biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Plotka głosi

Wysłane przez smartass 
Plotka głosi
24 lip 2003 - 10:00:46
Plotka głosi że nie będzie więcej koncertów rockowych bo nasz Pan burmistrz nie zezwala na taką kulture w mieście!

Więc mamy narzuconą kulture z góry! Jedyna muzyka jaka ma poparcie u burmistrza to disco polo! Ale Panie Marku my słuchamy innej muzyki i nie chcemy słuchać folkloru i disco polo!!!

]:->



:boks:
Re: Plotka głosi
24 lip 2003 - 10:21:17
e tam nie bedize. rozwoju intlektualnego mlodziezy no i kulturalnego nie da sie zatrzymac. nie bedize nic dla mlodziezy to bedize rebelia. zreszta nie beda na miescie koncerty to beda w UNDER Pubie itez beidze ok. ale oczywiscie najlepiej by bylo jakby biskupieckie wladze propagowaly i wspieraly biskupicecka mlodziez



www.nog.glt.pl
>M<
Re: Plotka głosi
24 lip 2003 - 12:10:01
kurva nie zajmuj sie plotkarstvem smartass tylko konkretami val!! koncerty są od dekady albo i dłużej i nagle by mieli zabronic tak?? zresztąby sie burmistrzowi od prasy wtedy oberwało. a swojadrogą to ostatnio ktoś sie mnie pytał czy kapelki z bdk nie mogłyby zagrac na "sobocie na rynku" tongue sticking out smiley
viec bez plotek i bez defetyzmu!



______________________________________________
zeb
Re: Plotka głosi
24 lip 2003 - 12:34:11

Plotki najlepiej sprawdzać u źródła i nie demonizować ich ! Burmistrz na innej stronie tematycznej deklaruje chęć kontaktu z internautami by lepiej poznać co boli uczestników forum to należy z tego skorzystać i zapytać bezpośrednio.Nie sądzę by w naszym mieście ktoś tak naprawdę chciał rozpoczynać jakąkolwiek wojnę z młodzieżą.Młodzież to część społeczeństwa,z którą trzeba się liczyć! Tak więc w chłopaki w górę ...........
Kapele muszą jednak być trochę aktywniejsze,może organizatorzy myślą,że biskupieccy muzycy urlopują ?! Inicjatywa w tym wypadku jest potrzebna,nie można czekać tylko na propozycje bo można się nie doczekać.



zeb
>M<
Re: Plotka głosi
24 lip 2003 - 13:41:08
no f sumie MARVELON urlopuie ale sieu zgadzam s Tobou Zeb iuz nie viem który rassss
pozdro Zeb grinning smiley



______________________________________________
zeb
Re: Plotka głosi
24 lip 2003 - 14:15:10

> M <, ja też często się z Tobą zgadzam! Może rzadziej to werbalizuje ale jednak ! tak na marginesie to chciałem zauważyć,że dobrze i miło jest posłuchać mądrych ludzi. Wracając do ..................... na Rynku,to ma to trwać do końca wakacji czyli sierpnia,myślę ,że nawet Wy nasi lokalni artyści wypoczniecie na tyle żeby w tym cyklu zaistnieć.Trzeba wykorzystać do tego zapowiadany czat z burmistrzem. Niech ostatnia impreza w tym cyklu poleci jako zakończenie wakacji robiona przede wszystkim dla młodzieży i /uwaga!!!!!!!/ przez młodzież.Oj , będę się przyglądał co z tego wyjdzie. Pozdrawiam wszystkich aktywnych na stronach Forum,chociaż są wakacje,Ciebie >M< szczególnie, za aktywność literacką i sceniczną.
W sobotę gwiazdą ...................... na Rynku będzie kapela z Mikołajek >Kazik i Przyjaciele<, mam nadzieję,że może trochę country zagrają,chociaz lepsi są w szantach i coverach. Dobrze,że gdyby co, to do Mrągowa tuż,tuż. Makiewicz śpiewa,że wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa,polskiego Nashwill. Ole.....
>M<
Re: Plotka głosi
24 lip 2003 - 15:01:44
ee country to pod zadnym pozorem nie moi przelot ale iak ktos lubi piosenki o Mary co ss koniem kopulovaua to prosheu grinning smiley koncert na zakon3enie vakatzi oboviouzkovo grinning smiley



