biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Burmistrz zapłaci

WysÅ‚ane przez admin 
Burmistrz zapłaci
21 pa¼ 2004 - 19:02:18
Przed Sądem Grodzkim w Mrągowie zakończyła się sprawa burmistrza Biskupca. Sąd warunkowo umorzył sprawę na 2 lata, mimo że burmistrz prowadził samochód, gdy był nietrzeźwy.

Miał 1,3 promila alkoholu.
Sąd Grodzki nakazał mu zapłacić 2 tysiące 472 złotych na rzecz Państwowego Domu Dziecka w Mrągowie i zakazał prowadzenia pojazdów przez rok.
Ponieważ burmistrz nie został skazany - zgodnie z Ordynacją Wyborczą nie straci mandatu. Jeśli prokurator nie złoży w ciągu 7 dni wniosku o uzasadnienie wyroku, to wyrok uprawomocni się.

/Radio Olsztyn/
Re: Burmistrz zapłaci
21 pa¼ 2004 - 20:42:51
i to jeszcze jaka mala sumke nie moge smiech na sali
Re: Burmistrz zapłaci
21 pa¼ 2004 - 21:29:58
Jak kot, zawsze na cztery Å‚apy......szkoda ze ta kasa na dom dziecka w Mragowie zamiast w Biskupcu. Krew sie burzy!
Re: Burmistrz zapłaci
21 pa¼ 2004 - 22:30:28
na dom dziecka w biskupcu doooozo placi! wielce poinformowana Anulo
Re: Burmistrz zapłaci
22 pa¼ 2004 - 07:30:38
Zdaniem sadu: Mozna pic i jezdzic samochodem, ale "tylko o 3 w nocy i nie w swieta i nie w piknik country". Szarego czlowieka potraktowano by inaczej, zwlaszcza teraz, kiedy jest plaga pijanych kierowcow.
Re: Burmistrz zapłaci
22 pa¼ 2004 - 07:54:03
Patrzac na zdjecie jakie pojawilo sie dzis na pierwszej stronie gazety olsztynskiej mina Waszego burmistrz mowi "mam Was wszystkich w du$*# A nie mowilem ze nic mi nie zrobicie...."

Pozdrawiam i zycze Panu Dominowi zeby nastepna taka przygoda nie skonczyla sie tragedia Bo wszyscy wiemy ze apetyt rosnie w miare jedzenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2004-10-22 07:55 przez Jaakis_koles.
>M<
Re: Burmistrz zapłaci
22 pa¼ 2004 - 10:41:23
e heheheheheh <smiech na sali>
Re: Burmistrz zapłaci
22 pa¼ 2004 - 16:01:47
ktos sie spodziewal innego wyroku...? :]
Re: Burmistrz zapłaci
22 pa¼ 2004 - 16:51:53
"Domin ma opinie dobrego i wrazliwego czlowieka" - hehe kon by sie usmial-ciekawe czy wsrod swoich pracownikow tez ma taka opinie, zwlaszacza wtedy kiedy wpada pijany i zwalnia kogo popadnie.

"spinning smiley sticking its tongue outrowadzil samochod o trzeciej w nocy, kiedy jest pusto, nie byl to okres swiateczny ani Pikniku Country, kiedy jest duzy ruch" - wniosek jeden sie nasuwa - w Mragowie w nocy po pijaku spokojnie mozna jezdzic byle przestrzegac powyzszych warunkow.

