biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl

Wysłane przez Marcin 
www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
19 lis 2003 - 22:34:33
Zapraszam na strone www.biskupiec.iglu.cz jest ona poswięcona naszym motorkom z Biskupca ale narazie stronka jest biednawa ale staramy sie ją zrobic i zapraszaam tez na moją inną stronke www.derbi.prv.pl



Psik!!!
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
20 lis 2003 - 08:56:35
hmm mam parę słów refleksji co do tych stronek :
1.skuter to nie jest motor
2.wstyd pokazywać coś takiego i nazywać motorem
3.nie pokazaliście wszystkich motorów z biskupca
podsumowując :
zamiast tych śmiesznych kosiarek do trawy pokażcie lepiej jakie triki potraficie na nich zrobić !!!



jadziem z tym koksem !!!
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
20 lis 2003 - 09:32:54
a tak w ogóle to motor oznacza "silnik" , tak więc mówisz o jeżdżących silnikach , które mogą pochodzić np. od kosiarki , pralki itd. miałam nadzieję że zrobicie fajną stronkę o motocyklach , a nie o "silnikach" na dwóch kółkach !!!!



jadziem z tym koksem !!!
>M<
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
20 lis 2003 - 14:12:31
hyhy smiling smiley



______________________________________________
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
20 lis 2003 - 15:11:27
hihihi hihihi
Chyba macie rację. Ta stronka to troszkę niewypał.



smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley: smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
20 lis 2003 - 15:14:20
ty *żółte oczy* nie kazdy jest taki bagaty jak ty i nie kazdego stac na cos leprzego niz kosiarka tak tylko wszystko krytykujesz a sama nic nie masz !!!



Psik!!!
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
20 lis 2003 - 15:18:25
Co to za zabaweczki te Derbi, co?
Czy nie lepiej wziąść chociażby starą WSK-ę i własnoręcznie zrobić z niej motocykl?
1. nauczycie się budowy i zasad działania motocykla
2. zdobędziecie doświadczenie, niezbędne przy podróżowaniu motocyklem
3. będziecie mieli satysfakcję z pracy jaką włożycie w renowację
4. podziw kolegów jeżdżących zabaweczkami ( oni tego nie potrafią )



z punktu widzenia Ciecia...
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
20 lis 2003 - 15:28:26
ty Marcin !!!! a skąd wiesz że nic nie mam ???? haha !!! i tu cię mam !!!! a nie wiem czy jesteś uświadomiony , że taka kosiarka do trawy jaką wam funduje tatuś jest droższa od jakiegoś junaczka którego można ładnie odjebać !!! weżmy chodżby jakąś starą WSK-ę , koszt 2 stówki , trochę włożysz i masz niezłą machinę człowieku !!! a podając i zakładają stronkę o "motorach" haha !!! musisz liczyć na słowa krytyki jak i pochwały !!! może założycie " gang skóterów " ???? hahahahahhahahahaha !!!!



jadziem z tym koksem !!!
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
20 lis 2003 - 15:32:24
Widziałem na tej stronie Simsona. Z tym sprzęcikiem można coś zrobić we własnym zakresie. Przy reszcie wszelkie zmiany kończą się pewnie utratą gwarancji, poza tym grzebanie w elektronicznym osprzęcie to są koszty.
Plus dla Was, że potraficie się jakoś zgrać razem. :spoko:



z punktu widzenia Ciecia...
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
20 lis 2003 - 16:55:26
Takie junaki to dla starych dziadków a po zatym na to trzeba miec prawko a niestety nie posiadam !! A ty stefan domyslam sie ze nie masz zadnego motorku i tylko zardroscisz nam !!!



Psik!!!
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
20 lis 2003 - 17:57:34
widzę tu wielką miłość do "dawcy organów" , jeszcze będziesz marzył o takim junaczku !! zobaczysz !!!



jadziem z tym koksem !!!
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
20 lis 2003 - 20:21:08
A czy ty *żółte oczy* wiesz cos o motorach czy cos o skuterach!!no nie wiem?mysle ze bys se zrobila krzywde na skuterze bo skutery ida lepiej niz wsk!!!!ale wska tez fajna maszyna tylko ze dla panow od 50 roku zycia!!!



