Jesteś tu:przedszkola

przedszkola


Przedszkole i szkoła do likwidacji ?

2011-02-06  
Przedszkole i szkoła do likwidacji ?

Radni Biskupca zadecydowali o zamiarze likwidacji przedszkola Piątka w Biskupcu i Szkoły Podstawowej w Borkach Wielkich. Nie pomogła zorganizowana pikieta przed urzędem gminy.

Dzieci recytują wiersze

2010-06-01  
Dzieci recytują wiersze

W sobotę 29 maja w Niepublicznym Przedszkolu Jacek i Agatka odbył się IV już konkurs recytatorski "Wiersze ciepłe jak miś", którego głównym celem jest rozwijanie u dzieci zamiłowania do poezji. Do konkursu zgłosiło się 16 dzieci 6 letnich z 7 placówek z gminy Biskupiec.

"Pola Nadziei" w Biskupcu

2010-05-05  
"Pola Nadziei" w Biskupcu

Po raz drugi Niepubliczny Zakład Opieki Paliatywnej Św. Łazarza przyłączył się do ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei - Polega ona na sadzeniu żonkili jesienią, a wiosną kiedy zakwitną, rozdaje się je przechodniom. W ten sposób przypominamy społeczeństwu o chorych i hospicjum. Nie wszystkie żonkile rozkwitły na czas.

Tytuł "Przyjaciel Natury" dla Niepublicznego Przedszkola Jacek i Agatka

2009-05-21  

Konkurs został zorganizowany przez Fundację Nasza Ziemia, firmę Tymbark i markę Kubuś dla przedszkolaków z województw lubelskiego, małopolskiego, śląskiego i warmińsko-mazurskiego. Honorowy patronat nad akcją objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Środowiska.

Będą niepubliczne

2006-04-30  

Pięć szkól i dwa przedszkola w powiecie olsztyńskim zostanie zlikwidowanych. Sześć z nich przekształci się w placówki niepubliczne. Brak chętny na prowadzenie szkoły w Bredynkach

Zarząd Szkól i Przedszkoli (2000 r.)

2000-11-24  

Siedziba Zarządu Szkół i Przedszkoli mieści się w budynku Urzędu Miejskiego w Biskupcu ul. Niepodległości 2. Zarząd Szkół i Przedszkoli jest jednostką organizacyjną Gminy Biskupiec, którą kieruje Dyrektor - Barbara Pyziak. Nadzór ogólny nad działalnością ZaSP-u sprawuje Zarząd Miasta, nadzór nad bieżącą działalnością ZaSP-u Burmistrz Biskupca.

Reklama


Tłumaczenia