biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley

WysÅ‚ane przez Liftfield 
Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
11 pa¼ 2004 - 22:16:59
WItam.Wszyscy znamy juz nasza kochana firme "Avis" w biskupcu.Wracam do problemu ktory wystapil juz dawno temu a mianowicie chodzi o to ze "Avis" uniemozliwil czy tez zablokowal nam (uzytkownikom sieci W-Net) granie i przesylanie plikow ON LAN czyli po naszej sieci.NIe pisal bym tego gdybym nie nie czytal ostatnio umowy w ktorej wyraznie napisane jest:
cyt.
Par.1
Na podstawie niniejszej umowy Operator zobowiazuje sie dostarczac Adonentowi nastepujace uslugi:
1.Dostep do inerntu za posrednictwem sieci komputerowej W.Net (krory dziala.....kazdy z nas wie jak)
2.DOSTEP DO USLUGI TRANSMISJI DANYCH ZA POSREDNICTWEM SIECI KOMPUTEROWEJ W.NET - (glownie chodzi o ten punkt TRANSMISJI DANYCH ZA POSREDNICTWEM SIECI)
3.Operator zobowiazuje sie dostarczyc wszelkie niezbedne urzadzenia i materialy, oraz dolozyc wszelkich staran do prawidlowego funkcjonowania sieci W.NET (tu rowniez sami wiemy jakie oni starania dokladaja w czasie awarii internetu)

DOSTEP DO USLUGI TRANSMISJI DANYCH ZA POSREDNICTWEM SIECI KOMPUTEROWEJ W.NET - czy to nie jest zaprzeczniem transmisji danych w sieci ?? (czyli on lan) ????????
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
12 pa¼ 2004 - 13:13:23
eye popping smiley

niom, zablokowanie polączen bezpośrednich na między użytkownikami na access pointach - jest utrudnianiem "TRANSMISJI DANYCH ZA POSREDNICTWEM SIECI KOMPUTEROWEJ W.NET", a nawet jej ograniczeniem, wiec można to uznać za złamanie regulaminu!

-++ dream brother ++-
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
12 pa¼ 2004 - 21:42:23
Fuck is
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
12 pa¼ 2004 - 22:39:27
Coś z tym trzeba zrobić.Musimy walczyć o swoje smiling smiley
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
13 pa¼ 2004 - 09:28:15
Witam

Nieprawdą jest że zablokowaliśmy transmisje danych w sieci. Szkoda że nie odezwali sie abonenci którzy permanentnie przesyłają filmy przez sieć blokując innym dostęp do internetu.
Problem Państwa wynika z tego że sieć jest tak duża że należało ją rozdzielić na wiele podsieci. I to jest powodem tego że wielu z Was nie widzi się nawzajem. Co za tym idzie nie możecie grać ze sobą w sieci oraz przesyłać plików. Bliżej ten problem zapewne przedstawi Admin. Który po Waszym poście zapoznał się dokładnie ze strukturą sieci WNET.

pozdrawiam

Mariusz
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
13 pa¼ 2004 - 10:54:10
W takim razie może troszke zmniejszyć abonament...? Skoro sieć jest tak duża, to raczej strat nie będzie, a i mniej osób będziw psioczyć...
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
13 pa¼ 2004 - 11:51:37
siec jest za duza..... czyli nie trzeba bylo do tego dopuszczac "przeladowania" wtedy wszyscy byli by zadowoleni tongue sticking out smiley
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
13 pa¼ 2004 - 16:41:37
mozecie sobie wmawiac ze to wina struktury sieci itp itd ale i tak wszyscy wiedza ze lecicie ostro w kulki i ze to tylko i wylacznie wasza wina ... a co do "admina" to troche szacunku do znaczenia tego slowa >> admin to osoba wyksztalcona i inteligentna a nie uzytkownik linuxa
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
13 pa¼ 2004 - 19:51:42
Mysle ze nie macie co narzekac na tego dostawce. Dobrze ze macie jakas alternatywe i nie jestescie skazani na tepse. Jesli ktos nie jest zadowolony to nikt Was nie trzyma na sile. Sprobujcie wziac sobie neostradke i wtedy zobaczycie jak ten dostawca dba o klientow i jakie tu bedziecie miec przygody....

