biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!

Wysłane przez Gizmo 
Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 03:40:31
Czy napewno myslicie o kaflarni jako o dyskotecye na ktorej czlowiek jako normalny moze isc i sie pobawic bo ja juz tak nie mysle wiec kafel dla mnie to scierwo hamstwo i ci co tam chodza co nie ktoryz sa wporzo ale jednak ci co stoja na BRAMACE to pedaly i wogole wiecie powinni zamkanac ten szajs..............



Yamaha Virago 535
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 03:42:59
Moja noga tam juz wiecej nie postanie............................



Yamaha Virago 535
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 09:42:43
Dziwi mnie to, że dopiero TERAZ odkryłeś to, o czym pół Biskupca wiedziało od dawna. Ja przyjąłem sobie jedną zasadę: jeśli po jakiejś imprezie chcę wytrzeźwieć i popsuć sobie humor to idę do Kafla ! Tylko tam znajdę "najlepszą pod słońcem muzykę" serwowaną nam przez uwstecznionego technomuła, którego właściciele tego przybytku powinni już dawno wysłać na 3-letnie szkolenie do Wenezueli - zresztą nie nazywam tego muzyką - to są dźwięki. Oczywiście te dźwięki są do zaakceptowania ale w rozsądnej dawce. A pozatym uwielbiam w Kaflarni ten tłok, smród, kurtki w szatni poukładane na ziemi, zapchane kible, czarujących bramkarzy no i tą atmosferę tworzoną przez parę setek ludzi - w lokalu, do którego powinno się wpuszczać 100-150 osób.

CZY TO SIĘ KIEDYŚ ZMIENI ???



Troche mnie to obchodzi a troche mam to w ..... nosie...
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 10:51:28
heh....nie pamietam duuzio...ale bylo ok...:] Gizmo co CI zrobili wczorajgrinning smileygrinning smileygrinning smiley????



Cause it's a bitter sweet symphony that's life...
Try to make ends meet, you're a slave to the money then you die...
^^
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 11:25:13
Kafel--jedno wielkie @#$%& !!!!!!!!!! Opini nie zmienie zawsze tak było i bedzie. Ludzie bawiący się tam nie wiedze co to prawdziwa dyskoteka
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 11:57:47
niestety to wsio prawdasmiling smiley kiedys suie tam chodzilo kiedys bylo lepiej...
PS macie problemy... mi sie tam juz nie podoba wiec nie chodze i mam to gdzies co sie tam dzieje wy tez tak powinniscie zrobic...a nie ma co marzyc o tym ze bedzie w naszej wsi cos lepszegogrinning smiley
POzdrowionka a tak wogole jak sie bawiliscie wczera??????Andrejki sie udaly?grinning smiley

Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 12:12:55
Fakt ! Też już tam nie chodzę ale szkoda mi bo czasami chciałoby się iść trochę poszaleć a nie ma gdzie. Z tego co wiem to bardzo dużo ludzi psioczy na tą budę ale właściciel jest głuchy na jakąkolwiek krytykę i nic się dlatego nie zmienia. A mogłoby...



Troche mnie to obchodzi a troche mam to w ..... nosie...
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 12:23:27
haha no co Ty ...po co maja cos zmieniac...ty wiesz ile oni zgarniaja kasy za taka andrejkowa nocke????? uuuuuuuuu!!!!!!!!! im jest dobrze a to co sie dzieje z tymi dzieciakami po wyjsciu z dyskoteki (kiedy niektorzy juz niekontaktuja) to ich nie obchodzi.najwazniejszy jest zysk...

Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 15:23:01
wniosek - zrobmy własna dyskoteke smiling smiley powinni otworzyc tzw."mleczarnie "



alkohol w małych ilosciach leczy w wiekszych uzdrawia
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 15:36:20
Cudow sie spodziewacie w tej duzej wsi...

Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 15:49:44
w kaflu było 500 osób(dane sprawdzone) wjazd 10 no i w barze zostawiasz min następną dychę=10 000 zł za noc sad smileysad smileysad smileysad smileysad smileysad smileyalbo spalić tą melynę albo kurw* sam otworzę coś ! JEDNAK NAJWIĘKSĄ ZALETĄ KAFLA JEST TO ŻE MOŻESZ SPALIĆ KOMUŚ WŁOSY Z PREMEDYTACJĄ BO I TAK SIĘ NIE KAPNIE BO NIE POCZUJE-MOŻNA JESZCZE KOMUŚ WSADZIĆ SKALPEL W ŻEBRA ALE TO WYMAGA UMIEJĘTNOŚĆI MANUALNYCH -JUŻ NIEDŁUGO PANIE MICHALE.Wsmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 17:28:49
Słyszałem,że tłok był potężny.Pewnie nie dawało nawet rady potańczyć co?Muzyka zapewne bez większych emocji.

Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 17:35:56
proponuję otworzyć dyskotekę w pomieszczeniu po GS-ie koło torów. budynek jest w miarę potęrzny !!! co ty na to agatko ???



jadziem z tym koksem !!!
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 18:28:52
Budynek po GS-sie odpada bo ta są same małe momieszvczeniagrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 19:42:21
to rozbijemy ścianki i zrobimy z tego halę !!! a może imprezka pod mostem ??? haha !!! kaskada mogłaby ruszyć ze swoją działalnością !!!



jadziem z tym koksem !!!
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 20:25:20
tak tak.....swiatem rzadzi pieniadz...zawsze tak bylo i bedzie.....tongue sticking out smiley

Ja tam jestem 3 razy do roku i mi to wystarcza bo czasem nawet i mnie bierze ochota na taniectongue sticking out smiley
Tylko ta muzykasad smileysad smileysad smiley



Cause it's a bitter sweet symphony that's life...
Try to make ends meet, you're a slave to the money then you die...
^^
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 21:53:44
mysle ze otwarcie kaskady niczym by sie nie roznilo od klimatu w kaflarni.
przeciez i tak by przychodzili ci sami a to ludzie tworza klimat !!!


re: death : w kaflu było 500 osób(dane sprawdzone)........

