Jesteś tu:hobby

hobby


W stylu magazynu literackiego

2009-01-19  

Magazyn kulturalny "Pod Tytułem” - pierwszy numer tego 16-stronicowego kwartalnika ukazał się w grudniu 2007, a wydał go Biskupiecki Dom Kultury. Pomysłodawcą pisma był Andrzej Olczak (redaktor naczelny). Od trzeciego numeru wydawcą magazynu jest Stowarzyszenie "Pro Cultura".

Ja i moja przestrzeń

2008-04-02  

Projekt jest finansowany w ramach Programu "Młodzież w działaniu", akcja 1.2. więcej informacji o programie na stronie Youth.

Tematem projektu było zagadnienie:

Poruszają się po mieście skacząc i robiąc salta

2008-02-22  

W tym sporcie nie chodzi o rywalizację, ale o doskonalenie siebie, swoich umiejętności i możliwości swojego ciała - tak o uprawianiu freerunningu mówią młodzi ludzie z Biskupca. W mieście jest już ich około trzydziestu. Są młodzi i pełni pasji. Mają od 10 do 19 lat i potrafią w tak efektowny sposób poruszać się po mieście, że dech zapiera w piersiach.

Na południu ryby mają głos!

2007-09-15  

Jak sprawić, by warmińskie jeziora i rzeki na nowo zaroiły się od ryb? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne, a sprawdzonych wzorców wcale nie trzeba szukać daleko... Jakiś czas temu dałem w naszym piśmie upust swojej frustracji spowodowanej katastrofalnym rybostanem jezior i rzek Warmii.

Bibiradio nadaje

2006-12-20  

Puszczają techno, muzykę klubową i hip hop, prowadzą audycje, przekazują pozdrowienia na antenie - mowa o gimnazjalistach z Biskupca, którzy uruchomili internetowe radio.

Leszek Fruwacz - podniebne hobby oficera Wojska Polskiego

2006-12-12  

To jest porównywalne z wielkim uniesieniem, czuję się zadowolony i szczęśliwy- tak o lataniu paralotnią i robieniu zdjęć z powietrza mówi Leszek "Fruwacz" Wojtków.

Kiedyś bytem w Zakopanem na nartach i zobaczyłem w powietrzu coś dziwnego, kolorowego i przyjemnego - tak swoje pierwsze spotkanie z paralotniarstwem wspomina Leszek Wojtków, oficer Wojska Polskiego z Biskupca.

Reklama


Tłumaczenia