biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

nowa moda

Wysłane przez koneserka 
Re: nowa moda
31 sie 2004 - 21:02:26
mam pytanko czy S.K.8 nosza trampki?? Bo jak dlamnie to nie pasuje...
Straszne dzieciarnia tera w parku się zbiera i drą te mordy jak niewiem co... i prawie wszyscy noszą trampki... to jest poje****
Re: nowa moda
31 sie 2004 - 21:31:55
Kozioł powiem to co mówię od jakiegoś czasu. JA już na to (delikatnie mówiąc) wymiotuje. Połowa dziewczyn które tam siedzą słuchają głownie radia, hip hopu czy popu. Ale nie teraz w naszym mieście moda jest na rockmenów wiec i nasze kochane dziewczęta ubierają się a raczej próbują mieć styl rockemna. Wychodzi im to jak zreszta sam wiesz najlepiej marnie. Ja również słucham rocka i punka..i nosze czasem tramki..ale ja tym nei szpanuje owszem ejstem z tego dumna ale nie naleze do tego ,,kółka różańcowego". Ja tę muze poprostu kocham.....jest to u mnie zreszta rodzinne grinning smiley I powiem tyle to juz staje sie nudne. POzdro dla prawdziwych fanów muzyki alternatywnej, rocka grunge. puncka i metalu. Pa
Re: nowa moda
31 sie 2004 - 21:35:05
z reguły nie powinni, ale noszą... Tak to jest jak się nie rozumie damej subkultury a na siłę chce się do niej nalerzeć...



www.polsatinfo.tivi.pl wszystko o Cp... zaraszamy!
Re: nowa moda
31 sie 2004 - 21:51:02
o bozzzzzzzzzeeeeeeee czy gadaniem cos zmienicie? czy to ma sens? nie widze



B?d? dobrej my?li optymi?ci ?yj? d?u?ej
Re: nowa moda
31 sie 2004 - 22:11:30
srednia wieku wypowiadajacych sie osob moze byc zaskakujaca, czy moze czas to ujawnic ? a co na to wielki brat?



www.nog.glt.pl
Re: nowa moda
31 sie 2004 - 22:57:39
o kurfa Kozlej.....to Ty nie wiesh ze w old schoolu polowa raperof nosila trampeczki??????
do tylu jestes mastagrinning smiley



Cause it's a bitter sweet symphony that's life...
Try to make ends meet, you're a slave to the money then you die...
^^
>M<
Re: nowa moda
01 wrz 2004 - 08:39:50
Autor: zazu
Data: 31-08-04 18:41

Ludzie na litość Boga czy Wy wiecie co Wy piszecie?? Grunge to nie tylko muzyka... to styl życia...
Nie kojarzycie może czegoś takiego jak pokolenie x??
to właśnie jest grunge!! Bunt przeciw Wyścigowi szczurów, przeciw bogaceniu sie na krzywdach innych, przecw nowobogactwu. Odcinają się od tego. I skąd ich struj: na cebulke, czasem robociarskie koszule...
A co do Nirvany: to dobryzespół... niektórzy sie złoszczą że się skomercjalizowali... Fatkycznie są teraz bardziej komercyjni... ale nadal śpiewają o tym o czym kiedyś śpiewali !!
A co do noszenia trampek: Grungowcy mosza.. ale też noszą je Rockersi, Puny czy Metale! Wiec nie piszcie, że trampki to od razu grunge...

<ziew> moze cos własnymi słowami? dlaczego mam wrażenie ze cytujesz bravosport? łatwo sieu buntować kiedy rodzice dają kieszonkowe nie? a co do stroju to masz ciekawą teorię jego pochodzenia tongue sticking out smiley

A co do Nirvany: to dobryzespół... niektórzy sie złoszczą że się skomercjalizowali... Fatkycznie są teraz bardziej komercyjni... ale nadal śpiewają o tym o czym kiedyś śpiewali !!

teraz to żes dowalił! grinning smiley o czym mają śiewać jak nie o tym samym skoro nie grają juz pare lat bo COBAIN NIE ŻYJE!! hallo!!

A co do noszenia trampek: Grungowcy mosza.. ale też noszą je Rockersi, Puny czy Metale! Wiec nie piszcie, że trampki to od razu grunge...

o ja pierdddole grinning smiley dajcie spokój tym trampkom grinning smiley bo to jakiś debilizm grinning smiley ja tez noszeu trampki i co? to tak jakby mówic ze szerokie spodnie noszą tylko h.hopowcy :|
ludzieeee




______________________________________________
Re: nowa moda
01 wrz 2004 - 08:48:36
>M<
Re: nowa moda
01 wrz 2004 - 11:04:16
moja koleżanka takie ma, a słucha jazzu....



______________________________________________
Re: nowa moda
01 wrz 2004 - 12:04:55
converse zajebista firma!
Re: nowa moda
01 wrz 2004 - 12:55:54
Convers najlepsa firma trampek... Zjebeiste są!!!!!!!!!! grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley Pozdro dla wszystkich trampkowiczów...
Re: nowa moda
01 wrz 2004 - 13:03:37
wyrazac sie a nie wulgaryzmow sie nasluchali na ulicy i klna rzucajac miesem na lewo i prawo



www.nog.glt.pl
Re: nowa moda
01 wrz 2004 - 13:41:10
wulgaryzmizm to moja sprawa,traktuje to jako przerywnik
Re: nowa moda
01 wrz 2004 - 22:24:35
qrwać!!! skaczę na desce noszę czasem szerokie spodnie czasem na kant a czasami dzinsy.buty tak samo znieniam jak mi się to podoba i czytając te wszystkie posty to ja wnioskuję żę ja to niemogę się znaleźć w społeczęstwie........:/ normalnie chujnia z grzybnią!!!!tyryry
Re: nowa moda
01 wrz 2004 - 23:26:04
no My nigdy nie moglismy i patrz jak nas to wszystko tera przytlacza tyryryry sad smiley


do koneserki mlodziez to czyta i skad ma brac przyklad jak nie z internetu przeciez ksiazki to malo kto juz czyta a w telewizji ten sam **** wiec moze dbajmy o piekno jezyka polskiego i nie mowice ze pisze niewyrazie



www.nog.glt.pl
Re: nowa moda
02 wrz 2004 - 07:14:21
Aaaaszkieł Twój podpis też niczego sobie :>

"You want me, fucking come on and break the door down" hmmm....
>M<
Re: nowa moda
02 wrz 2004 - 08:00:50
no ale to bluzga po angielsku tongue sticking out smiley
w moim też bluzga tongue sticking out smiley



______________________________________________
Re: nowa moda
02 wrz 2004 - 13:43:22
patriota się znalazł!dla twojej wiadomosci czytam więcej książek niż byc może cała twoja rodzina.po drugie dbająć o język mniej na uwadze także poprawna pisownie
>M<
Re: nowa moda
02 wrz 2004 - 14:05:56
co ty koneserka sieu tak spinasz szybko?? wylajtuj




______________________________________________
Re: nowa moda
05 wrz 2004 - 09:21:11
ENDER....piekne slowagrinning smiley



Cause it's a bitter sweet symphony that's life...
Try to make ends meet, you're a slave to the money then you die...
^^
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.