biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

do Pana Damiana W.-aktualizacja cd.

Wysłane przez dajtek9 
do Pana Damiana W.-aktualizacja cd.
19 lut 2006 - 14:39:27
Panie Damianie, ale ja wcale nie miałam na myśli usuwania tej strony. Z tego miejsca przepraszam że mnia Pan tak zrozumiał...chodziło mi o jej aktualizacje tzn.omawianie tematów bardziej aktualnych, bierzących a usuwanie np. do Archiwum tych juz nie aktualnych.Jestem studentką A.K., nie zawsze mogę wrócić do domu (do B-ca) dlatego często zaglądam na tę stronkę z nadzieją, że znajdę w niej bierzące tematy dotyczące życia mieszkańców B-ca i okolic.Na marginesie -fajnie że taka stronka powstała. Graruluję a zarazem cieszę się, że to właśnie Pan podjął się realizacji tego "projektu"-Jeżeli chodzi o druga część postu-pomysły-służę pomocą!!! P.S.Dziękuję że zainteresowal się Pan moim postem i tak szybko Pan zareagował...
Re: do Pana Damiana W.-aktualizacja cd.
19 lut 2006 - 19:54:58
zaloz jeszcze kilka tematow,sa fascynujące...
Re: do Pana Damiana W.-aktualizacja cd.
20 lut 2006 - 01:02:02
heh....zeby informacje pozbierac i napisac potrzeba czasu...^^ nikt nie ma checi Damiankowi pomoc wiec nici z regularnych newsow;]
Re: do Pana Damiana W.-aktualizacja cd.
20 lut 2006 - 12:32:22
A regolarne newsy brzmialy by nastepujaco ,,I zaczal sie kolejny okres gdzie nic sie niedzieje'' albo ,,kolejny taki sam dzien w biskupcu'' ewentualnie ,,po pol roku nie dziania sie niczego w Biskupcu w koncu nic sie nie dziejewinking smiley''
Re: do Pana Damiana W.-aktualizacja cd.
20 lut 2006 - 19:09:08
[www.biskupiec.com.pl]

na pierwszej stronie przewija się kilka banerów, na forum są dwa podwieszone tematy. Pomimo iż jest to strona stworzona z własnej inicjatywy autor czerpie z niej jakieś korzyści ile za co i kiedy nie wnikam bo to nie moja sprawa. Jednak to do czegoś zobowiązuje bo na popularność strony wpływają osoby ją odwiedzające a nie szczere chęci i modlitwy. Samo to forum pokazuje, że już powoli ludzie przestaja odwiedzać tą strone.


Kilka słów o modernizacji. Skoro jest to strona autorska, niepodlegająca pod urząd miasta, burmistrza a jedynie ma coś tam robić to niech mi redaktor naczelny odpowie ile osób interesuje, że kawałek sufitu spadł w urzędzie?? Mnie nie o szpitalu to samo nuda boring od napisać cos żeby napisać. Średnia wieku przeglądajacych ten sajt nie przekracza 30 lat moim mniemaniem więc takie rzeczy generalnie mam w dupie. Nie ma mnie całymi tygodniami w Bc i jak już przyjade nie mam czasu nawet sie przejść a co mnie interesuje to jak wygląda plac ryszarda. Kiedy otworzą bar koło mostu z całkiem nowym mostem (respekt całkiem fajny) jak tam nasza młodzierz zdałą próbne matury i co wogule w LO słychać (na stronie LO też całe @#$%& no jest spory art o możliwościach przyjmowania sakramentów przez niepełnosprawnych co za szajs).
Już pomijam o kino i repertuar bo to nikogo nie interesuje, ale jakieś koncerty w BDKu (jak na forum nie napiszą to sie człowiek nie dowie) i przedewszystkim foty. Pamiętna wielka orkiestra sprzed chyba roku bo o tegorocznej cały chuj był i zdjęcie jakiejść babki z urzędu jak wrzuca coś (pewnie papierki) do skrzynki

nie wiem najmij jakieś dziaciaki z LO z aspiracjami dziennikarskimi odpal im po browarze daj poklikać kilka zdjęć napisać coś porządnego o rozrywkowym aspekcie BC town (jak nowe bary) a nie piedroły z urzędu

pozdrawiam
Re: do Pana Damiana W.-aktualizacja cd.
20 lut 2006 - 19:47:44
maks 2 tyg i bedziesz mial knajpke z mostkiem wg. mnie...
>M<
Re: do Pana Damiana W.-aktualizacja cd.
28 lut 2006 - 12:34:31
co to jest A.K.?
i czy jest sie czym chwalić/?

______________________________________________
Re: do Pana Damiana W.-aktualizacja cd.
28 lut 2006 - 18:29:21
A.K.=Aushwitz Komandir. A przynajmniej tak mi na histori tlumaczyli...
>M<
Re: do Pana Damiana W.-aktualizacja cd.
06 mar 2006 - 13:01:45
grinning smiley

POLEGŁEM

______________________________________________
Re: do Pana Damiana W.-aktualizacja cd.
07 mar 2006 - 04:38:44
hieh hieh ^^ czuwaj ^^



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2006-03-07 04:39 przez SIK-WIT-IT.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.