______________________________________________
Re: Plotka głosi
24 lip 2003 - 15:10:06
jestem za. artscci nie odpoczywaja tylk ciagle pracuja. mimo ze jestim to znacznie utrudniane, no ale coz. chcec przetrwania i mnostwo przeszkod rodzi oklejne pomysly...



www.nog.glt.pl
>M<
Re: Plotka głosi
24 lip 2003 - 15:31:47
ia sieu za artysteu nie uvazam ra3ei za sievceu shtuki grinning smiley ale na jedno vyshuo grinning smiley poza tym JESTM BRÓJ grinning smiley



______________________________________________
Re: Plotka głosi
30 lip 2003 - 05:09:58
Burmistrz nie tylko dostal by od prasy po lbie ale takze od calej mlodziezy w tym miasteczku...winking smiley Ja juz chcialem powybijac mu okna...tylko ze jestem troche zawsze do tylu i nie wiem gdzie mieszka....winking smiley Pare miesiecy temu zezwolil na pewna rzecz na Krynicznej a nastepnie po 2 miesiacach kazal ja rozmontowac...ojojojoj Panie Burmistrzu...uwaza Pan lepiej na okna bo nie warto lizac tylki popieprzonym klamliwym sasiadom i miec wrogow wsrod nas...winking smiley spinning smiley sticking its tongue out
Re: Plotka głosi
30 lip 2003 - 06:51:31
Napisz o co chodzi dokladnie z ta Kryniczna ? Nie martw sie , pisz smialo grinning smiley
>M<
Re: Plotka głosi
30 lip 2003 - 08:13:59
chodzi o Kryniceu Moudrośtzi pod którei opiekeu uciekamy sieu grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley



______________________________________________
Re: Plotka głosi
31 lip 2003 - 05:38:58
chodzi o naszego pieknego kosza.....winking smiley Zamontowalismy go....ale po pewnym czasie sasiedzi zaczeli sie domagac o papiery.....oczywiscie byl nielegalny ale stal sie nim gdy Pan Burmistrz na niego zezwolil......to nic....sasiedzi zaczeli pieprzyc ze gramy (i to w pilke siatkowa na sprzecie do koszykowki...nie wiem jak to mozliwe....) po 22.00 a nigy nawet nie doszlismy do 21.00...moze pare razy do 21.50...winking smiley Przyszly papiery ze mamy go zlikwidowac w czerwcu.....to tyle.....bez komentarza..........woli sluchac alkoholikow to jego okienna sprawa....tylko napiszcie mi gdzie mieszka...po wakacjach sie rozliczymy....;p grinning smiley
Re: Plotka głosi
31 lip 2003 - 05:41:32
My nie mozemy zyc bez kuli do kosza....inni nie moga zyc bez gitary...to tak jak by innym zabronili wlasnie koncertow......grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Plotka głosi
31 lip 2003 - 10:02:50
Burmistrz przegina...Moja ukochana dyscyplina sportu, ktorej poswiecilem tyle czasu. smiling smiley KOLEJNY PRZYKLAD NA TO, ZE BURMISTRZ MA W D... MLODZIEZ !!! A tak na marginesie , tez stracilem kosza, ale przez wichure i juz nie mam gdzie grac. Kiedys mozemy jakis meczyk zagrac spinning smiley sticking its tongue out
Re: Plotka głosi
01 sie 2003 - 05:01:00
Jak jestem w Biskupcu to gram dzien w dzien przy Sp.3....winking smiley A po za tym inni tez zawsze sa.....ale nie ma sprawy...tylko ze po wakacjach...
Re: Plotka głosi
01 sie 2003 - 05:23:35
'Panie i Panowie Posłowie! W jakim kraju my żyjemy, skoro umowy mogą być niespodziewanie zrywane, majątek wywłaszczany, skoro zobowiązania traktatowe o ochronie inwestycji mogą być naruszane...'

TO
NAPRAWDE
JEGO
SLOWA....
?????????????????????????????????
;D;D;D;D;D;D;D
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.