Suzuki ap 50
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
20 lis 2003 - 20:32:50
pepło !! synek !!! ta wiedza jaka ja posiadam , jest o motocyklach , a nie o "motorach" !!! i synek , nie porównuj WSK-i do jakiejś kupy plastiku !!! bo grzeszysz !!!



jadziem z tym koksem !!!
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
20 lis 2003 - 20:34:13
No No No tak zebanej stronki to ja jescze nie widzialem ale wiecie jak to jest jak chlopaki chca sie pochwalic tym czego nie maja w spodnaiach wiec wybaczcie im hahhaha. A tak po za tym te kosiarki do trawy to przeszkadzaja tylko spac wiec moge sie zalozyc ze zjebana MZ-tka moze roz..ebac tych kolesi na odcinku 200m. sory chlopaki ja nie chce nikogo obrazac wiec nie myslcie tylko o sobie tylko rozwijajcie ta stronke bo moze w przyslosci b-c stanie sie centrum np jakis zlotow hhaa

pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych Gizmo



Yamaha Virago 535
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
20 lis 2003 - 21:56:49
Gizmo mylisz sie bardzo !!!!!!! Dawaj Mz 150 do mojego derbika 50cc dawaj zobaczysz ze przegrasz hahahahhaha



Psik!!!
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
20 lis 2003 - 21:59:34
Do mojego roweru nie macie szans grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley Na prostej kolo PKO wyciagam 46 km/h jak jade po gazety i maluszki wyprzedzam heheh spinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out

Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
21 lis 2003 - 07:48:34
marcin to sprubój się z MZ 251 !!! zobaczymy !!!



jadziem z tym koksem !!!
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
21 lis 2003 - 08:42:16
Marcinku, chłopaczku nieświadom swoich slów. Jezdziłem na jednośladach wcześniej niż ty na rowerze. Masz rację nie mam motorku. Jestem posiadaczem motocykla. Na pracę dyplomową odrestaurowałem SHL 175 M z 1966 roku, wygląda jak oryginał, po tylu latach nadal pali z pierwszego kopa. Czy wiesz jak to wygląda? I dlaczego jest wyjątkowy pośród motocykli z tamtych lat? Nie mów do mnie w ten sposób, bo mnie obrażasz i ośmieszasz sam siebie.



z punktu widzenia Ciecia...
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
21 lis 2003 - 08:54:16
stefan m. mam do ciebie interes !!! odezwij się na gg : 4572165



jadziem z tym koksem !!!
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
21 lis 2003 - 10:24:25
*żółte oczy* to mój mail : stefan6011@wp.pl
Mam jakieś problemy z komputerem, ale pocztę mogę sprawdzać i odpisywać.



z punktu widzenia Ciecia...
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
21 lis 2003 - 14:32:00
Zółte oczy a co ty mi tu gadasz o jakies mz 251 ja mam 50cc no to podstawiam ja kazdą 50 i moge sie brac a nie @#$%& wystakujesz z jakąs mz 251 a pozatym znam cie jako tako i nie chce sie ............



Psik!!!
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
21 lis 2003 - 16:37:42
dobra !! nie chcę mi się ani tłumaczyć , ani kłucić !!! uważajcie sobie co chcecie , ja wam nie będę narzucać swojego zdania !! a co nie chcesz się ..........??



jadziem z tym koksem !!!
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
21 lis 2003 - 20:16:51
Heh....chlopaki maja swoj gang i pasje wiec zstawcie ich w spokojugrinning smileygrinning smileygrinning smiley
ALe te bzzzzzzzzyyyyyyyyyyyyyyyyyykanie jest denerwujace...grinning smiley
Rasta!!!!smiling smiley



Cause it's a bitter sweet symphony that's life...
Try to make ends meet, you're a slave to the money then you die...
^^
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
28 lis 2003 - 21:43:25
jeden zbiera znaczki a drugi skacze na bungee. jakbyśmy mieli wszyscy taki sam gust to byśmy jak chińczycy chodzili w mundurkach każdy w takim samym. szczerze mówiąc jakby miał prwko to bym se kupił coś lepszego ale na karte motorowerową co ja mogę kupić?? czym mogę jeździć?? na sisona jestem troche za wysoki.
Re: www.biskupiec.iglu.cz i www.derbi.prv.pl
29 lis 2003 - 01:13:47
to wielki jestes 'powiem' Citongue sticking out smiley



Cause it's a bitter sweet symphony that's life...
Try to make ends meet, you're a slave to the money then you die...
^^
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.