Aha i jeszcze te nazwiska: Patrycja Abel-Mordasewicz i Stanislaw Matwiejec brzmia tak bardzo znajomo. Ciekawe czy reporterzy GO o tym wiedzasmiling smiley
Krew sie burzy mili Panstwo!
Re: Burmistrz zapłaci
22 pa¼ 2004 - 22:31:09
Wyjasnij mi droga Anulu jak powiazane z osoba burmistrza sa te nazwiska bo ja jako niebiskupczanin nie mam pojecia kim sa wspomniane osoby.
Re: Burmistrz zapłaci
23 pa¼ 2004 - 14:12:24
moim zdaniem jazda po alkoholu rzecywioscie nie ladnie i w sumie sad powinien byl byc surowiejszy zwlaszcza ze to przedstawiciel urzedu byl oskarzony, ale z drugiej strony to ja jako mieszkaniec BIskupca ciesze sie bo gdyby pan D dostal zawias to zgodnie z ordynacja musialby opuscic urzad, ropzisano by nowe wybory i kto by byl nowym burmistrzem? moze poprzedik Pana D za ktorego kadencji nie oszukumy sie nic sie w miescie nie zdzialalo ani nie mzienilo wiec hmmm nie czpeiajmy sie
Re: Burmistrz zapłaci
23 pa¼ 2004 - 18:45:26
Hmm. jak pisze GO... ..Władaza moze pić )))))))
Re: Burmistrz zapłaci
23 pa¼ 2004 - 23:52:34
władza wszystko moze, zwykly czlowiek juz by dawno nie mial prawka i siedzial za kratkami ##############
Re: Burmistrz zapłaci
24 pa¼ 2004 - 09:26:28
Co tu dużo pisać , masz kasę to rządzisz, każdy ma swoją cenę, każdego można kupić, takie mamy czasy, jeśli nie wiecie o tym to wasz już problem.
Re: Burmistrz zapłaci
24 pa¼ 2004 - 09:46:06
tak sie zastanawiam czy zatrzymanie Pana D. to pzypadek czy tez ktos zyczliwy podlozyl mu świnkesmiling smiley???[/img]
Re: Burmistrz zapłaci
24 pa¼ 2004 - 10:17:33
jaki przypadek? czy przypadekiem nazwalabys smierc pod kolami nietrzezwego kierowcy? To szczescie, ze kolejny pijany kierowca zostal zatrzymany... a ze nasz burmistrz to juz inna sprawa - i jej final wlasnie widzimy!
Re: Burmistrz zapłaci
26 pa¼ 2004 - 07:17:42
W srode Prokuratura Rejonowa podejmie decyzje, czy odwola sie od postanowienia sadu w tej sprawie. Dodatkowo sprawa maja sie zajac reporterzy TVN - program "Uwaga".
Re: Burmistrz zapłaci
26 pa¼ 2004 - 07:28:15
Uwaga?????? no no bedzie jazda....Ciekaw jestem jakie argumenty będą padały ....???? Kolejny raz Sąd sam się ośmieszył
>M<
Re: Burmistrz zapłaci
26 pa¼ 2004 - 10:16:44
dajcie znac kiedy bedzie to na TVN grinning smiley pokaże kumplom w SZN
Re: Burmistrz zapłaci
26 pa¼ 2004 - 16:31:13
widac komus bardzo zalezy aby domin wypadl z gry i mniemam iz jest to poprzednik domina na stanowisku burmistrza, gdyz ma wielka chrapke na ponowne burmistrzowanie a praktycznie brak konkurencji.wiec mamy 2 wyjscia z sytuacji
1 albo zostaje domin i przynajmniej cos sie dzieje
2 bedzie burak i znowu bedzie lipa ma maxa czytaj(spadamy do rangi miasta wiejskiego)


wiec mili panstwo WYBIERAMY: kto na kogo
>M<
Re: Burmistrz zapłaci
26 pa¼ 2004 - 17:02:30
e hehehe podstępem go upili i wsadzili do auta

o si! to najwiarygodniejsza historia


"albo zostaje domin i przynajmniej cos sie dzieje"

a hahahahah
pojeb smiling smiley nie natym polega demokracja grinning smiley
Re: Burmistrz zapłaci
26 pa¼ 2004 - 20:13:34
Coś się dzieje ??????? Czyzby fan festynów ???? Może jakieś powazne konkrety . Cóż takiego sie dzieje co sparawia iz Biskupiec wyszedł zza scianka ....???
Re: Burmistrz zapłaci
26 pa¼ 2004 - 23:03:15
ja to jestem za tym aby cos sie jednak dzialo w naszej miescinie smiling smiley
Re: Burmistrz zapłaci
27 pa¼ 2004 - 07:28:32
co sie dziej e????????????????
Re: Burmistrz zapłaci
27 pa¼ 2004 - 07:43:39
Tradycyjnie w sezonie jesienno-zimowym miasto popada w sen spinning smiley sticking its tongue out Co sie dzieje ? Duzo sie mowi a malo sie robi np.:...u nas buduja chodnik przed zatorzem, a w Mragowie osrodek sportow zimowych z wyciagiem narciarskim i miasteczko kowbojskie - chyba dobre porownanie ?

