Jesteś tu:Informacje / Kultura i rozrywka / Sukces wokalny Martyny Jaskulskiej

Sukces wokalny Martyny Jaskulskiej


Wstawiony przez admin 02 czerwuec 2010

Sukces Martyny Jaskulskiej

23 maja 2010r. zakończył się X Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca "Muszelki Wigier 2010" w Suwałkach. Wystąpiło ponad 800 wykonawców w kategorii śpiewu i tańca, rozdano 38 złotych, srebrnych i brązowych muszelek oraz dwie nagrody Grand Prix. W kategorii śpiewu nagrodę GRAND PRIX zdobyła Martyna Jaskulska, mieszkanka Biskupca, przygotowywana wokalnie pod kierunkiem Pana Mirosława Korkusa z Kolna.

Martyna przeszła w maju dwuetapowy casting dla młodzieży "Warto iść za marzeniami..." w Teatrze Buffo w Warszawie i zakwalifikowała się do uczestnictwa w warsztatach artystycznych w Miętnem koło Warszawy. Będzie tam doskonalić swoje umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie pod kierunkiem Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. Warsztaty w Miętnem to pierwszy etap w przygotowaniu nowego, młodzieżowego widowiska w Teatrze Buffo.

Ponadto Martyna bierze udział w projekcie płytowym "Malowany Dzbanek" przy okazji V edycji Festiwalu Piosenki Europejskiej "Canto Cantare" w Bydgoszczy. Wśród jedenastu wykonawców na płycie pojawi się z piosenką "Z tobą w górach". Aranżacje i nagrania studyjne - Zbigniew Mann.

źródło: biskupiec.pl

Reklama


Tłumaczenia