biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

NOWY SQUAD RULEZ!!!

Wysłane przez Manager Nowego Squadu ;) 
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
12 lis 2003 - 14:08:51
A teraz uwaga!!!Wiadomość do:KAZIU2,ANIAL23,CINIO i do MARCINA!!!Jak qrwa jesteście tacy zajebiści i uważacie że ziomki z Nowego Squadu nic nie osiągneli,to pochwalcie się waszymi-pozerskim osiągnięciami<których nie macie>!!!Czy wy jesteście jacyś nienormalni;myślicie że chłopacy będą odrazu pokazywani na Vive???Początki są trudne,ale dobrze zacząć chociaż od Megastacji!!!A tak apropo;twierdzicie ze Megastacja jest do dupy-stawiam kazdemu z Was szkrzynkę bronxa,jeżeli nagracie coś i puszcza to <chociaż> w Megastacji!!!CINO zaprezentuj Nam osiągnięcia swoje i tego twojego "gestu"... Pozostałych w/w też zapraszam do zaprezentowania,nam tu na Forum,swojego talentu!!!
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
12 lis 2003 - 15:05:08
dobra gest wydał płyte i załoze sie ze wiecej w bc ludzi tego sluchalo niz bedzie tego waszego NOWEGO SKŁADU a swoimi osiągnieciami sie pochwale z czasem i sam jestes pozer menagerze buahhahahah jak mozna byc menagerem składu hh chyba ty jestes pozer jak jestes ich menager downie



Niqua La Police !!!
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
12 lis 2003 - 15:10:34
Taki z ciebie Menager a nawet strony porządnej nie potrafisz zrobic juz ja zrobil bym lepszą www.cinazmp3.prv.pl



Niqua La Police !!!
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
12 lis 2003 - 15:21:42
wiecie co mi tro sięwydaje ze wy siępowinniście cieszyć że chłopaki mająokazję do robienia czegoś więcej , nie wiadomo moze akurat im się uda !! Czego życzę wam wszystkim ale nie róbcie disco-polo bo pozabijam !!!!
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
12 lis 2003 - 19:21:40
hihuhihu disco-polo rullez



Niqua La Police !!!
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
12 lis 2003 - 20:06:21
Ty qurwa CINIO SAM DOWN JESTEŚ;CO Z TEGO ŻE "GEST" WYDAŁ PŁYTĘ,NOWY SQUAD TEŻ NIE DŁUGO JĄ WYDA!!!a POZATYM CO Z TEGO ŻE "GEST" WYDAŁ PŁYTĘ;JAKOŚ NIC O NICH NIE SŁYCHAĆ!!!TAKI Z cIEBIE HH ŻE NAWET POZĄDNEJ STRONKI NIE MASZ;"DISCO POLO RULEZ?-WIEMY PRZYNAJMIEJ CZEGO SŁUCHASZ... smiling smiley
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
12 lis 2003 - 21:30:36
no cino to pewnie słucha boysów o ile jest coś takiego jeszcze ............
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
12 lis 2003 - 22:02:13
to już 3 osoby do sparingu ??? hahaha !!! proponuję zabawy w kiślu !!!



jadziem z tym koksem !!!
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
12 lis 2003 - 22:26:19
HAHA NIE CHCE MI SIE CZYTAC WASZYCH NARZEKAN>>>zaraz sobie poslucham waszych utworkow(tego nowego skladu czy jakos tak)/...chociaz mnie wcale taka muza nie interesuje,.....za to interesuje mnie to co sie dzieje w tym miescie i to ze ktos cos robi ktos sie rozwija!!!!!! i wielki + i podziw dla Was!!! Juz sporo osiagneliscie.....a nagranie plytki to naprawde cossmiling smiley zycze sukcesow(i nie spoczywac na laurach)...POWODZENIAsmiling smiley))
PS w muzyce nie ma zadnych podzialow...ona dzieli sie jedynie na dobra lub zla!!!!!!
PAPA

Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
12 lis 2003 - 22:32:52
tak samo jak sex : albo dobry albo zły !! haha !!



jadziem z tym koksem !!!
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
12 lis 2003 - 22:34:47
Troche dużo przekleństw w tych tekstach Noweg Squadu, ale poza tym jest nawet spoko. Nie bardzo znam się na hip hopie, bo nie gustuje w tego rodzaju muzyce, ale to mi się podoba. Tak trzymać!!!
Osobiście nie zgadzam się z kilkoma Waszymi opiniami, ale nie chce mi się wgłębiać w ten temat, bo nie mój dział.



Balcerowicz musi odej??!!!
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
12 lis 2003 - 23:15:29
PS-a Ani powinni wyryć na płycie marmurowej, a płytę przytwierdzić na frontowej ścianie BDK
to naprawde najmądrzejsze stwierdzenie jakie padło w tej całej ''muzycznej'' kłótni
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
13 lis 2003 - 00:15:33
dobra tu jush nuuuda
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
13 lis 2003 - 07:13:58
hehehehe idz se posluchaj swojego nowego składu menager gestu nikt nie slucha juz bo to ma jakies 3 lata nie no moze 2 jak jestes menager to wlasnie idz do disco-polo tam potrzebują menagerów



Niqua La Police !!!
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
13 lis 2003 - 10:16:00
CINO TERAZ JA CI COS POWIEM!!!!!!!!!

