Jesteś tu:muzyka

muzyka


Sukces wokalny Martyny Jaskulskiej

2010-06-02  
Sukces Martyny Jaskulskiej

23 maja 2010r. zakończył się X Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca "Muszelki Wigier 2010" w Suwałkach. Wystąpiło ponad 800 wykonawców w kategorii śpiewu i tańca, rozdano 38 złotych, srebrnych i brązowych muszelek oraz dwie nagrody Grand Prix.

Rock in Biskupiec – w skrócie

2008-09-30  

14 czerwca w biskupieckim amfiteatrze zabrzmiało ostre granie. Miało być rockowo, a wyszło inaczej, wiele inaczej. Na scenie, jako pierwszy, pojawił się - Devil’s Stone. Chłopaki z Bisztynka (i okolic) grają coś jakby melodyjny thrash metal. Wykonuja własne utwory. Było to ich trzecie granie na żywo. Poznacie ich po koszulkach z logo zespołu.

Lato z BDK

2008-09-20  

Impezy letnie Biskupca to mocny i niedoceniany element dorocznych wakacji. Oczywiście można krytykować, że za dużo i nie zawsze propozycje nas interesują. Jednak należy pamiętać że charakter imprez letmich powinien być skierowany do jak najszerszego grona odbiorców. Jak to się udało w tym roku ? Sami oceńcie, przeglądając krótkie streszczenie tegorocznego wakacyjnego programu kulturalnego BDK.

W poszukiwaniu drugiej połówki

2008-08-28  
Popularność w dużej mierze zawdzięczam internetowi – mówi Gosia Andrzejewicz

Zna ją każdy, kto zagląda na plotkarskie portale w internecie. Gosia Andrzejewicz, piosenkarka pop, zdobywczyni Superjedynek 2007 w kategoriach "Wokalistka roku" i "Debiut roku", 19 lipca wystąpiła na XII Dniach Biskupca.

Co radziłaby Pani młodym artystom, którzy pragną zostać zauważeni?

Wokalne sukcesy

2006-05-10  

Ogromny sukces odniosły zespoły Agrafcia z Kolna i My z Biskupca, które reprezentowały Polskę na Międzynarodowym Konkursie "Bursztynowa Gwiazda" organizowanym w Kaliningradzie. Agrafcia zwyciężyła w kategorii zespołów do 17 lat, a drugie miejsce zajął zespół My. Natomiast w kategorii solistów do 17 lat pierwsze dwa miejsca zdobyli Martyna Pawłowska i Bartek Polniak z zespołu Agrafcia.

Kasia Malinowska - KAVA 4.2

Kasia Malinowska - KAVA 4.2

Biskupiec OnLine informuje nie tylko o wydarzeniach z życia Biskupca, ale również o życiu Biskupczan poza granicami Polski. Do takich należy Kasia Malinowska. Wyjechała do Kanady mając 9 lat, ale nadal czuje się Polką i świetnie mówi po polsku. Przed wyjazdem z kraju była uczennicą II klasy Szkoły Podstawowej Nr 1 w Biskupcu. W Kanadzie ukończyła Mc Master University w Hamilton oraz Royal Conservatory of Music w Toronto w klasie fletu i fortepianu, ale największą jej pasją jest śpiew.

VIII Festiwal Młode Talenty - Dadaj 2003

2003-08-25  

Kapryśna, deszczowa pogoda nie zniechęciła mieszkańców Biskupca i turystów, którzy przybyli licznie do urokliwie położonego hotelu "Grajan" nad jeziorem Dadaj by wysłuchać pierwszych zmagań na scenie w wykonaniu młodych wokalistów, jak również zobaczyć gwiazdę wieczoru Izabelę Trojanowską, znaną m.in. z serialu telewizyjnego Klan.

Reklama


Tłumaczenia