biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Zdrowie Burmistrza

Wysłane przez Jaakis_koles 
Re: Zdrowie Burmistrza
25 cze 2004 - 15:20:16
madziu wytłumacz mi w jaki spoób moga stracic posadki??
Re: Zdrowie Burmistrza
25 cze 2004 - 15:37:39
wybór nowego burmistrza nie jest jednoznaczny z wyborem do rady gminy .
Re: Zdrowie Burmistrza
25 cze 2004 - 17:02:20




poczesci sie zgadza ze wybor burmistrza nie jest jednoznaczny z wyborem radnych.ale zobaczymy co z tego wyniknie...pozdrawiam rzeczywiscie wkradla sie tu mala niescislosc...
Re: Zdrowie Burmistrza
25 cze 2004 - 20:07:40
Obrzucac Urzad jajkami jak lub pikieta do okola ronda



Pigs better then people ?
oh ah Yes!
Look around and find something for which to be grateful.
Przewrotna Swinia.
Re: Zdrowie Burmistrza
25 cze 2004 - 20:24:06
Jak sprawa pozostanie rozwiazana bez zadnych konsekwencji to przestane wierzyc w jakikolwiek wymiar sprawiedliowsci w tym popierniczonym kraju...



---
Re: Zdrowie Burmistrza
26 cze 2004 - 11:03:10
Re: Zdrowie Burmistrza
27 cze 2004 - 23:26:05
Fajnie ,że jesteście tak zaangażowani w sprawę naszego burmistrza,z ciekawością zaczełam czytać wasze wypowiedzi ale po chwili miałam tego dosyć. Nie ze względu na temat lecz na pisownię .Myślę ,że oficjalna strona forum zobowiązuje do czegoś.Anonimowość nie usprawiedliwia nas od pisania z takimi bykami jak burmistrza jazda po pijaku.



"Iloraz inteligencji wszystkich ludzi na ziemii jest sta?y - ALE LICZBA LUDNO?CI RO?NIE:-))))))" :wkurwiony:
Re: Zdrowie Burmistrza
28 cze 2004 - 00:19:14
heh właśnie...smiling smiley ale zwróciłes tez uwage na istotny fakt... ten temat, jak wiekszość dotyczących spraw naszego miasta, cieszy się NAJwieksza liczba postów! Jakiekolwiek by one nie były ( chodzi mi o poziom wypowiedzi i stanowisko w danej sprawie) to jednak wynika z tego jasno, że mieszkacy są zaangazowani w sprawy miasta i pilnie je sledzą, więc chyba nie jest jeszcze tak źlesmiling smiley pozdrawiam

Re: Zdrowie Burmistrza
28 cze 2004 - 12:40:23
Pozyjemy zobaczymy , może wogole bedzie tak że nasz super Burmistrz Nadal zostanie Burmistrzem moze jedynie co sie zmieni to ze ktos go bedzie woził jego Bmwuszka i tyle waszego pisania robienia typów na nowego burmistrza.... sprawa za jakis czas niedlugi przycichnie i kazdy zapomni...... smiling smiley



Elliot FOREWER
Re: Zdrowie Burmistrza
28 cze 2004 - 13:09:50
Przeszedłbym więcej, ale domofon zadzwonił...grinning smiley



Balcerowicz musi odej??!!!
Re: Zdrowie Burmistrza
28 cze 2004 - 13:13:57
OOOOO następny poinformowany , urzednik panstwowy nie moze sprawowac stanowiska gdy sąd uzna iz jest winny zarzucanych mu czynow......a uwierz mi że wynik postepowania w tej sprawie jest z góry przasądzony.(jezeli by miało byc inaczej to na samym poczatku sprawy poziom alkocholu we krwi by nie był tak wysoki, lub wogole nie było by sprawy........czytaj układy.)


pozdrawiam
Re: Zdrowie Burmistrza
28 cze 2004 - 21:08:19
Kiedy mozemy sie spodziewac wyroku?



---
Re: Zdrowie Burmistrza
29 cze 2004 - 12:08:32
Tego niewiem ale , prawdopodobnie wybory wczesna jesienia sie odbedą......tyle mogę zdradzic.winking smiley
Re: Zdrowie Burmistrza
29 cze 2004 - 13:24:17
no coment



Enjoy the Silence...
Re: Zdrowie Burmistrza
30 cze 2004 - 19:46:26
Ale mnie ominęło ( Rejtan ) nie Rejent ale może będzie i rejent i prokurator i adwokat, szkoda mi będzie tych czarnych wąsów, w ogóle było wesoło, czasami nawet goło, baj baj Zenku mam nadzieję że również więcej nie zobaczę Niusi. PA !!! PA!!!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.