Jesteś tu:Informacje / Kultura i rozrywka / Koncert Jarosława Wasika i Marcina Partyki

Koncert Jarosława Wasika i Marcina Partyki


Wstawiony przez admin 20 wrzesień 2008

Koncert Jarosława Wasika i Marcina Partyki

14 września w biskupieckim Hoteliku Atelier wystąpił jeden z najbardziej znanych gwiazd poezji śpiewanej, Jarosław Wasik. Jest on laureatem wielu festiwali, takich jak "Debiuty" KFPP Opole'94, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, czy Zamkowych Spotkań "Śpiewajmy Poezję" w Olsztynie. Jarkowi towarzyszył muzyk Marcin Partyka.

Tego wieczoru mogliśmy usłyszeć takie piosenki jak "Refleksje na temat przełamywania lodów przy nawiązywaniu stosunków towarzyskich", „Nastroje”, czy też „Posłanie dla nadwrażliwych”. Jarek zaśpiewał utwory z repertuaru Kabaretu Starszych Panów „Pejzaż bez ciebie”, „Paryż z pocztówki” Andrzeja Zauchy i „Niepewność” Adama Mickiewicza. Prócz tego zaprezentowane zostały również nowe kawałki z płyty „Dotykanie”, która to ma ukazać się wiosną przyszłego roku.

Wieczór był bardzo udany. Artysta bardzo szybko nawiązał dobry kontakt z publicznością. Jego charyzma i poczucie humoru sprawiły, że publiczność bardzo dobrze się bawiła na koncercie.

Stowarzyszenie Pro Cultura serdecznie dziękuje sponsorom tego koncertu: Firmie „Warmia” oraz Pani Reginie Sarzyńskiej
i Hotelikowi Atelier za wsparcie i pomoc przy realizacji projektu. Serdeczne podziękowania również dla Pana Jana Horoszko
za udostępnienie nagłośnienia.

Organizator: Stowarzyszenie Pro Cultura. Koordynator: Agnieszka Koszelak

Źródło: Stowarzyszenie Pro Cultura

Reklama


Tłumaczenia