GES WYDAŁ PŁYTKI
I Z CAŁA PEWNOŚCIA MOŻNA POWIEDZIEC ZE PIERWSZA TO JEST KLASYK BO TO CO JEST NA DRUGIEJ TO HUJOSTWO......TAKIE MOJE ZDANIE.... W OGÓLE TO CO TO MA BYC.....JEDEN WSTĄPIŁ DO POLICJI I CO TERAZ SIE BOI NAWET ZARYMOWAĆ SOWICH STARYCH KAWAŁKÓW!!!!!POLEWA NA MAXA!!!BUAHAHHA

NOWY SQUAD TO JEST TO!!!!MOŻE NIE PREZENTUJA PROFEZJALIZMU ALE DOBRZE IM IDZIE I PRZEDEWSZYSTKIM NIE BOJA SIE PRZEDSTAWIĆ TEGO CO MYŚLĄ!!!!!! JAK SIĘ WAM NIE PODOBA TO TEGO NIE SLUCHAJCIE!!PRZECIEŻ NIKT WAS DO TEGONIE ZMUSZA!!!!

POZDRO DLA AGATY I NS.......A TY MENAGER TO NAJPIERW SIE ZASTANÓW I POMYŚL A POTEM COS NAPISZ...TY SIE CHYBA NIGDY NIE ZMIENISZ..BUAHAHAHA:haha:
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
13 lis 2003 - 10:24:23
hmm już czwórka !!!



jadziem z tym koksem !!!
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
13 lis 2003 - 13:58:49
heheh psyhoo teraz cos ci powiem ze nawet nie znasz tego co wstapil do policji wiec co pierdolisz ze sie boi zarymowac swoje stare kawałki !!!



Niqua La Police !!!
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
13 lis 2003 - 14:49:07
Ale wiecie co Wam powiem??? Zobaczcie ile ten Temat ma wpisów!!! To chyba też świadczy o tym, że Nowy Squad nie jest taki zły, jeżeli wzbudził taką dyskusję!!!



Balcerowicz musi odej??!!!
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
13 lis 2003 - 15:33:45
GDYBYM SZCZURA NIE ZNAL TO BYM SIE O NIM NIE WYPOWIADAL...WIEM BO GDY PRZEDOSTATNI KONCERT BYL W UNDERZE, TO CHLOPACY NIE CHCIELI ZAGRAC KAWALKA O...... BO PODOBNO ZAPOMNIELI TEKSTU!!!BUAHAHA NORMALNIE PARODIA I TYLE....
>M<
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
14 lis 2003 - 08:16:07
oł ****! widze ze tu wszyscy wydają, nagrywaja płyty które sa juz klasyką nno normalnie nie mogę..... poskładać klocki w juice i zarymowac po częstochowsQ no luzik. kazdy robi to co lubi winking smiley to ja chyba wydam płytę z drum'n'bassem bo mam reasona tongue sticking out smiley



______________________________________________
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
14 lis 2003 - 11:04:48
hehe ja w reasonie nie moge sie połapać ze szczur ma ksywe szczur to każdy wie grinning smiley



Niqua La Police !!!
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
14 lis 2003 - 11:56:33
Nie kazdy wie ze podklad do rymofobii zrobil Raul ale cicho sza! smiling smiley

>M<
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
14 lis 2003 - 12:20:26
cino nad reaseonem trzeba posiedziec trochę tongue sticking out smiley to nie juice tongue sticking out smiley ale jak posiedzisz to wyjebiesz taki bit i bass że hohoho
ja z reasonem męczyłem sie z 3 miechy........



______________________________________________
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
14 lis 2003 - 16:16:11
rymofobia to ich najlepszy jak dotad kawalek!!! hee i to nie reason tylko...... raul wiec dobrze!!pozdro dla ciebie
>M<
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
14 lis 2003 - 16:47:41
w sumie nawet przy "składaniu klocków" przyda się wyczucie i wyobraźnia ale są to juz okreslone dzwięki. reason pozwala na uzyskanie naprawdę oryginalnego brzmienia.....



______________________________________________
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
14 lis 2003 - 17:01:17
dzieki psyhoo

Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
16 lis 2003 - 15:59:04
Po pierwsze KAZIU2....gramatyka chlopcze gramatykagrinning smiley
Pozdrawiam NOWY SQUAD ofcoursegrinning smiley
Czarnuchy nie opuszcza bialasow z Targowicasidegrinning smileytongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smileygrinning smiley
Co do GEST'u.....hmmm.....nie slyszalem nigdy zadnego kawalku...sad smiley
Moze ma ktos kasete albo ciossmiling smiley
Wedlug mnie powinnismy sie cieszyc z tego ze cos jednak puszczaja biskupieckiego w radiugrinning smiley
Wlasnie >M<....Pozycz nio plytki Waszego zespolugrinning smileytongue sticking out smiley?!
Aaaightgrinning smileytongue sticking out smiley



Cause it's a bitter sweet symphony that's life...
Try to make ends meet, you're a slave to the money then you die...
^^
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
16 lis 2003 - 17:36:06
ja mam w mp3 gest



Niqua La Police !!!
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
17 lis 2003 - 01:01:26
nio to dawaj Rafalowi jesli nie chcesh mi pozyczyc bezposrednio tak od reki...smiling smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley Czekam....grinning smiley
Dzieki....RASTA....



Cause it's a bitter sweet symphony that's life...
Try to make ends meet, you're a slave to the money then you die...
^^
Re: NOWY SQUAD RULEZ!!!
17 lis 2003 - 23:53:14
SIK-WIT-IT


Ja tez mam plytke gestow, ta ich najnowsza...hee chcesz moge ci pozyczyc!!pozdro
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.