No tak 10 tys zl. ale taka impreza gdzie przychodzi 500 osob odbywa sie 3 moze 4 razy do roku. Na codzien mozesz mi uwierzyc nie zbijaja duzej kasy. a z reszta trzeba to utrzymac, oplacic pracownikow, a jest tam kilku ..... !!! nie udalo ci najechac na kaflarnie w tym przpadku !!!
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 22:51:10
bylem tam 2 raz w zyciu na dyskotece i chyba juz tam wiecej nie pojde...muzyka beznadziejna..techno techno i jeszcze raz techno po drugie..drogo tloczno i takie ciotki tam chodza ze sie zygac chce...jednym slowem typowa wiejska dyskoteka
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2003 - 23:46:27
Ti ti ti....Mieszkaniectongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley
Wczoraj zes wywijal pupa...tongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley
Ja wszystko widzialem...nawet muzyka Ci nie przeszkadzalatongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley



Cause it's a bitter sweet symphony that's life...
Try to make ends meet, you're a slave to the money then you die...
^^
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
01 gru 2003 - 15:37:55
Budynek po gesie pomysł jest wręcz zajebisty i ja się na to pisze , tylko to trzeba miec dużo kaski i to baaaaaaaardzo duzo !!!!!!!!!!!!! Ale jakbym miała taka kase to bym ten cały syf kupiła i zrobiła tam cos porządnego bo takie miejsce jak kaflarnia to przezytek !!! Tam by było wszystko , a pomieszczenia wcale nie są takie małe a nawet jeśli to się cos wyburzy i będzie git !!!!! *Żółte oczy* gratuluje pomysł jest superancki tylko gorzej z realizacją.
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
01 gru 2003 - 17:28:48
agata nie jest źle !!! od jutra będziemy stać pod kościołem i zbierać datki !!!
ciekawe ile tak będziemy stać ??? pewnie z 4 latka !!! haha !!!albo musimy zacząć szukać sponsora !!! kto jest chętny ???



jadziem z tym koksem !!!
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
01 gru 2003 - 18:14:20
wiesz....skitwit trzeba bylo jakos sie zachowywac aby nie zawiesc tej osobkigrinning smiley
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
01 gru 2003 - 19:04:43
a byliscie w kaflu koło 3 nad ranem podobno ostro sie naparzali smiling smiley ze krzesełka latały. w garazach po berdeemach mozna by zrobic hale na imprezy



alkohol w małych ilosciach leczy w wiekszych uzdrawia
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
01 gru 2003 - 19:30:47
a gdzie to jest ???



jadziem z tym koksem !!!
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
02 gru 2003 - 00:31:53
to jest nic,wracałem z dyski z mrągowa pijewski nas na radarem poczęstował i 100 zabrał ,pojechalismy do kafla zobaczyć wchodze godz. 4,20 kurtkownik "panowie po 7 mce!" myslałem że mu jebne.a co do nowych bali to miejsce jest koło fabryki mebli po lewej stronie jak do cepeenu na "górce" wjeżdżasz,tam sa magazyny zajebiste miejsce i w byłych zakładach graficznych też zajebista hala
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
02 gru 2003 - 00:48:58
Chamówa z ta kasa za wejscie po godzinie 2...co dopiero po 4 heh.

Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
02 gru 2003 - 00:50:11
Głupoty gadacie!!! "W kaflu leci techno" - po pierwsze techno, to troche ogólnie jak na te czasy, nie uważasz, a po drugie, to nie wiem przy czym chciałbyś się bawić... przy czarnej muzie??? Jak były czarne środy to tez w Kaflu Cie nie było, wię po co piszesz takie głupoty??? Nie rozumiem w ogóle tego całego najazdu....bez sensu!!! Człowieku - nie chcesz - nie chodź. Po co piszesz, że tam jest biednie jak byłeś tam dwa, może trzy razy w życiu. Ciekawe ja wyglądałaby Wasza "dyskoteka".... jaką muzykę byście tam puszczali... i czy nie zaezało by Wam na kasie, która jest niezbędna do prowadzenia porządnego interesu.
Takie moje zdanie.......



Balcerowicz musi odej??!!!
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
02 gru 2003 - 01:01:59
Ja nie chodze, bo dla studentow nie ma znizki grinning smileygrinning smileygrinning smiley Slyszalem, ze ktos kupil te budowle kolo przejazdu na zatorzu (wegiel tam skladowali) i chce zrobic dyskoteke...ale ile w tym prawdy...

Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
02 gru 2003 - 10:38:37
...taz sie gizmo obudzil...
....lepiej pozno niz wcale....



cie? cieciowi wina nie odmówi
Re: Kaflarnia!!!!!!!!!!!!!!
02 gru 2003 - 14:09:47
...pewnie jeszcze go głowa boli...



z punktu widzenia Ciecia...
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.