biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Zdrowie Burmistrza

Wysłane przez Jaakis_koles 
Re: Zdrowie Burmistrza
22 cze 2004 - 17:40:38
a co sądzicie o tej nagonce medialnej. ja dowiedziałem sie ze burmistrz ma luksusowe PÓŁTORAROCZNE bmw520. zdjęcie tez jest jakby troche tendencyjne
Re: Zdrowie Burmistrza
22 cze 2004 - 17:45:46
No to wybieramy burmistrza! grinning smiley

[fakty.interia.pl]

Ostatni dzień kadencji, nie omieszkam uczcić w należyty dla pana burmistrza sposób grinning smiley
Re: Zdrowie Burmistrza
22 cze 2004 - 18:07:12
41-letni Marek D. został zatrzymany w nocy z piątku na sobotę w Mrągowie, gdy kierował bmw. Skręcając nie włączył kierunkowskazu. Marek D. twierdzi, że wcześniej świętował swoje imieniny i wypił kilka kieliszków alkoholu; był pewien, że do chwili, gdy usiądzie za kierownicą, zdąży wytrzeźwieć.

OJJOOJJOOOJJ ALE JAZDA smiling smiley

NAJLEPSZE ZDANIE JAKIE SLYSZALEM W TYM TYGODNIU tongue sticking out smiley TO JEST TO :

świętował swoje imieniny i wypił kilka kieliszków alkoholu; @@@był pewien, że do chwili, gdy usiądzie za kierownicą, zdąży wytrzeźwieć. @@@@ grinning smiley;D;D;D;D;D;D;D;D smiling smiley))))))))



Elliot FOREWER
Re: Zdrowie Burmistrza
22 cze 2004 - 18:10:24
[serwisy.gazeta.pl] <-----------WARTO PRZECZYTAC____________>



Elliot FOREWER
Re: Zdrowie Burmistrza
22 cze 2004 - 19:16:56
wow ale rzeczywiscie macie powod do smiechu!!! Gratuluje inteligencji...aszkiel dobrze wnioskujesz oczywiscie ze tego nie pochwalam ...chodzi mi o co innego-kto teraz zajmie sie ansyzm miastem? i JAK? i to jest chyba NAJwazniejsze...no ale cieszcie sie dalej...

Re: Zdrowie Burmistrza
22 cze 2004 - 19:55:06
i dobrze niech rozwiaza ten nedzny bedekowy klubik szarpidrutuw ktuzy mysla rze sa artystami tak napewno w odwalanie kihy wiohy haltory i sami nie wiecie czego zmiana burmistrza konieczna



Pigs better then people ?
oh ah Yes!
Look around and find something for which to be grateful.
Przewrotna Swinia.
Re: Zdrowie Burmistrza
22 cze 2004 - 20:43:30
Nasz narodowa "tradycja" dobijac osoby ktorym sie noga podwineła, najlepiej go skopac ..... Zosstawmy osadzanie odpowiednim organom -sądowi. Czy wynik 1,3 jest oficjalnym wynikiem badania krwi na obecnos alkoholu ???



alkohol w małych ilosciach leczy w wiekszych uzdrawia
ema
Re: Zdrowie Burmistrza
22 cze 2004 - 22:36:39
to sie musialo tak skonczyc, szkoda, ze nie wczesniej....
Re: Zdrowie Burmistrza
22 cze 2004 - 23:22:31
winszuje Nastypig umiejetnosci władania poprawną polszczyzna zarowno stylistycznie jak i ortograficznie



www.nog.glt.pl
Re: Zdrowie Burmistrza
22 cze 2004 - 23:35:09
Re: Zdrowie Burmistrza
22 cze 2004 - 23:52:28
heh RAUL dobre grinning smileygrinning smileygrinning smiley:grinning smiley ja chyba za duzo wypilam bo 20 pare metrów tylko grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley



________________________________________________________________
"...So afraid of what people might say
But thats all ok cuz you're only human
So afraid of what people might say
You're gonna break so please don't do it..."

sad smiley ..::]*[<=StUdIa @ PG=>]*[::.. sad smiley
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 00:00:52
a ja 56 smiling smiley



www.nog.glt.pl
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 00:28:41
55 - wiecej nie moge..smiling smiley



-++ dream brother ++-
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 00:36:43
60smiling smiley ide jak burza



-=podpisu brak=-
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 00:44:39
bede ćwiczyćgrinning smiley



________________________________________________________________
"...So afraid of what people might say
But thats all ok cuz you're only human
So afraid of what people might say
You're gonna break so please don't do it..."

sad smiley ..::]*[<=StUdIa @ PG=>]*[::.. sad smiley
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 00:48:02
buhahaha ma ponad 60 tongue sticking out smiley
a dokladniej 69 tongue sticking out smiley
magiczna lkiczba grinning smiley
a tak wogóle to jak załączyć zdjecie ??? ( zebyśta mi chopy uwierzyłytongue sticking out smiley:tongue sticking out smileytongue sticking out smiley )



