Jesteś tu:biblioteka

biblioteka


Spotkanie z pisarką Katarzyną Enerlich

Katarzyna Enerlich

Biblioteka Zespołu Szkół w Biskupcu zaprasza wszystkich miłośników dobrej literatury na spotkanie z Katarzyną Enerlich, które odbędzie się 28 listopada (środa) o godz. 17.00 w auli Zespołu Szkół (ul. Chrobrego 13). Wstęp wolny!

Historia Biskupca w skrócie

Historia Biskupca w skrócie - widok na miasto

Prehistoria

Najstarsze ślady pobytu człowieka w okolicy Biskupca są datowane na środkowa epokę kamienia. W dolinie rzeki Dymer odkryto szereg śladów osadnictwa świadczących o penetracji tego terenu przez grupy ludzi zajmujących się zbieractwem i łowiectwem. Ślady te, ze względu na ruchliwy tryb życia tych grup, są dość nikłe.

60 lat biblioteki

2006-12-08  

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Liszewskiego w Biskupcu obchodzi w tym tygodniu 60 urodziny.
- Nie planujemy z tego tytułu wielkich uroczystości, tylko kameralne spotkanie z bibliotekarkami emerytkami, władzami miasta i przedstawicielami Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej z Olsztyna - mówi Barbara Wawrykiewicz, dyrektorka MBP w Biskupcu.

Biskupiec. „Moje miasto i region są piękne”

2003-03-28  
Biblioteka Pedagogiczna w Biskupcu

Biblioteka Pedagogiczna w Biskupcu (ul. Mickiewicza 10) zaprasza na wystawę: „Moje miasto i region są piękne” w dniach : 17.03 – 07.04 , codziennie w godz.: 9-15.

Biskupiec w fotografii - 2001

2001-06-18  

W ramach obchodów tegorocznych Dni Biskupca proponujemy Państwu udział w konkursie fotograficznym pt. "Biskupiec w fotografii"
Głównym organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Biskupcu.

Spotkanie autorskie z Dr Bronisławem Dostatnim

2001-03-18  

Dnia 16 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z Dr Bronisławem Dostatnim autorem książek podróżniczych, popularno-naukowych, pozycji dla najmłodszych czytelników, a także literatury dla pasjonatów lotnictwa.

Filia Biblioteczna Miejskiej Biblioteki Publicznej

2001-03-14  

Już blisko 20 lat istnieje Filia Biblioteczna Miejskiej Biblioteki Publicznej na terenie biskupieckiego szpitala.

Reklama


Tłumaczenia