Jesteś tu:Biskupczanie / Kasia Malinowska - KAVA 4.2

Kasia Malinowska - KAVA 4.2


Wstawiony przez admin 05 listopad 2004

Kasia Malinowska - KAVA 4.2

Biskupiec OnLine informuje nie tylko o wydarzeniach z życia Biskupca, ale również o życiu Biskupczan poza granicami Polski. Do takich należy Kasia Malinowska.

Wyjechała do Kanady mając 9 lat, ale nadal czuje się Polką i świetnie mówi po polsku. Przed wyjazdem z kraju była uczennicą II klasy Szkoły Podstawowej Nr 1 w Biskupcu. W Kanadzie ukończyła Mc Master University w Hamilton oraz Royal Conservatory of Music w Toronto w klasie fletu i fortepianu, ale największą jej pasją jest śpiew.
kasia-malinowska_0.jpg

Od pewnego czasu na rynku kanadyjskim zaistniała rewelacyjna polska grupa rockowa, która w szybkim tempie robi karierę nie tylko tu, ale i w Polsce. Założycielami i trzonem zespołu KAVA 4.2. (czytaj: kava for tu) są Krzysztof Łysiak i Mariusz Michalak. Są oni również twórcami wszystkich utworów jak i producentami płyty „Zapalasz mnie”. Na początku 2003r. dwie rewelacyjne wokalistki Kasia Malinowska i Marta Ulman zostały zaproszone do współpracy z zespołem, czego efektem było wydanie płyty.

Na początku października 2004 Kava 4.2. została przedstawiona polskiej publiczności przez Marka Niedźwieckiego w programie "Markomania "a utwór "Mam dość" został umieszczony na liście przebojów radiowej "Trójki" ...i pnie się do góry !

Oficjalna strona http://www.kava42.pl

Reklama


Tłumaczenia