Jesteś tu:kolarze

kolarze


Kolarze LKK Warmia najlepsi

Kolarze LKK Warmia, foto: biskupiec.pl

3 złote, 1 srebrny i 3 brązowe medale – taki jest bilans rozegranych w okolicach Nawiad kolarskich Mistrzostw Makroregionu Młodzików. Bohaterem imprezy był Wiktor Chodań, który zdobył 3 medale.

Drużynowym zwycięzcą imprezy był kolarski klub z Biskupca, którego zawodnicy zdominowali rywalizację we wszystkich kategoriach.

Wyścig kolarski wokół jeziora Kraks

2010-10-13  

9 października 2010 r. odbył się wyścig kolarski wokół biskupieckiego jeziora Kraks. W zmaganiach rowerowych udział wzięli znakomici kolarscy mistrzowie, w tym delegacja kolarska z Kalingradu. Zobacz krótki fotoreportaż z wyścigu.

Biskupieckie sukcesy sportowe

2005-04-29  

Adam Sznitko kolarz LKK Styropol został powołany przez trenera Marka Leśniewskiego do 8-osobowej kadry Polski młodzieżowców. W kwietniu przebywał na zgrupowaniu kadry w Szklarskiej Porębie a także uczestniczył w wieloetapowym wyścigu Szlakiem Grodów Piastowych, gdzie spisał się wybornie.

VIII Ogólnopolskie Kolarskie Kryterium Uliczne w Biskupcu

2002-09-25  

15 września br. część naszego miasta została odcięta od ruchu drogowego. Sprawcami "zamieszania" był LKK "STYROPOL" na czele z Jerzym Kowalskim i Narcyzem Klikiem, głównymi organizatorami VIII Ogólnopolskiego Kryterium Kolarskiego. Zawody otworzył Burmistrz Biskupca - Antoni Parfinowicz, witając gości oraz zawodników i życząc sportowej walki. Rozpoczęły się kolarskie zmagania. Jako pierwsze na starcie stanęły młodziczki i juniorki młodsze - łącznie 19 zawodniczek. Konkurencję młodziczek wygrała E.Pietrasik z Morąga, przed J. Stanisławczyk z Ełku i W.Czaplą z Morąga

Mistrz Polski z Biskupca

2002-09-20  

Adam Sznitko zdobył tytuł Mistrza Polski juniorów ze startu wspólnego w Kolarskich Szosowych Mistrzostwach Polski 2002 juniorów i juniorek z czasem 2 h 58'17. Zawody rozegrano w Pajęcznie koło Częstochowy w dniu 8 września br., a startowało w nich 117 zawodników.

Sznitko w dziesiątce

2002-07-23  

W Zamościu odbyta się czwarta seria wyścigów juniorów i juniorów młodszych o kolarski Puchar Polski. Startowała cały krajowa czołówka (ponad 200 zawodników), wśród nich kilkunastu młodych kolarzy z naszego regionu. Najlepszy wynik osiągnął Adam Sznitko ze Styropolu Biskupiec, który był 10. w wyścigu juniorów ze startu wspólnego.

Sport w Gminie - 2002

2002-07-09  

Adam Sznitko - kolarz LKK "Styropol" Biskupiec zdobył w Dobrzycach k.Krakowa tytuł Mistrza Polski Juniorów Zrzeszenia LZS w jeździe na czas. Podopieczny trenerów Jerzego Kowalskiego i Narcyza Klika osiągnął najlepszy czas (37,58 km/godz.) wśród 135 rywali. Gratulujemy sukcesu Adamowi oraz jego trenerom i życzymy kolejnych cennych tytułów.

Reklama


Tłumaczenia