Jesteś tu:Informacje / Kultura i rozrywka / Sukcesy Szkoły Podstawowej nr 3 w Biskupcu

Sukcesy Szkoły Podstawowej nr 3 w Biskupcu


Wstawiony przez admin 07 czerwuec 2008

W ostatnich tygodniach uczniowie popularnej biskupieckiej "Trójki" zdobyli trzy cenne i prestiżowe nagrody.

Ola Gałas, uczennica klasy V A zajęła III miejsce w plastycznym Ogólnopolskim Konkursie Tęcza, V Edycja "Barwy Ziemi - piękno mojej okolicy". Nagrodą jest wycieczka do Wiednia! Wcześniej Ola wraz z rodzicami odwiedzi warszawską Akademię Sztuk Pięknych, gdzie nastąpi podsumowanie konkursu. Warto dodać, że w tym samym konkursie I miejsce w województwie zdobyła Marlena Jankowicz z klasy IV A (nagroda: sprzęt DVD).

Także zagraniczna wycieczka: trzydniowy rejs promem i pobyt w stolicy Szwecji, Sztokholmie, stała się nagrodą dla Ani Dziamary, uczennicy klasy IV A, która w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur zdobyła maksymalną liczbę 120 punktów!

Sukcesy te nie są przypadkiem. Potwierdzają bardzo wysoki poziom pracy tej placówki kierowanej przez dyrektor mgr Bożenę Lasocką. Najnowszym osiągnięciem szkoły jest wynik sprawdzianu szóstoklasistów w 2008 r. : 26,3 p., co stawia "Trójkę" na pierwszym miejscu wśród wszystkich szkół miasta i gminy Biskupiec! Wynik punktowy szkoły jest wyższy niż średnie wyniki kraju, województwa i powiatu!

Źródło: biskupiec.pl

Reklama


Tłumaczenia