Jesteś tu:piłka nożna

piłka nożna


Powiat dofinansuje drugiego Orlika w Biskupcu

2010-02-22  
Powiat dofinansuje drugiego Orlika w Biskupcu

Dzieci, młodzież i dorośli mieszkańcy Biskupca doczekają się kolejnej sportowej inwestycji w mieście! Po rozmowach z władzami Biskupca Zarząd Powiatu zgodził się na partycypację finansową powiatu przy budowie kompleksu sportowego Orlik. Obiekt stanie do jesieni tego roku na terenie piaszczystego boiska między Zespołem Szkół a Szkołą Podstawową nr 3.

Otwarcie kompleksu boisk sportowych "ORLIK 2012"

2008-12-30  
Otwarcie kompleksu boisk sportowych "ORLIK 2012"

19 grudnia br. oddany został do użytku kompleks boisk sportowych, który powstał w ramach programu rządowego Ministerstwa Sportu i Turystyki "Moje boisko - Orlik 2012".

Puchar i srebrne medale dla Biskupca

2008-11-22  
Puchar i srebrne medale dla Biskupca

Puchar i srebrne medale dla Biskupca w MIĘDZYNARODOWYM Turnieju Pracowników Samorządowych.

Piłkarze z Bramsche w Biskupcu 13 - 17 sierpnia

2008-08-20  

Współpraca z miastem partnerskim Bramsche nabiera rumieńców. W niedzielne popołudnie 13 sierpnia przybyła do Biskupca 38 osobowa grupa młodzieży z Bramsche wraz z opiekunami. Celem wizyty było uczestnictwo gości w turnieju piłki nożnej "Biesowo Cup" . Rozgrywki były ważne, ale ważniejsze od nich były spotkania rówieśników z Polski i Niemiec.

Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej

2008-06-10  

W dniach 7-8 VI 2008r w Gminie Biskupiec odbyły się Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Dziewcząt Gimnazjum, drużyn 6 - osobowych. Zarząd Główny SZS w Warszawie wskazał Gminę Biskupiec, jako gwaranta przeprowadzenia zawodów na odpowiednim poziomie i z właściwą oprawą. Gościło 20 drużyn, w tym 1 drużynę z Gimnazjum w Biskupcu (pod wodzą Andrzeja Milewskiego).

Mecz o tytuł

2006-04-25  

Reprezentacja gminy Biskupiec zostata pierwszym w historii Warmii i Mazur mistrzem województwa w kobiecej halowej pitce nożnej. Wicemistrzostwo przypadło gminie Barczewo.

Turniej Piłki Nożnej w Raszągu

2005-05-05  

W dniach 30 kwietnia - 3 maja w Raszągu odbył się Turniej Piłki Nożnej "o Puchar Przewodniczącej Rady M-G Zrzeszenia LZS". Organizatorem zawodów byli: Rada M-G Z LZS w Biskupcu, Koło LZS Rasząg, Rada Sołecka Rasząga. Turniej składał się z czterech części: eliminacji grupy Open, turnieju PN Oldboy'ów, turnieju PN kobiet, finału grupy Open.

Reklama


Tłumaczenia