Jesteś tu:Informacje / Sport / Piotr Kula w czołówce

Piotr Kula w czołówce

Wstawiony przez admin 19 wrzesień 2004

Piotr Kula ( 17 lat ) zawodnik BTŻ BISKUPIEC zajął 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów klasy Laser Standard. W klasyfikacji generalnej ( łącznie z seniorami uplasował się na 12 pozycji). Jest to najlepszy wynik wśród zawodników z naszego województwa. Po jego świetnym występie w Mistrzostwach Polski klasy Laser Radial w Łebie ( 09 - 13 lipca 2004 r.) gdzie stanął na trzecim miejscu podium juniorów zdobywając brązowy medal, jest to kolejny sukces tego ambitnego zawodnika. Sukces tym większy że Piotr pojechał na te mistrzostwa tuż po zdjęciu gipsu z ręki. W sierpniu podczas treningów przed Meczowymi Mistrzostwami Polski klasy Laser, odniósł bardzo poważną kontuzję po wypadku na rowerze, wskutek której doznał pęknięcia kości lewej ręki i kości policzkowej oraz konieczne było szycie rozciętego łuku brwiowego.