miejsce, brązowy medal - W. Deptuła

Dzięki czołowym pozycjom, w klasyfikacji medalowej, LKK "Styropol" uplasował się na pierwszym miejscu.

W Mistrzostwach Makroregionu Warmińsko-Mazurskiego w kategorii młodzik i młodziczki w dniach 20-21.09.2000r. na torze w Żyrardowie:
Kategoria Młodziczki 500m: brązowy medal - Wioleta Deptuła; IV miejsce Marta Zalewska
Kategoria Młodziczki 2000m: srebrny medal - M. Zalewska; IV miejsce - W. Deptuła; V miejsce - J. Augustowska
Kategoria Młodzik 200m: V miejsce - Kamil Tabaka
Kategoria Młodziczki 200m: brązowy medal - W. Deptuła; IV miejce - M. Zalewska; V miejsce - J. Augustowska
Kategoria Młodzicy 2000m: V miejsce Bartłomiej Łuniewski

W kategorii młodzicy drużyna 2000 zawodnicy w skladzie: K. Tabaka, B. Łuniewski, M. Kwiatkowski oraz R. Plona uplasowali się na IV miejscu