Jesteś tu:lekarze

lekarze


Przeszczepów narządów jest ciągle zbyt mało

Transplantacja narządów

Specjalistyczne szkolenia dla lekarzy i kapelana Szpitala Powiatowego w Biskupcu, spotkania edukacyjne o tematyce transplantacyjnej w szkołach średnich powiatu, czy propagowanie "Oświadczeń woli" w instytucjach powiatowych – w taki sposób Powiat Olsztyński będzie realizował program "Partnerstwo dla transplantacji".

I Samochodowy Rajd Lekarzy

2003-05-28  
I Samochodowy Rajd Lekarzy

W sobotę i niedzielę 24-25 maja odbył się I Samochodowy Rajd Lekarzy o puchar Dyrektora Szpitala Powiatowego w Biskupcu.
Wzięły w nim udział 23 dwuosobowe załogi w tym 32 lekarzy reprezentujących Olsztyn, Działdowo, Ostródę, Morąg i Biskupiec.

I Samochodowy Rajd Lekarzy o Puchar Dyrektora Szpitala Powiatowego w Biskupcu

2003-05-17  

I Samochodowy Rajd Lekarzy o Puchar Dyrektora Szpitala Powiatowego w Biskupcu odbędzie się 24-25 maja na terenie gminy Biskupiec..
Na pomysł organizacji imprezy wpadła Anna Giżewska – ordynator Oddziału Neurologii.

Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu

Szpital Biskupiec

Ogólne informacje

Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu mieści się w kompleksie budynków oddanych do użytku w 1981 r. Od 01.08.1998 r. Szpital jest samodzielnym publicznym zakładem opieki zdrowotnej podległy Starostwu Powiatowemu w Olsztynie. Szpital w Biskupcu jest położony przy dwóch trasach o dużym nasileniu ruchu:

Telefon przeciwbólowy

2001-02-14  

Chciałam się podzielić z wami, Drodzy Czytelnicy, wrażeniami jakie spotkały mnie w szpitalu w Biskupcu. Z braku miejsc zaprowadzono mnie do izolatki. Dwa łóżka, pościel śnieżnobiała, podłoga lśniąca i przy każdym łóżku wisi telefon. Chory nie musi iść do dyżurki, jeśli ktoś dzwoni, tylko wyciąga rękę i rozmowa się już toczy. Leży, wypoczywa i nie ma czasu myśleć o bólu.

Służba zdrowia - statystyki

2000-09-16  

Według danych Wojewódzkiego Urzędu Statystycznego w Olsztynie na 31.12.1998 r. w gminie Biskupiec zatrudnionych było 59 lekarzy (w tym 58 w mieście), 5 lekarzy stomatologów (wszyscy w mieście), 169 pielęgniarek (168 w mieście) i 32 położne (wszystkie w mieście). Wskaźniki ilości personelu medycznego przypadającego na 10 tyś.

Reklama


Tłumaczenia