biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

POLNE KWITY...

Wysłane przez RAUL 
POLNE KWITY...
21 sie 2003 - 18:34:21
Wpiszcie rzeczy, które was denerwują.
Mnie naprzykład irytuje pozerstwo, ciepła gorzała, głos odkurzacza i gdy goni mnie do sracza.

Tatanka - pamiętasz <M> te czasy.

Re: POLNE KWITY...
21 sie 2003 - 23:27:31
a mnie wkurzaja Ci ludzie tu na forum ktorzy pisza w takim stulu: jush idhe i kurfwha jafpizdhu itp. kuzwa to sie ciezko czyta...a tak nawiasem mowiac to nie wiem co w tym wy widzicie
Re: POLNE KWITY...
22 sie 2003 - 06:12:35
hehehe masz duzo cierpliwosci zeby to czytac. Ja jak widze takie farmazony to po prostu omijam temet ;-)

Ciepla gorzala tez nie nalezy do rzeczy ktore wprawiaja mnie w zachwyt chociaz zawsze mozna wrzucic ja do lodoweczki i jest lepiej ;-)

Natomiast najbardziej denerwuja mnie ludzie ktorzy mysla ze sa idealni, wspaniali i inteligentni. Ze pozjadali wszystkie rozumy i ze wsyscy ich kochaja za to jacy sa wspaniali. A rzeczywistosc jest zupelnie inna.



---
Re: POLNE KWITY...
22 sie 2003 - 06:45:04
Nie jestem idealny...bo musze popracowac nad wielka iloscia wad...;] Do inteligentnych tez nie naleze....;p;p;p A nad wspanialoscia to jeszcze mi tylko troche brakuje...;p;p;p;p;p;p ale to tak na marginesie grinning smiley A po za tym co mnie denerwuje...hmmm... wszelakie swiatlo dochodzace do mojego pokoju.....brak mojej malutkiej wiezy ....(bez skojarzen 'M' chodzi mi tylko o muzyke grinning smiley ) Ja za chlopcami nie przzepadam...;p;p;p Nie masz szans..aaaight...tongue sticking out smiley jak mama mi powtarza zebym w koncu zrobil porzadek w pokoju...grinning smiley I jak oczywiscie ludzie oceniaja innych.....bez powodu i znajomosci z osoba osadzona.....:] Ale do tego oczywiscie dochodzi wiele wiele wiecej.....np. rowniez odkurzacz.....i arabske pismo na forum...tongue sticking out smiley A co Ty w tym widzisz Mieszkancu skoro to czytasz....ja poprostu litery...a co tam mozna innego zobaczyc???!!!....aaaaiiight
>M<
Re: POLNE KWITY...
22 sie 2003 - 08:07:33
a ia iestem idealny, vyrozumiauy, yntelygentny i totalnie vkreutzony freak. tongue sticking out smiley possdraviam fraktzieu alkoholovou z ludovei my nigdy nie pirmy tziepuei gorzauki
raul: tzerpieu na amnessieu grinning smiley ale iak ty to pamieytash to possdro grinning smiley



______________________________________________
Re: POLNE KWITY...
22 sie 2003 - 12:38:10
a mnie wkurza to że mam podobno dostać w.... w gimnazjum.Ciekawe niby za co,jak wiekszość od ktorych mam niby dostać to mnie nie znają.

Wkurza mnie to tez że nie wiem jak ma na imie sławny mój Plum Plum z b-ca
Re: POLNE KWITY...
22 sie 2003 - 17:00:41
Wkurza mnie to czego nie akceptuje, a nie akceptuje tego czego nie lubie.
Np. Gdy Zbuntowanego Anioła grają o tej samej porze co Klan.
ps.Pozdro Raul-max-kolanko.



?!
Re: POLNE KWITY...
23 sie 2003 - 05:03:23
Czy Wy wszyscy musicie ogladac ten beznadziejny serial....;/;/;/;/ DRAGON BALL.......aaahhhhhhto bylo cos...grinning smileygrinning smileygrinning smiley Ale tylko pierwsza seria odcinkow....jak mial jeszcze ogonek....dzien w dzien czekalem az zasiade prze telewizorem i obejrze ponowne przygody mojego ukochanego bohatera.....tongue sticking out smiley ;p Choc VEGEta tez byl moim idolem...grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: POLNE KWITY...
23 sie 2003 - 13:20:05
raszpel...a mnie wkurzają pijane baby huehue....a kolanko...coż....to tez mnie denerwuje ten temat.oleNiggerBania napisał(a):

Pamietaj:nie broda mędrcem czyni...;p

Re: POLNE KWITY...
24 sie 2003 - 01:23:25
troche bezsensu temat
Re: POLNE KWITY...
24 sie 2003 - 01:32:38
a ja juz pokrótce wiem kim jest Plum Plum............
>M<
Re: POLNE KWITY...
24 sie 2003 - 16:24:55
a ia nie lubieu iak mi sieu pokemony kon3ou.......



______________________________________________
Re: POLNE KWITY...
25 sie 2003 - 16:39:09
Ja nie lubię jak mi jakiś palant w mundurze przeszkadza pić browarki w parku, jak ostatnio na TSA.



z punktu widzenia Ciecia...
Re: POLNE KWITY...
26 sie 2003 - 04:20:15
JA TO JA RAUL......JA CZYLI JA CZYLI ON......A NIE ONA...TEGO TEZ NIE LUBIE JAK LUDZIE PATRZA NA MOJ AKA I ZASTANAWIAJA SIE CZY UDA IM SIE MNIE PODERWAC...:d :/
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.