biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

CZY KTOS Z TEJ DZIURU JEDZIE JESZCZE NA CREAMFIELDS???

Wysłane przez >M< 
>M<
CZY KTOS Z TEJ DZIURU JEDZIE JESZCZE NA CREAMFIELDS???
31 lip 2003 - 10:38:55
viem ze pouova z vass vyjechała na WOODSTOCK a druga połova peffnie nie Qma o tzo mi chodzi wiec zostawieu adress www.creamfields.pl
niggerbania! zwróc uwage na sceneu "rytm ulicy"



______________________________________________
Re: CZY KTOS Z TEJ DZIURU JEDZIE JESZCZE NA CREAMFIELDS???
01 sie 2003 - 06:12:09
Z CHECIA BYM SIE ZABRAL...ZAJEBIS... IMPREZA SIE SZYKUJE...;D NIE TAK DALEKO MOJEJ BABCI....winking smiley ALE KLOPOT W TYM ZE JA NIE PRZEPADAM ZA POLSKIM HH....@#$%& MOZNA DOSTAC ITP....winking smiley BEDZIE ZA DUZO POLGLOWYCH DRESOW....winking smiley DO TEGO NIE MA MNIE W POLSCE DO KONCA WAKACJI.....PRAWIE DO KONCA...
DJ LEUST i DJ BIG BROWN dobrze sie zapowiadaja......a inne sceny.....malo mnie interesuja....ale jest pare artystow ktorych moglbym zobaczyc....winking smiley
Re: CZY KTOS Z TEJ DZIURU JEDZIE JESZCZE NA CREAMFIELDS???
01 sie 2003 - 06:15:56
Nie za drogie to w ogole......60 cos to 6 biletow na bsc. impreze....mozna rodzine zabracgrinning smiley
Re: CZY KTOS Z TEJ DZIURU JEDZIE JESZCZE NA CREAMFIELDS???
01 sie 2003 - 06:50:30
heeh no fjanie. M tka namawia wszystkich. a kto wogole gdzies jedize i szuka ekipy? ja zapraszam na koncert Plackuuuuf 6 wrzensia warszawski torwar. <lol> tongue sticking out smiley



www.nog.glt.pl
>M<
Re: CZY KTOS Z TEJ DZIURU JEDZIE JESZCZE NA CREAMFIELDS???
01 sie 2003 - 08:10:07
no to terass poroofnanie: 60 zeta za 18 godzin na Cream i 90 zeta za 2 godziny w dusznei sali.... i tak kazdemy z nas będzie sieu podobatz grinning smiley



______________________________________________
Re: CZY KTOS Z TEJ DZIURU JEDZIE JESZCZE NA CREAMFIELDS???
01 sie 2003 - 13:03:04
no hmmm co do doznac to popatrz tak: Twoje emocje i przezycia rozm,lozone na 18 godizn i moje ekspoludja w 2 godziny hehe ale bedize pwoer tongue sticking out smiley power



www.nog.glt.pl
Re: CZY KTOS Z TEJ DZIURU JEDZIE JESZCZE NA CREAMFIELDS???
01 sie 2003 - 17:01:30
Tez wolalbym jeden koncert.....za duzo pica na dlugich imprezach....winking smiley 2 godz. sa o wiele lepsze z jednym swoim ulubionym artysta niz 17 z dolowymi artystami za ktorymi nie przepadamy....aiiight....
>M<
Re: CZY KTOS Z TEJ DZIURU JEDZIE JESZCZE NA CREAMFIELDS???
02 sie 2003 - 09:38:25
heh moje emocje beudou narastatz przy trancach przez kilka godzin by explodovac iak supernova przy d&bass poza tym kilka scen daie tzi vyboor i idziesh tam gdzie zapodaiou tfuj przelotzik grinning smiley



______________________________________________
Re: CZY KTOS Z TEJ DZIURU JEDZIE JESZCZE NA CREAMFIELDS???
02 sie 2003 - 15:24:05
Michaś Kochanie!!! Z chęcią pojechałabym na creamfields ale nie wiem czy nie będę już w Wawie. Z Władysławowa wracam 6 i wtedy się do Ciebie odezwę. Przekaż buziaki ode mnie dla wszystkich naszych !!!
Re: CZY KTOS Z TEJ DZIURU JEDZIE JESZCZE NA CREAMFIELDS???
03 sie 2003 - 17:18:50
spoko jade ale za rok bo teraz to ciezko bedzie



dady
>M<
Re: CZY KTOS Z TEJ DZIURU JEDZIE JESZCZE NA CREAMFIELDS???
04 sie 2003 - 08:13:40
ej no bez sensu maggie!! jak bedziesz we władysławowie to do kołobrzegu masz rzut beretem.....



______________________________________________
>M<
Re: CZY KTOS Z TEJ DZIURU JEDZIE JESZCZE NA CREAMFIELDS???
28 sie 2003 - 09:44:42
dziaua??



______________________________________________
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.