Jesteś tu:Informacje / Kultura i rozrywka / Biskupieckie Sukcesy 2009 wręczone

Biskupieckie Sukcesy 2009 wręczone


Wstawiony przez admin 15 marzec 2010

Biskupieckie Sukcesy 2009 wręczone

Moja pasją jest człowiek - takimi słowami Anna Giżewska, ordynator oddziału neurologii Szpitala Powiatowego w Biskupcu, dziękowała za nagrodę Osobowość Roku w czasie 14. Gali Sukcesy 2009. W czasie imprezy wręczono 60 statuetek osobom zasłużonym dla gminy Biskupiec.
W piątek 12 marca w Biskupieckim Domu Kultury odbyła się XIV Gala Sukcesy 2009. Po raz kolejny wyróżnieni zostali mieszkańcy i osoby zasłużone dla gminy Biskupiec w dziedzinach takich jak: Nauka, Kultura, Sport, Promocja i Osobowość Roku.

Publiczność wypełniła salę do ostatniego miejsca. W blasku lamp błyskowych i kamer, nominowani odebrali szklane statuetki i dyplomy z rąk burmistrza Biskupca, Elżbiety Samorajczyk. Dla wielu "sukcesowiczów" miłym zaskoczeniem była wyświetlana na dużym ekranie prezentacja ze zdjęciami większości tegorocznych nominowanych. Osobowością Roku została wybrana Anna Giżewska - ordynator oddziału Neurologii w Szpitalu Powiatowym w Biskupcu, która zawsze znajduje czas na działalność społeczną. Dziękując za wyróżnienie Anna Giżewska powiedziała bardzo ważne słowa: „Moją pasją jest człowiek". Galę poprowadzili: radna Rady Miejskiej w Biskupcu Ewa Olczak i dziennikarz Radia Olsztyn Mariusz Bojarowicz. Na zaproszonych gości czekał w sali wystawowej poczęstunek, podczas którego nominowani gratulowali sobie nawzajem i wymieniali się wrażeniami z imprezy. A na zakończenie tego wyjątkowego dla Biskupca wydarzenia w jubileuszowym programie pt. "To Twoje oczy" wystąpił olsztyński Zespół "Czerwony Tulipan".

Źródło: powiat-olsztynski.pl. Foto: Archiwum UM Biskupiec

Reklama


Tłumaczenia