mnie też nie ma...przez SONDA - Forum Dyskusyjne Biskupca
o widać coraz więcej nas w trójmieście sobie żyje...... Pozdrowienia dla Biskupca.... i kolegi z trójmiasta. Krzysztof, Gdyniaprzez SONDA - Forum Dyskusyjne Biskupca
Zgadzam się z przedmówcą taka strona jest świetnym pomysłem sam mogę dać Wam kontakt do kilku osób które za gwarancję porządnie wykonanej strony udostępnią nagrane materiały, fotki i inne takie tam bajery. Najlepszym okresem w biskupieckiej muzie były lata 95 i późniejsze, grało wtedy dużo fajnych kapelek. Mają ponagrywane swoje stare materiały. Kilka z nich nawet w całkiemprzez SONDA - Forum Dyskusyjne Biskupca
WITAM Ktoś kiedyś krzyczał że zrobi stronę o zespołach wywodzących się z miasta Biskupiec i co? Czy ma to jakieś odzwierciedlenie w praktyce? Pomysł był dobry niestety chyba nic więcej.....przez SONDA - Forum Dyskusyjne Biskupca
Dziękujemy vena za pozdrowienia. My też Was pamiętamy i również pozdrawiamyprzez SONDA - Forum Dyskusyjne Biskupca
Witam Zastanawiam się od dłuższego czasu gdzie się podział biskupiecki rocznik '82. Kiedy od do czasu pojawiam sie w naszym mieście , dochodzę do wniosku, że tych ludzi po prostu nie ma. Gdzie wy się ludziska podziewacie? Piszcie co u Was? Przy okazji pozdrawiam byłą klasę 4C LO (pani Matwiejec) POZDRAWIAMprzez SONDA - Forum Dyskusyjne Biskupca