biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

biało -czerwoni znowu na boisku

Wysłane przez biskupiec 
biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 20:05:09
Ponawiam apel by wdziededniu meczu polskiej repezentacji chodzic w barwach narodowych smiling smiley flagi itp. ja niechem znowu byc sam w tych barwach w L.O smiling smiley



alkohol w małych ilosciach leczy w wiekszych uzdrawia
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 20:35:02
a .............wiesz dobry pomysł w sumie ale wszystkich nie zmusisz ja w to wchodzę !!!
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 21:03:08
przed kolejnym meczem ?? chyba jest w sobote to moze w piatek a przed chwila padł golllllllll yeeeeeea. wiekszosc kolego na opisie maja gol lub cos w tym stylu kibice łaczcie sie



alkohol w małych ilosciach leczy w wiekszych uzdrawia
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 21:19:35
czemu nie..........
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 21:23:45
gol za gole co sie dzieje acha chce sie wysłuchac pamietnej transmisji z maczu Widze -cos tam z danii [www.petraman.g3.pl]
tylko wczujcie sie w ten klimat !!! grinning smiley



alkohol w małych ilosciach leczy w wiekszych uzdrawia
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 21:46:51
Do przerwy 2 - 1. Nie jest źle, ale jeszcze troche - oby wytrzymali. Taki wynik jak w świat by poszedł smiling smiley



Balcerowicz musi odej??!!!
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 21:49:03
DAWAC ZURAWIA!!!!!!!!precz z przereklamowanym niedzielanem....ZURAW ZURAW NA BOISKO!!!!!!!!
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 22:38:26
MIESZKANIEC ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ,MAMY JUZ 3-1 I ASYSTA MAĆKA winking smiley
a TY BISKUPIEC CHYBA MUSISZ MIEĆ MNIE NA LIŚCIE,TEZ MAM PRZY MECZACH PIŁKARSKIE OPISY,PRZY MECZACH I NIE TYLKO winking smiley
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 22:43:11
No to ładnie, nie??? A ta bramka Krzynówka - nie mam pytań. Samo spojenie!!! W sobote Serbia i Czarnogóra. Jakby jeszcze ich pykneli...



Balcerowicz musi odej??!!!
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 22:51:25
kto wpada w barwach białoczerwonych do L.O ??



alkohol w małych ilosciach leczy w wiekszych uzdrawia
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 22:54:47
czy wpadamy w piatek do szkoły w barwach ?? trzeba im podziekowac smiling smiley



alkohol w małych ilosciach leczy w wiekszych uzdrawia
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 22:56:38
BRAWO !!! BRAWO !!! BRAWO !!! GRATULACJE !!!!

Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 22:59:20
pamietajcie o niedzieli..........ostatnio cos w Totomiksie nie bylam grinning smiley
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 23:01:38
chyba trzeba na coś postawić grinning smileyale jedna jaskółka wiosny nie czyni......chociaż Włochy to Wlochy

wogóle to brecha była z tego komentatora,mylił sie układając fajne zdanka,heh
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 23:09:56
Moim zdaniem temat komentatorów powinniśmy pozostawić... Teraz naprawdę nie mamy ludzi dobrych w tym fachu... Nie mówię tylko o piłce nożnej, bo i podczas skoków narciarskich niezłe szopki byłysmiling smiley Jedynie siatkarki posiadają "swojego prywatnego" komentatora, który się sprawdza, ale czemu ja to pisze??? Przecież chciałem pozostawić temat komentatorów bez komentarza...smiling smiley



Balcerowicz musi odej??!!!
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 23:16:46
[www.petraman.g3.pl] kiedys tak ise komentowało mecze sicagnijcie to sobie tongue sticking out smiley ja postawie na serbei bo pewnie bedize wysoki kursi moze wygram a gdize gramu tu czy tam ??