PS
Ile kosztuje najtanszy abo w avisie?
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
13 pa¼ 2004 - 23:21:15
hehehe - mysle ze nie jedna osoba wolala by zalozyc neostrade na 3 uzytkownikow i placic ok 50 zl za miesiac przy transferze ok 170 kbp/sec. i nie byc zaleznym od "Avisu" tylko od Tpsa. smiling smiley)))
A najtanszy abo w "Avis'ie" to chyba 29,90 tongue sticking out smiley za 64 kbp/sec.
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
14 pa¼ 2004 - 09:58:20
ja po formacie, mimo zainstalowania wszystkich sterowników i nnych inszości potrzebnych do odbioru netu z aviskowskiej sieci netu nie mam;/
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
14 pa¼ 2004 - 15:51:12
morze ktos ci normalnie pod**bau jak zuodziej ; )))
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
14 pa¼ 2004 - 16:59:46
range">

ziÄ…Ä…Ä…Ä…Ä…... jakbys chcial wiedziec siec wnet jest na umowie z tepsÄ… grinning smiley

:telekomuna:
it's just a show
Put on for love
How could he know
Liar, liar
Sweet desire
Liar, liar
Who are you
Liar, liar
Play with fire
Liar, liar
Learn the truth
:telekomuna:
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
14 pa¼ 2004 - 17:19:27
No dobra ale w tepsie za 128 placisz 59+abotelefoniczny i musisz uwazac zeby 5GB nie przekrczyc W avisie to chyba wyglada troche inaczej ...
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
15 pa¼ 2004 - 19:35:45
W Avisie wszystko wyglÄ…da inaczej...
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
15 pa¼ 2004 - 19:53:51
Masz dwa komputery w domu ?
Masz internet z avisu ?
Chcesz miec internet na obydwu komputerach ?

Po co placic dwa abonamenty...jest lepsze rozwiÄ…zanie..

napisz do mnie...moge ci pomóc udostepnic internet z avisu na pozostale komputery w domu....

P.S.
Admin prosze nie usuwac mojego posta !!!
To jest w celach edukacyjnych tongue sticking out smiley
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
17 pa¼ 2004 - 23:05:55
jak podzielisz 10kbs (w porywach) na 2 kompy to nawet gg nie uzywisz (grinning smiley
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
19 pa¼ 2004 - 23:21:04
nie wiem...ja juz tego neta od listopada nie bede mieć....fakt ze czasami cielo sie tak ze komp ledwo wytrzymywal uderzenia reka i moje kopniaki ale lepszy byl taki niz zaden....
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
21 pa¼ 2004 - 22:44:52
A co bedziesz mial od listopada za neta ?
Mozesz powiedziec z jakiej czescia miasta jestes ?
Ew. z jakiej ulicy ?

Pozdrawiam


P.S.
Jak podzielisz na dwa kompy to GG i strony chodza...testowalem tongue sticking out smiley
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
22 pa¼ 2004 - 16:04:40
chyba miała tongue sticking out smiley jestem dziewczyna tongue sticking out smiley a jakiego to nie wiem bo mnie w Biskupcu nie ma tongue sticking out smiley z tego co wiem to necik tutaj szmyga az miło grinning smiley
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
24 pa¼ 2004 - 09:22:32
Ja nie wiem, w czym macie problem i tak wszyscy biorą nat od TPSA, więc czemu korzystać z pośredników, nie lepiej wziąć net bezpośrednio od dostawcy i nie dorabiać pośredników. Powiem wam że zrobienie własnej sieci nawet radiowej to żaden problem, mam w tym doświadczenie, z chęcią odpowiem na wszystkie pytania. Co do firmy Avis, to nie mam miłego zdania o nich, nie lubię ich po prostu , często mam z nimi do czynienia. Firma ta jak już zauważyliście jest nastawiona na szybki zarobek w szybkim czasie, kosztem nas, userów. Podłączają non stop nowych użytkowników nie zwiększając przy tym łącza dzierżawionego od TPSY, dla mnie taka polityka nie ma sensu, efekt tego jest jeden że już dochodzi do nich niektórzy klienci.
Re: Znowy ten "Avis"........tongue sticking out smiley
26 lis 2005 - 15:12:12
nie jestem za ani przeciw,ale...
dawniej miałem neta z neostrady.promocja 3 m-ce za zyla,całe szczęście bo wszedłem ino 3 razy iii bam!wielkie g...o!dzwoniłem do firmy ale u nich wsio było okij,wina kompa, użytkownika,tylko nie ich.teraz mam z avisu i jestem zadowolniony.
"JEŚLI NIE MOŻEMY MIEĆ TEGO CO LUBIMY TO LUBMY TO CO MAMY" smiling smiley tak na marginesie dogodzić wszystkim to dopiero byłoby fajowsko eye popping smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.