Jesteś tu:Informacje / Inne / Tech-tour "Kotarbińskiego" w Biskupcu

Tech-tour "Kotarbińskiego" w Biskupcu


Wstawiony przez admin 19 kwiecień 2011

Olsztyńska Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. Prof. T. Kotarbińskiego wychodząc na spotkanie młodzieży z województwa warmińsko-mazurskiego wyrusza w tech-tour! Na przełomie kwietnia i maja "Kotarbiński" zawita w 10 miastach. We wtorek 26 kwietnia od 16:00 do 18:00 odwiedzi Biskupiec na Placu Wolności!

Dynamiczne zmiany w świecie rozwiązań technologicznych wpisane są w rzeczywistość XXI wieku. Inicjatywa OWSIiZ zrodziła się jako odpowiedź na potrzeby młodych ludzi z regionu. Bo przyszłość to konieczność posługiwania się nowoczesnymi technologiami w codziennych sytuacjach. „Kotarbiński” jedzie w tech-tour, zabierając ze sobą technologiczne ciekawostki, studentów, pracowników naukowych by pokazać jak otwarty i przyjazny jest świat rozwiązań technologicznych. Prezentowane będą technologiczne ciekawostki należące do Uczelni. Głos zabiorą pracownicy naukowi. Zaplanowano wiele ciekawych konkursów z nagrodami, w tym konkurs główny, nagrodą w którym są dwa Indeksy "Kotarbińskiego".

Wielki finał tech-tour OWSIiZ odbędzie się 11 maja – w dniu obchodów 15-lecia istnienia Uczelni. Wszystkich, maturzystów bez względu na wiek, Olsztyńska Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. Prof. T. Kotarbińskiego zaprasza na koncert na olsztyńskiej Starówce! Z okazji swego 15-lecia, Uczelnia proklamuje dzień 11 maja Świętem Maturzysty! Wtedy też, odbędzie się losowanie nagród głównych tech-tour OWSIiZ– Indeksów „Kotarbińskiego”. Obchody 15-lecia Uczelni obfitować będą m.in. w doznania muzyczne. 11 maja na olsztyńskiej Starówce zagrają Kuśka Brothers oraz Łydka Grubasa.

Etykietowanie

Reklama


Tłumaczenia