biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Pomnik papieża?

Wysłane przez boski-lenin 
Pomnik papieża?
24 kwi 2006 - 23:47:45
Wszedłem na witrynę, żeby zobaczyc co słychać na starych smieciach i patrzę: nasi kochani radni-zaradni wymyslili, jak w Biskupcu spowodować wzrost zatrudnienia, napływ nowych inwestycji, czytaj: zmniejszyć bezrobocie, spowodować, by ta część młodych mieszkańców Biskupca, która zna (lub nie, to przecież nie zawsze jest warunek) angielski nie zwiewała za kawałkiem chleba do Wielkiej Brytanii, park miejski nie przypominał wysypiska śmieci znad którego straszą popsute bujawki.... Ale jak widzę nasi kochani wybrańcy zajęci są stawianiem pomnika papieżowi. Jeżeli o mnie chodzi, to wolałbym zobaczyć kilka nowych okien w biskupieckich podstawówkach, albo (wiem, wiem, szaleję) może jakiś nowy zestaw komputerowy w bibliotece w ramach programu "Ikonka"? Albo trochę bardziej rozszerzony program dożywiania dzieci w szkołach (zakładam, że miłościwie nam panujący radni-zaradni taki program wdrożyli)? A może ufundować za to jakieś jedno fajne stypendium dla jakiegoś zdolnego, młodego człowieka (zamiast odwalać co roku szopkę pod hasłem "Sukcesy..." tak naprawdę palca do nich nie przykładając)? No ale okazuje się, że drogą do kolejnej kadencji są pomniki papieża... Kto co lubi: ja bym wolał dzieci nakarmić, albo dać jednemu, czy dwóm szansę na kontynuowanie edukacji... I może - lepsze zycie, co?
Re: Pomnik papieża?
25 kwi 2006 - 01:38:01
Zapomniałeś dodać o nowych hodnikach przed domami miejskich radnych oraz wyremontowanych ulicach dojazdowych do ich skromnych domków. Zgadzam sie z Toba ze glupota jest marnowanie kasy na jakis pomnik.
>M<
Re: Pomnik papieża?
25 kwi 2006 - 16:06:16
na biedne dzieci dać a nie kolejny pomnik!1
PO CO??!1

______________________________________________
jah
Re: Pomnik papieża?
25 kwi 2006 - 18:20:32
Za piękne chodniki mamy dwa nowe śmietniki...

nawiązując do wspomnianych wyżej chodników...Świetnie bardzo ładnie działają nasi radni a w sumie gdyby nie dofinansowanie niebyłoby nas stać nawet na krawężniki. Oczywiście chwali się, że ktoś potrafił " wyrwać troche kasy" no i oczywiście to że ja sobie dreptam po takich chodniczkach ale z dotacjami miałem troche do czynienia i wiem, że nie było większych problemów z ich zdobyciem.No ale wracając do tematu chciałbym "spinning smiley sticking its tongue outanom radnym - zaradnym" serdecznie podziekować za tak fantastyczy śmietnik, który został po składowisku starych płytek i krawęzników za ul. Żytniej. Damian blisko mieszkasz może porusz ten temat, warto by było zrobić parę fotek i przedstawić fakty a nie tylko zarzuty.
Re: Pomnik papieża?
25 kwi 2006 - 21:02:50
Zdjecia robione troche wczesniej, ale aktualne winking smiley W skrocie, bo czas mnie goni: Ludzie widzac taki SYF, traktuja to jako wysypisko...podjezdzaja samochodem i wyrzucaja smieci...wkrotce napisze cos wiecej...










Re: Pomnik papieża?
25 kwi 2006 - 21:43:50
Ale to nie tylko zasłóga radnych bez radnych ale rowniez powinniscie podziekowac wszystkim tym ktorzy wlasnie tam postanowili wywozic swoje smieci. A pozatym to niejest jedyne miejsce wejdz do jakiego kolwiek lasu wszedzie sytuacja jest taka sama-jak jest zima i lezy sniezek jest wszystko ladnie i pieknie a jak topnieje sniego to dopiero wtedy widac jaki wszedzie jest syf
Re: Pomnik papieża?
26 kwi 2006 - 08:01:55
Po prostu paranoja... A tak na marginesie: może w czynie społecznym na 1-go Maja nasi kochani ojcowie (i mateczki) miasta wezmą w ręce worki i trochę posprzątają ten smietnik, co? Wiem, wiem, rozmarzyłem się znowu... Pozdrawiam po powrocie w Marszu Żywych w Oświęcimiu.
Re: Pomnik papieża?
26 kwi 2006 - 20:13:58
Pomnik dla naszego Kochanego rodaka.Czemu nie,pewnie ktos na tym dobrze zarobi!!!! A moze niech panowie radni pomysla o ludziach ubogich!A moze w koncu jak chca przyciagnac turystow,to niech remontuja nasze miasto! Kochana Rado Miasta: Ja juz trzy lata czekam na zamiane mieszkania z 92m2 na mniejsze! Podanie lezy w Urzedzie Miasta-a Wy szukacie mniejszych problemow,bo sobie lepiej z nimi radzicie! Podobnie jak biskupiecka Policja....lepiej zlapac rowerzyste,jadacego chodnikiem i wlepic mu mandac...bo tak prosciej.
Re: Pomnik papieża?
27 kwi 2006 - 10:09:44
Jeśli kogoś kochamy i szanujemy to wystarczyłoby odpowiedzieć sobie na pytanie czego ON by chciał: pomnika dla siebie czy gestu dobrej woli dla bliźniego ?
Pytanie oczywiście retoryczne... ale nie dla naszych (bez)Radnych.
jah
Re: Pomnik papieża?
29 kwi 2006 - 19:21:06
ciekawe zdjęcie z "maluchem", chciałbym zobaczyć motocyklistę po konfrontacji z taką dziurą. Pewnie zaraz pojawi się zakaz poruszania pojazdów - bo tak prościej...
Re: Pomnik papieża?
30 kwi 2006 - 02:54:55
Napewno prosciej no i taniejgrinning smiley
Re: Pomnik papieża?
30 kwi 2006 - 19:59:03
Pomnik- można zrobić fajną rzeżbę jak ta co stoi przed bdkiem zarobić dać człowiekowi z miasta. jak już się tak burmistrz uparł, mioże chce sobie wyrobić plecy w zaświatach..
Re: Pomnik papieża?
30 kwi 2006 - 20:13:57
za dwa lata w kazdej wiosce, w kazdym miescie bedzie pomnik papierza...orginalne by bylo gdyby w biskupcu takiego czegos nie bylo
Re: Pomnik papieża?
30 kwi 2006 - 20:27:48
zgadzam sie całkowicie z Polskim wojem. Bedzie nawet wiecej zapewnie niedlugo trafia do produkcji ogrodowe krasnale ktore beda przedstawiac papieża.
Re: Pomnik papieża?
18 maj 2006 - 13:55:10
Jeżeli o
mnie chodzi, to wolałbym zobaczyć kilka nowych
okien w biskupieckich podstawówkach, albo (wiem,
wiem, szaleję)


nie wiem czy wiesz, ze wszystkie szkoly w Bcu maja nowe oknawinking smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.