Jesteś tu:Informacje / Kultura i rozrywka / Zgłoś swój film na Przegląd "3xNIE"!

Zgłoś swój film na Przegląd "3xNIE"!


Wstawiony przez admin 19 listopad 2010

Zgłoś swój film na Przegląd "3xNIE"!

Filmowcy amatorzy tylko do 20 listopada mają czas, żeby zgłosić swoje_ produkcje do czwartej edycji Przeglądu Filmów Niezależnych, Nieprofesjonalnych i Niekomercyjnych „3xNIE", która odbędzie się 27 listopada o godz. 18 w Biskupcu. Starostwo Powiatowe wspiera finansowo imprezę.

Jak mówi Patryk Kalkowski, koordynator Przeglądu „3xNIE" do tej pory wpłynęło 10 zgłoszeń.
- Serdecznie zapraszam wszystkich twórców z regionu do nadsyłania filmów. Dla filmów nie ma ograniczeń czasowych, ani gatunkowych - podkreśla Patryk Kalkowski.
Przegląd filmów niszowych w Biskupcu to jedna z najciekawszych imprez filmowych w całym regionie. To właśnie tutaj swoje filmy „domowej produkcji" mogą pokazać szerokiej publiczności początkujący twórcy. Z roku na rok na przeglądzie pojawia się coraz więcej widzów. Filmy ogląda od 200 do 300 widzów.
- Pomiędzy filmami odbędą się dodatkowe atrakcje dla publiczności w postaci nietypowych konkursów z nagrodami - mówi Patryk Kalkowski. - W ubiegłym roku furorę zrobiły kalambury, czy rzut poduszką w kosmitę.

Wstęp na imprezę filmową, która rozpocznie się o godz. 18 w sobotę 27 listopada w sali widowiskowej BDK w Biskupcu będzie symboliczny. Za pieniądze z „wejściowego" organizatorzy przygotują bufet z kawą, herbatą i ciastkami dla widzów. Na najlepsze filmy przeglądu będą czekały nagrody pieniężne. Także publiczność wybierze swój ulubiony film. Organizatorem przeglądu „3xNIE" jest stowarzyszenie Pro Cultura w Biskupcu i BDK w Biskupcu. Finansowego wsparcia udziela Starostwo Powiatowe w Olsztynie i Urząd Miejski w Biskupcu.
Więcej szczegółów dotyczących Przeglądu na stronie internetowej: http://www.3xnie.prv.pl/

Źródło: powiat-olsztynski.pl

Reklama


Tłumaczenia