Jesteś tu:wystawy

wystawy


Z biegiem Wisły i Niemna. Historyczne mapy i widoki miast...

2011-12-29  

Muzeum Historyczne Miasta Gdańska oraz Kulturzentrum Ostpreussen serdecznie zapraszają na wystawę "Z biegiem Wisły i Niemna. Historyczne mapy i widoki miast Prus Wschodnich, Zachodnich, Polski oraz krajów bałtyckich", która prezentowana będzie w Ratuszu Głównego Miasta. Wystawa potrwa do 22 stycznia 2012 roku...

Dzieje browarnictwa w Biskupcu

2010-09-27  
Dzieje browarnictwa w Biskupcu

W ramach 18. Europejskich Dni Dziedzictwa w Biskupieckim Domu Kultury odbyło się otwarcie wystawy oraz wykład na temat: "Dzieje browarnictwa w Biskupcu". Głównym celem tej ogólnopolskiej inicjatywy było przedstawienie zabytków techniki, pokazanie ich wartości i znaczenia dla dziedzictwa kulturowego.

Aniołowo 2008

2008-12-12  
Aniołowo 2008

W sobotni wieczór, dnia 6 grudnia 2008r. w Biskupieckim Domu Kultury odbyła się trzecia edycja wystawy prezentującej i promującej dokonania artystyczne twórców regionu - "Aniołowo 2008". Pomysłodawca i inicjator tego przedsięwzięcia - Stowarzyszenie : "Pro Cultura" zaprosiła do współpracy po raz kolejny Biskupiecki Dom Kultury, który uświetnił ten niezwykły wieczór m.in.

Wystawa "ANIOŁOWO"

2007-12-14  

Dnia 8 grudnia 2007 roku w Biskupieckim Domu Kultury miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy ''Aniołowo” - przedsięwzięcia, którego pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Pro Cultura. Założeniem wystawy tak jak w roku ubiegłym jest prezentacja i promocja lokalnych talentów, integracja twórców regionu, a także stworzenie niezwykłej atmosfery przedświątecznej.

Tłumy na wernisażu

2006-12-09  

Wernisaż wyszedł znakomicie - cieszy się Zbigniew Szczypiński, dyrektor Biskupieckiego Domu Kultury - Przyszło ponad sto osób. Hali był pełny. Wystawa podobała się, ale równie dobrze wypadły imprezy towarzyszące, czyli koncert, kiermasz ozdób świątecznych i artystyczny pokaz ognia w parku koło BDK.

Dadaj jakiego nie znacie - wystawa fotografii paralotniowej

2006-10-12  
Dadaj jakiego nie znacie - wystawa fotografii paralotniowej

Na wystawie zaprezentowano fotografie Leszka Wojtków, przedstawiające jezioro Dadaj z "lotu ptaka" - Po ciężkim okresie nauki i zdobywania doświadczenia jako pilot paralotniowy latania swobodnego PG (w górach), postanowił przenieść się na tereny nizinne.

Wystawa Twórców Zrzeszonych w Stowarzyszeniu Pro Cultura

2006-08-15  
Wystawa Twórców Zrzeszonych w Stowarzyszeniu Pro Cultura

Wernisaż odbył się dnia 29 kwietnia w Sali wystawowej Biskupieckiego Domu Kultury. Prezentowana wystawa była wystawą zbiorową, bardzo zróżnicowaną zarówno pod względem tematyki jak i technik plastycznych. Wystawa trwała do końca maja.

Reklama


Tłumaczenia