[www.mragowo.um.gov.pl]


[www.mragowo.um.gov.pl]

Takie inwestycje chcialbym widziec w Biskupcu, a tu nawet glupiej sciezki rowerowej nie ma....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2004-10-27 07:58 przez admin.
Re: Burmistrz zapłaci
27 pa¼ 2004 - 15:10:37
M uwazaj do kogo pijesz,pojeb to ciezka obelga a ja mam przewsage nad toba bo wiem kim jestes.
Admin , a co dzialo sie przez 8 ubieglych lat? jesli cos zaczyna sie dziac to ty wszystko negujesz a pozniej chcesz wsparcie od miasta? sory ale nie jestes osoba z ktora bede dyskutowac o naszym miescie. wrzuc swoje 5 groszy i zacznij dzialac.ty tylko potrafisz narzekac. jesli chodzi o inwestycje w naszym miescie to,jesli nie zauwazyles,robia sie chodniki,dachy domow komunalnych itp,i to robia sie z miejskiej kasy a na miasteczo takie jak w mragowie potrzeba prywatnych inwestorow,i zauwaz ze mragowo jest bardziej turystyczne niz biskupiec.a co my mamy? syfny dadaj, ktory dzieki dzisiejszym inwestycjom,mam nadzieje kiedys bedzie sciagal turystow, a tymczasem ciesz sie ze nie mieszkasz w jezioranac\h lub bisztynku,howgh
>M<
Re: Burmistrz zapłaci
27 pa¼ 2004 - 17:45:30
e hehehehe
nie no oka, many ja już z tobą zakonczę dyskusje


ale ostatnie słowa:

misek!Pan D. nie jest jakims kurva chojnym investorem tylko BURMISTRZEM. To co do tej pory zrobił było tylko i wyłącznie wypełnieniem jego obowiazków, spełnieniem obietnic wyborczych. Po to chyba został wybrany cnie many? więc go tu tak nie wychwalaj winking smiley

Many drogi! to nie jest thread o jego osiagnieciach tylko o tym że jechał po pijaku samochodem. to jest dysputa misiu o jawnej kurva NIESPRAWIEDLIWOŚCI
pomysl o tym jo?


a to czy mnie znasz czy nie akurat szczerze mi wisi....

poprostu dis

ciao[/b]
Re: Burmistrz zapłaci
27 pa¼ 2004 - 18:17:38
Nooo Admin... superrrr porównanie. Stąd moje pytanie własnie..... Dachy.... kawałek chodnika..... no no no rzeczywiście kawał dobrej roboty.. A co do Jezioran ..??? hmmm tez dobre porównanie..

>M< kolejny raz moje gratulacje !!!!!!!!!!
>M<
Re: Burmistrz zapłaci
28 pa¼ 2004 - 12:40:47
za co gratulki? za mój światły umysł ? :>
Re: Burmistrz zapłaci
28 pa¼ 2004 - 14:17:19
gratulki? za swiatly umysl? wow.gdyby polska byla pod rzadami tak swiatlych ludzi jak M to mieli bysmy jazde na*okraglo* prawda M? widz M ze brak ci polotu widzisz tylko to co chcesz widziec i to co jest w zasiegu twojego wzroku. a szerokich horyzontow to tobie brak.
a to ze domin wypelnia obietnice wyborcze to cos zlego? w/g ciebie pewnie tak jest i gdyby nie wypelnial swoich obietnic tez bys narzekal! taki juz jestes. tobie tez mowie ,o wielki M,przestan pitolic,i daj kilka sensownych pomyslow jak to miasto rozruszac.
a sady w polsce sa niezawisle i ich wyrokow sie nie komentuje.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.