biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Zdrowie Burmistrza

Wysłane przez Jaakis_koles 
Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 07:43:54
Szacuneczek dla szanownego pana Mareczka ktory potrafi po kieliuch wsiasc do swojego luksusowego BMW. A gdzie to sie bylo o tak poznej porze bez zoneczki...

Pewnie po Biskupcu kraza juz ciekawe ploteczki. heheh



---
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 07:49:10
mogl spowodowac wypadek i rozjechac niewinnych ludzi...nieladnie, oj nieladnie...badania krwi potrwaja az 7-10 dni, czemu tak dlugo ???

Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 07:56:34
Moze w tym czasie burmistrz bedzie szukal "honorowego" dawcy o tej samej grupie krwi. Jak oddawalem krew w PCK to wszystkie badania robili dosyc sprawnie i szybko. Moze trzeba komus dac w lape w szpitalu zeby przyspieszyc caly ten proces :-P

A czy ludzi na wysokich szczeblach obowiazuja jakies inne progi promilowe? Olsztynska pisze dizs o dozwolonych 0,5 promila podczas prowadzenia auta...



---
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 08:04:54
A jednak Gazeta Wyborcza podaje, ze dzisiaj beda znane wyniki !

Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 08:06:45
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 08:43:12
Az cisna mi sie na usta slowa pewnej znanej piosnki "spinning smiley sticking its tongue outanie Marku Pan sie nie boi..."



---
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 09:04:02
Znajac zycie nie bedzie mial zadnej sprawy (zaplaci tam gdzie trzeba) wszystko bedzie w pozaaiu!! To sie biedaczyna najezdzil

Jakis_koles a z kad ty masz taka fotke ??
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 11:06:20
A niech chleje ile wlezie jego zdrowie teraz narzekacie a briowarek piliscie i na niego za dwa sikacze glosowaliscie
(sorki sprostowanie ponoc w drudiej r5undzie serwowal po4 lub 2 byki.
Marek musi byc spoko mozna wpasc zawsze na kielicha z rana i zalatwic sprawy musicie sprubowac odrazu przestaje sie jokac i jest bardziej podatny na persfazje



Pigs better then people ?
oh ah Yes!
Look around and find something for which to be grateful.
Przewrotna Swinia.
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 11:35:05
A ja tam lubie pana Marka... POWAŻNIE!



Balcerowicz musi odej??!!!
>M<
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 12:22:44
zajebista fota!! grinning smiley


admin: jaka jest powierzchnia Biskupca? w hektarach....



______________________________________________
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 12:34:42
Widac jaka pan Marek jest kompetentna osoba na swoim stanowisku. Dla mnie prowadzenie po pijaku to zwykle skurwysynstwo, bo tego nie mozna inaczej nazwac rozpedzajac 1.5 tonowa kupe zelastwa nad ktora nie ma sie 100% kontroli. Tak jak admin pisal, przez takich nieodpowiedzialnych ludzi gina niewinni ludzie na drogach. Na miejscu pana burmistrza po takim incydencie sam bym zrezygnowal ze sprawowanego stanowiska, bo to co on zrobil to wstyd i hanba.
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 14:52:25
cudownie :-)
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 14:55:28
pierdolenie od rzeczy... kazdemu sie zdarza albo kiedys zdarzy...
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 14:58:39
w koncu byl w mragowie promowac biskupiec
i wiadomo czemu tu nie przyjezdza tylu turystow co do mragowa
tam burmistrz nie jezdzi narabany samochodem
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 15:04:04
nie... tam burmisztrz jeździ narąbany motorowerem...



Balcerowicz musi odej??!!!
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 16:34:46
Niestety mamy w kraju dziwna mentalnosc odnosnie picia i prowadzenia.
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 17:48:29
wlasnie chce niech tankuje ale jak juz to po co wsiadac to auta ??
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 18:28:53
cyt."Marek D. był tak pijany, że nie miał siły dmuchnąć w ustnik alkomatu"

Jednak łatwo sie nie podda i będzie kombinował z tą zawartościa alkoholu...

gdyż:

Od 15 grudnia 2000 r. jazda pod wpływem alkoholu jest traktowana
(gdy nietrzeźwy kierowca ma we krwi powyżej 0,5 promila alkoholu)
jako przestępstwo, a nie, jak wcześniej, jako wykroczenie.

