Jesteś tu:LO

LO


Uczniowie z Biskupca wiedzą najwięcej o Obronie Cywilnej

2011-03-29  
Biskupiec, uczniowie, sukces

Duży sukces uczniów Zespołu Szkół w Biskupcu, którzy zwyciężyli w XVI Wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o Obronie Cywilnej. - To prestiżowa sprawa, tym bardziej, że nasi uczniowie w pokonanym polu zostawili ekipy z 20 innych powiatów regionu - cieszy się Ryszard Zieliński, radny powiatowy i nauczyciel, który przygotował uczniów do olimpiady.

Nowy patron szkoły

2010-05-31  
Jan Paweł II nowym patronem szkoły w Biskupcu

Piątek 28 maja 2010r. był ważnym dniem dla uczniów, nauczycieli i wszystkich przyjaciół Katolickiego Gimnazjum Społecznego i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Biskupcu. Tego dnia szkoły przyjęły imię wybitnego człowieka, zajmującego szczególne miejsce w sercach wszystkich Polaków, Jana Pawła II.

Ciepło, ciepło, czyli jesteśmy w szkole

2009-03-26  

Wymiana instalacji grzewczej, docieplenie budynku, uszczelnienie dachu i montaż nowych okien – to bilans zakończonego niedawno remontu w Zespole Szkół w Biskupcu. Inwestycję wartą niespełna 1,2 mln zł sfinansował organ prowadzący szkoły – Powiat Olsztyński.

Będą dodatkowe lekcje

2009-02-26  

Prawie tysiąc uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Olsztyński weźmie udział w projektach dofinansowywanych z "Kapitału Ludzkiego". Na dodatkowe zajęcia z języków obcych, obsługi komputera i podstaw przedsiębiorczości powiat pozyskał prawie 850 tysięcy złotych

Nowa pracownia

2006-05-12  

Zespół Szkół w Biskupcu ma już trzecią pracownię komputerową. Została ufundowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego - projektu współfinansowanego przez Unię Europejską. Dwie poprzednie były finansowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Pracownia ma 20 nowych stanowisk komputerowych (w tym dwie drukarki i dwa skanery) o wartości 70 tys. zł z licencją na oprogramowanie.

Wywiad z Hołkiem!

2004-05-25  

19 maja b.r. w Liceum Ogólnokształcącym im. KEN odbyło się spotkanie młodzieży z Krzysztofem Hołowczycem. Mistrz Europy z 1997 roku przybył do Biskupca jako przedstawiciel fundacji "Kierowca Bezpieczny" aby propagować wśród młodzieży odpowiedzialność oraz ostrożność podczas jazdy samochodem w ramach akcji "Z uśmiechem do Europy".

Leon "reaktywacja"

2003-12-04  
Leon "reaktywacja"

Jak grzyby po deszczu w Liceum Ogólnokształcącym w Biskupcu powstają następne gazetki szkolne. Kilka dni po ukazaniu się "Cenzury" swojej premiery doczekał się "Leon". Powstał z inicjatywy nauczycielki języka polskiego Edyty Bednarskiej oraz jej uczniów.

Reklama


Tłumaczenia