biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

pigułka gwałtu

Wysłane przez jah 
jah
pigułka gwałtu
25 mar 2006 - 13:44:17
Od niedawna jest w naszym kraju. Przylgnęła do niego nazwa, pigułka gwałtu. W USA ofiary ,club drug (lub: date-rape-drug, czyli: randka-gwałt-narkotyk) liczone są już w tysiącach. Powstał jako środek do stosowania w narkozie. Potem próbowano nim przywracać dobry sen i łagodzić objawy abstynencji w leczeniu alkoholików. Jednak kariera medyczna nie trwała długo. Szybko zaczęli go wykorzystywać amatorzy siłowni, bo przyspiesza przyrost bicepsów. Dzisiaj kwas gamma-hydroksymaślan (w skrócie: GHcool smiley, znany jest przede wszystkim bywalcom dyskotek i pubów oraz studentom. Także w Polsce. Jest niebezpieczny; po przedawkowaniu ofiara zapada w śpiączkę, może mieć drgawki i umrzeć. Zbrodnia i gwałt dokonane przy użycia GHB są prawie nie do wykrycia; w 12 godzin od zażycia w organizmie nie ma już żadnego śladu. Andrew Luster, spadkobierca fortuny kosmetycznej Maxa Factora, tylko dlatego został skazany za gwałty z użyciem GHB, bo nagrywał je na wideo. źródło: gazeta poznańska




Co o tym sądzicie? A moze jest juz do tego łatwiejszy dostęp niż mogłoby się wydawać?
Re: pigułka gwałtu
25 mar 2006 - 20:06:40
taaa i jeszcze napiszcie kto sprzedaje ....
Re: pigułka gwałtu
26 mar 2006 - 16:03:57
lol...zaciekawilo mnie tospinning smiley sticking its tongue out teraz biskupiec stanie sie mekka gwaltuspinning smiley sticking its tongue out
>M<
Re: pigułka gwałtu
28 mar 2006 - 10:25:44
raz na nam dojebali to @#$%& do drinka w chorzowie, całe szczescie ze bylismy sporą ekipą to nas przypilnowali. 5 osob odpadło w tym samym momencie na pare godziny. jak sie ocknąłem to myslałem ze padne na zawał. nigdy nie zostawiajcie szklanek na stołach a nie nie bierzcie nic do picia od nieznajomych.
w toruniu ktos mi wsypał kwasa, ale za to sie nie pogniewałem grinning smiley

______________________________________________
jah
Re: pigułka gwałtu
28 mar 2006 - 19:32:10
>M< a tyłek nie bolał?
>M<
Re: pigułka gwałtu
29 mar 2006 - 10:45:11
to miało być zabawne?

______________________________________________
jah
Re: pigułka gwałtu
29 mar 2006 - 19:22:07
zabawne to by było jakbyś jeszcze przyniosł mnóstwo pieniędzy w kieszeniach...;-)
Re: pigułka gwałtu
02 kwi 2006 - 19:44:53
dajcie spokoj
pilnujcie sie!!!
hehehee
bo skonczycie jak ten ze szczesliwego nowego jorku
hehehheee
Re: pigułka gwałtu
03 kwi 2006 - 21:02:58
Bino tym handluje hehe
jah
Re: pigułka gwałtu
05 kwi 2006 - 19:10:37
poproszę numer ....najlepiej telefonu....hehehe
Re: pigułka gwałtu
06 kwi 2006 - 00:38:05
podaj adres a co tam^^
Re: pigułka gwałtu
07 kwi 2006 - 21:22:05
no co wy,jeszcze Wam sie spodoboba i co to bedzie...
Re: pigułka gwałtu
08 kwi 2006 - 00:32:40
I się będą samogwałcićwinking smiley
jah
Re: pigułka gwałtu
08 kwi 2006 - 12:05:28
w połączeniu w viagrą miałoby to chyba sens...hehehe
Re: pigułka gwałtu
16 lut 2007 - 10:51:31
Piszecie że pigułka gwałtu jest bez smaku a to nie prawda.jest to sol kwasu ghb wiec jest lekko słona. jednkze po rozpuszczeniu w napoju smak jest bardzo mydlany. mieszajac to z sama wodą jest paskudne! rowniez ilosci sa przekłamane! sam osobiscie z moim kolega bralismy po nawet 5 gram! nie tracilismy filmu, choc po 3g byly problemy z motoryką już.a dodam jeszcze ze duzo nie wazymy.produkt zdobylem przez www.ghbsklep.fe.pl i sprawdzalem czystość, więc nie mowcie mi ze mialem syf i dlatego nie działało! bo działało ale to co piszą jest mocno przesadzone. z alkoholem tzn piwem tez powazniejszych interakcji nie zauwazylem.pewnie na kobiety dziala troche mocniej...
Re: pigułka gwałtu
16 lut 2007 - 11:18:08
Nie ma to jak pisać w poscie z zeszłego roku....
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.