Zatem wykręci się wykroczeniem...
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 20:25:00
ej kazdemu moze sie zdarzyc ja pana marka lubie dlatego bo jak byl dawniejszy burmistrz to nic nie zrobil a jak on jest to zawsze cos robil i załatwial sprawy kazdemu moze sie zdażyc wiec nie gadajcie nic bo wy nic nie zrobiliscie dla naszego miasta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 20:37:36
ja rowniez go lubie...niestety mozliwe ze ebdziemy sie musieli z nim pozegnac i znow przyjdzie jakis....ktory wogole nie zainteresuje sie miastem... ps przed sadem stanie na 100% nie ma co sie ludzic:/ zrobil zle to fakt ...to sie zdarza bardzo czesto a on jets przeciez glowa miasta to powinien stanowic jakis wzor dla mieszkancow...niestety ...jest inaczej...w kazdym badz razie byl to czlowiek ktory zapoczatkowal jakes przemiany i mogl cos zdzialac...wiec szkoda...teraz stanie przed mrągowskim sądem i przypuszczam, ze Ci ktorym na tym zalezy postaraja sie o to zbey nie pelnil dalej swojej funkcji...czy sie wybroni ?zobaczymy...
PS jzu wiem czemu Telewizja Polska biegala dzis po ulicach i ludzi zaczepiala...

Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 20:38:08
dobra lubicie go...dobra robi cos dla miasta(??) ale nic ani nikogo nie usprawiedliwia jazda po pijaku...inaczej byscie gadali jakby owy pan spowodowal wypadek i zginal by wam ktos bliski...I NIE MA CZEGOS TAKIEGO ZE KAZDEMU SIE TO MOZE ZDARZYC!! gdybysmy wychodzili z takiego zalozenia..to bysmy co rusz wsiadali pijani za kolko.."no bo przeciez kazdemu sie zdarza"..wszystko jest dla ludzi..ale trzeba znac umiar i wiedziec co i kiedy mozna..



---------&gt;:wariat: :wariat: :wariat:&lt;---------
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 21:01:46
Lubicie....burmistrz załatwia ciepłe posadki w urzędzie itp., to go lubicie. Teraz trzęsiecie gaciami z obawy, ze je stracicie. Cały elktorat się zawalił przez burmistrza i jego alkohol. Tyle zrobił to wymień w 10 punktach, co zrobił i co z tego mają mieszkańcy ?
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 21:20:14
Dzisiaj sadzili w Lodzi laske i kolesia ktorzy zamordowali swoje dzieci, no coz, przeciez to moze zdazyc sie kazdemu.
ema
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 21:32:03
ciekawa jestem, czy nasza biskupiecka policja by się odważyła zatrzymać bosa?
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 22:16:39
To juz dawno by to bylo naglosnione. Takie sa realia, kto ma kase ten rzadzi.
Bliska mi osoba byla swiadkiem zatrzymania pana X z Biskupca ktory wlasnie ma kase. I co mu powiedzieli ? Aaa to pan X, prosze jechac dalej. Wnioski wyciagnijcie sami.
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 22:48:30
ale zatrzymali go w Mragowie wiec sprawa wyglada zupelnie inaczej...troche szkoda ze tak jest to naglosnione bo to bardzo duzy minus dla samego biskupca...niestety...heh Benedykt rozsmieszasz mnie nie mam jeszcze 18 lat jak burmistrz mi moze posadke zalatwiac w UM? szczegol...tak naprawde to ten burmistrz jezeli chodzi o jakie sinwestycje w Biskupcu mogl je tylko rozpoczac i przygotowac ich realizacja zas bedzie trwala dlugo...i zalezy rowniez od nastepnego burm. tak jets w wiekszosci wypadkow...trudno ejst wiec po jakims tam czasie jego urzedowania wskazac konkretne czyny...bo one sa realizowane przeciez przez wiele lat...projekty ktore zaproponowal burmistrz to miedzy innymi: basen, festyny, zmiana zabudowy placu ryszarda, z przetargu powstalo kilka nowych miejsc ( np restauracja)i ta chata warminska (heh), cos rowniez na slonecznym brzegu ma sie rozwinac,wspolpraca z niemieckim miastem ktora zaowocowala jzu pierwsza wymiana mlodziezy...jest tu jeszcze wiele dzialan typowych ( jak np rozwoj sieci kanalizacji doprowadzenie ich do wiosek) to jest rowniez istotne pamietajmy ze w gre wchodiz nie tlyko nasz biskupiec ale okoliczne miejsca... i teraz tak zaraz wiem (jestem pewna) ze wyskoczycie mi ze festyny to tylko do tragedii doszlo chata warminska to kupa smiechu restauracja (przetarg) i tak samo na sloneczny brzeg(przetarg) to wielkie przekrety a basen to pewnie zobaczymy za 20 lat...wiem ze tak napiszecie...i po czesci macie racje (np z tmyi przekretami) ale tak jest wszedzie! taka jest rzcezywistosc! musicie sie do tego przyzwyczaic bo gdzie w zyciu nie ebdziecie zAwsze decyduja uklady! wiec mysle ze nalezy zwrocic uwage na to ze wogole cos jest...i jest rozbydowywane...jest to jakas wizytowka miasta (np restauracja wmiescie robi bardzo dobre wrazenie ) jest rowneiz jakies biuro in turystycznej...nie znam szczegolow wiec moglam popelnic tu kilka bledow...ale chodiz mi jedynie o to abysmy nie podchodzili do tego az tak negatywnie...odkad pamietam kazdy burmistrz spotyka sie z krytyka... Jednak to co jest najbardziej nie na miejscu ze polityk z gory skazanay jest na krytyke, juz od poczatku swojego panowania.nalezy kazdemu dac szanse i samemu postarac sie cos robic...
to odnosnie caloksztaltu
inna sprawa jest to, co sie stalo-niestety jest to duzy blad. dlatego mi troche szkoda bo widze ambicje burmistrza ui mysle ze cos mogloby wreszcie ruszyc w dobra strone.niestety w obecnej sytuacji wszystko moze sie diametralnie zmienic...

Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 23:06:26
ANiu nastepnym razem troszke krócej grinning smiley a tak wogóle to mialo byc w podpunktach ( łatwiej by sie czytało i chetniej grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley )



________________________________________________________________
"...So afraid of what people might say
But thats all ok cuz you're only human
So afraid of what people might say
You're gonna break so please don't do it..."

sad smiley ..::]*[<=StUdIa @ PG=>]*[::.. sad smiley
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 23:16:09
nie oceniajmy moze inwestycji czy decyzji burmistrza..bo to ze robi cos dobrego(??) dla miasta nie oznacza ze moze czuc sie bezkarnie..nie jest zadnym góru ze moze robic to co mu sie podoba..jest czlowiekiem i tez go obowiazuja pewne normy i obyczaje..i te stwierdzenie Aniu ze i tak wszedzie licza sie uklady jest jakby swiadoma/nieswiadoma rezygnacja z tego by z tym walczyc..by to potepiac...przy kazdej okazji mamy machnac reka i powiedziec "i tak licza sie tylko uklady"?? przeciez chodzi o to by to zwalczac, czyz nie?? mamy sie na to godzic?? to moze na wszystko sie powinnismy godzic co tylko czlowiek jest w stanie wymyslec??? moim zdaniem to w Polsce powinien sie zmienic wymiar sprawiedliwosci..nie chodzi o to zeby byly wyzsze wyroki..chodzi po prostu o egzekwowanie wykroczen i przestepstw...ale to inna sprawa..w kazdym razie moze kiedys znajdzie sie odpowiedni czlowiek na to odpowiedzialne stanowisko jakim jest stanowisko burmistrza..ktory w pierwszej kolejnosci zacznie myslec o miescie i jegorozwoju a dopiero pozniej (jak starczy) o swojej wlasnej dupie...



---------&gt;:wariat: :wariat: :wariat:&lt;---------
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 23:21:05
Ania ma racje , choc uwazam ze gdzies niema układow smiling smiley Za czasow poprzednika pana D. nic sie nie zmieniło przynajmniej nie zauwazyłem procz ocieplenia paru blokow i tego ze zoorganizował blokade na obwodnicy tongue sticking out smiley ,ale policja niezłapała go po pijaku . Z pana D. mamy troszke wiecej pożytku. Jestem zatym by go osądzili jako zwykłego śmiertelnika ,a ewentualna kare pozbawienia wolnosci by mogł odsiedziec po kadencji lub dac zastepce -marionetke, by mogł nim sterowac .... jak nigdy moj podpis pasuje do sytuacji smiling smiley



alkohol w małych ilosciach leczy w wiekszych uzdrawia
Re: Zdrowie Burmistrza
21 cze 2004 - 23:22:17
i jeszcze jedno..-"troche szkoda ze tak jest to naglosnione bo to bardzo duzy minus dla samego biskupca."- a to ze takie incydenty maja miejsce to wina mieszkancow??mamy o nich milczec???a to o NAS zle swiadczy czy o samym burmistrzu??a co bo Biskupcowi na prestizu ujmie?? wlasnie takie soprawy powinny byc naglasniane..



---------&gt;:wariat: :wariat: :wariat:&lt;---------
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.