________________________________________________________________
"...So afraid of what people might say
But thats all ok cuz you're only human
So afraid of what people might say
You're gonna break so please don't do it..."

sad smiley ..::]*[<=StUdIa @ PG=>]*[::.. sad smiley
@
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 02:02:30
tak sobie czytam te posty ale mam jedno i tak niezaprzeczalne zdanie na ten temat mianowicie:
taka osoba jak Burmistrz miasta MUSI być profesjonalistą ,co z tego ze jak sobie tam w firmie narobi bałaganu to szczegół.Tu reprezentuje nie tylko sam siebie ale całą grupę ludzi - czyli nas i taka wizytówka jest niedopuszczalna. Inna sprawa to przestępstwo jakiego dokonał czyli jazda za kierownica po pijaku,za to niestety nie powinien być sądzony wyjątkowo bo mnie by całe g... obchodziło czy mnie potrącił sąsiad zza płotu czy burmistrz czy nawet Wojtyła,jak pił to ma przejebane,bo ja to ja, ale gdyby potrącił np.mojego brata to bym sam mu wymierzył surową karę z pewnością.Bo nikt tego w naszym obsranym kraju by tego nie zrobił dobrze. **** co za nieodpowiedzialny człowiek,niech sobie wynajmie szofera do k.n.precz z szowinistami napisał(a):
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 07:32:52
Dzis wyborcza potwierdza 1,3 promila ktore mial we krwi Marek D. Donosi rowniez, ze prawdopodobnie burmistrz stanie przed sadem. Natomiast radni zamierzaja wziasc sprawe w swoje rece i na czwartkowej sesji rady miasta zamierzaja poprosic burmistrza o "honorowe ustapienie"....

Pada rowniez zdanie o oburzonej tym incydentem lokalnej spolecznosci. Moznaby dodac, ze nie tylko lokalnej.



---
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 07:35:33
szybko czytasz gazety tongue sticking out smiley

Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 07:45:24
Napisali "prawdopodobnie" , tak jakby w to nie wierzyli smiling smiley

Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 07:49:16
Cze Damian,

Nie mozemy ze soba dyskutowac na tym forum bo funksoulbrother pomysli ze masz schizofrenie hehehehhehehehe

A wracajac do artykulu to autor prawidlowo zalozyl ze w naszym kraju wszystko sie moze zdarzyc i ze matrix jest wszedzie.



---
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 09:02:47
elegancko, czesto sie nie wypowiadacie ale jak juz cos to spotykacie sie w tym samym czasie na forum nawet o siódmej rano, dla mnie to jakis przekret i tyle.
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 09:04:13
i dlaczego jaakis koles ma "wytłuszczony" nick jak admin??
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 09:16:29
bo jest zastępcą admina funksoulbrother.................... na tym forum.
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 09:22:37
O i to wszystko wyjasnia......pozdrawiam admina jego zastępce i rzecznika forum smiling smiley
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 10:14:48
to jest jakas paranoja!!!!!!kto bedzie teraz wladal biskupcem?w czyje lapki wpadnie nasze miasto?co inni zrobia dla biskupca?szkoda za pan MAREK D.tak glupio wpadl ,za jego kadencji chociaz cos sie dzialo.ale dobrze niech odejdzie nie bedzie jakis NIEMYSLACY TYP reprezentowal naszego miasta nawet gdyby to robil najlepiej ze wszystkich.


Panie burmistrzu jak mozna tak myslec wypije a potem pojade bo zdaze wytrzezwiec?chyba panu sie nie udalo skoro w momencie zatrzymania mial pan 1.3 promila!!!!!!!!!jaki daje pan przyklad mlodym ludziom?!zaden!!ZENADA


ZALUJE ZE NA PANA GLOSOWALAM!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 12:17:54
Wpadl .... i rzeby po raz pierwszy cly czas kreci jakies aferki a wy teraz jak sie powinie noga to wszyscy kopia ,a jest tak ze Zenek nie dorosl do tego stanopwiska swiniarniki buduje szybko ciekawe czy wiecia za co sa stawiane no przydlugie jezory macie a za krutki wzrok i rozom terz .



Pigs better then people ?
oh ah Yes!
Look around and find something for which to be grateful.
Przewrotna Swinia.
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 12:30:43
Czytam Cię swinoi i nic nie moge zrozumiec.....
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 14:32:47
[www.wagenschenke.ch] - SUPER TA GRA , NARAZIE MAM 63 ALE WCIĄŻ ĆWICZĘ ..... :d:d
Re: Zdrowie Burmistrza
23 cze 2004 - 14:51:17
grinning smiley 80 METERS grinning smiley NA RAZIE PROWADZE grinning smiley



Elliot FOREWER
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.