alkohol w małych ilosciach leczy w wiekszych uzdrawia
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 23:18:53
swiete slowa....basalaj to dno...jak sie go slucha to naprawde zle sie robi...a jak sie tym niedzielanem podniecal...a przeciez on nic wielkiego nie pokazal..chyba jego agent mu za to placi.... szpakowski i spokla tez nie lepisi....ambrozak jedyny spoko koles ale to od siatki i tenisa...a reszta to vbeton
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 23:24:28
chłopaki świetnie grali, trzeba przyznac, ale na prawdziwe gratulacje zasłużą dopiero wtegy gdy będą wychodzić z takimi wynikami z "prawdziwych'' poważnych meczy !!! POLSKA !!!
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
12 lis 2003 - 23:30:00
To był poważny mecz. Towarzyski, ale poważny!!! Prawdziwy!!! Włosi to wice mistrzowie Europy!!!
Moim zdaniem zasłużyli na gratulacje, bo nie pamiętam, żeby ostatnio walnęli tyle goli, a trzeba wziąć pod uwagę, że Włosi są zawodnikami specjalizującymi się w grze defensywnej, a trzy bramki, to nie jest nic!!!



Balcerowicz musi odej??!!!
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
13 lis 2003 - 01:12:53
hihihiiii, ja wole jednak poczekać...
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
13 lis 2003 - 02:16:43
Nie ogladałem i żałujęsad smiley Brawo za wynik,pójdzie w świat na pewno.Za to polskie siatkarki-szkoda(Skowrońska-hmm...)

Re: biało -czerwoni znowu na boisku
13 lis 2003 - 07:54:13
wynik pojdzie w świat to fakt ale my gralismy 2czy 3 reprezentacja włoch ?? ale nasi zdobywaja szlify a to sie chwali



alkohol w małych ilosciach leczy w wiekszych uzdrawia
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
13 lis 2003 - 14:58:43
My też nie graliśmy pełnym składem. Brakowało paru podstawowych, ale na szczęście ich miejsce godnie zajęli inni, także doświadczeni zawodnicy.
W włoskiej reprezentacji nie było może czterech którzy mogliby coś wnieść, ale wątpie, żeby to ich brak spowodował tą porażkę. Polska była lepsza.



Balcerowicz musi odej??!!!
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
13 lis 2003 - 15:02:57
......a w niedziele Serbia i Czarnogóra,Stanko gra?Bo juz sama nie wiem
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
13 lis 2003 - 15:10:53
Ja w sumie też się nie orientuje, ale chciałbym, żeby grał, bo naprawdę jest dobry i mógłby kilka razy sprawdzić Jurkasmiling smiley



Balcerowicz musi odej??!!!
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
14 lis 2003 - 12:01:04
Moim skromnym zdaniem niech lepiej go nie sprawdza bo bedzie kiepsko...Moze i Dudek dobry jest na warunki angielskiej ligi,gdyz tam w cenie sa bramkarze dobrze grajacy nogami ale w reprezentacji to Jurek mnie nie przekonuje nic a nic...Za to przekonal mnie Liberda jak na razie w meczu z City...Dac mu szase.

Re: biało -czerwoni znowu na boisku
14 lis 2003 - 15:56:04
libera tak podobno svietnica nie zagra a co do włochow oni przegrali sami ze soba czemu ?? unich jak jest 10 na + to jest zima a unas było gdzies koło -10 smiling smiley i to był dlanich pierwszy szok
poźniej tak zły station
3 to atmosfera warszawiaki postarali sie
4 barmka tak szybko zdobyta
i tak dalej .....



alkohol w małych ilosciach leczy w wiekszych uzdrawia
>M<
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
14 lis 2003 - 16:32:44
zna ktoś moze wynik meczu Papua New Guinea - Bora Bora Islands??



______________________________________________
Re: biało -czerwoni znowu na boisku
14 lis 2003 - 16:55:01
2-0...tam 0 i tam 0 grinning smiley

Re: biało -czerwoni znowu na boisku
14 lis 2003 - 20:39:02
w niedziele gramy z serbia i czarno gora wiecie gdzie i oktorej zeby wyszedł i zaja dobre miejsce w jakims pubie ?? waldi jeszcze organizuje "wsppolne ogladanie "??



alkohol w małych ilosciach leczy w wiekszych uzdrawia
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.