biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

bks

Wysłane przez bob 
bob
bks
23 maj 2006 - 00:04:13
Od jakiegos czasu nie ma mnie w bc. ale systematycznie sprawdzan co tam słychac w rodzinnym mieście. wchodze ostatnio na 90minut.pl i mysle ciekawe jak tecza. i zalamka. moze nigdy nie byli wielcy nawet w regionie ale to co przeczytałem to szok. 0:7 w giżycku, 0:4 z korszami, dobrze ze zdobyli twiedze w jonkowie. ktos jeszcze chodzi na stadion??? czemu jest az taka zenada?
Re: bks
23 maj 2006 - 05:41:38
o wlasniewinking smiley ja tesh przegladam ta stronke aby zobaczyc jak nasza tecza sobie radzi;| jesienia nie mialem im nic do zarzucenia ale wiosna ile pkt zdobyli nasi rycerze;>??
Re: bks
23 maj 2006 - 11:53:49
dajcie spokoj z ta tecza.wiecie jak jest?jest do dupy.autobus zajezdza na stadion zeby zabrac szanowna druzyne na mecz i co jest?okazuje sie ze nie ma pelnego skladu.heh i jezdza po naszej miescinie i zbieraja ludzi.smiechu warte.
Re: bks
23 maj 2006 - 13:32:21
tak jak bylo w juniorach=D piekne czasy^^
bob
Re: bks
23 maj 2006 - 20:17:25
wyniki tez podobne
Re: bks
24 maj 2006 - 04:54:13
oyyy o niebo lepsze sa terazwinking smiley heh...
Re: bks
25 maj 2006 - 02:43:30
Bo mamy lepszych trenerow i zawodnikow....lol
Re: bks
25 maj 2006 - 13:14:26
To czyli ze sie znaczy ze BKS dobrze gra?? To ktora to juz bedzie liga??winking smiley
Re: bks
25 maj 2006 - 13:36:26
faktycznie,7-0 w ryj...
Re: bks
25 maj 2006 - 14:23:23
po prostu nie ma dobrych zawodnikow a przepraszam zostalo ich moze 2-3 dobrych starszych ci co pamietaja gre jeszcze w 3 i 4 lidze co ciagneli zawsze tecze a reszta to padliniaze. kto tam ma grac juniorzy pokroju wrobel,ziemak,gołąb(ktorym wydaje im sie ze sa wielkimi gwiazdami) to paranoja przeciez z takimi zawodnikami to trzeba sie obawiac zeby tecza za rok nie spadka do A klasy. bo wtedy bedziemy mieli wielkie derby z orlem czerwonka lub warmianka besia.
Re: bks
25 maj 2006 - 14:29:45
a mecze mozna przegrywac ale po walce a teraz co jest kicha nic zero zaangarzowania. czy sa przewidziane jakies trasfery w klubie moze by sie przydal nowy bramkarz kunkurent dla wery bo slyszalem ze on narazie nie gwarantuje pewnosci w obronie np; lob z 40 metrow w meczu z korszami, nie wiem jak bylo w meczu z gizyckiem ile bylo jego, ale mam nadzieje ze chlopak sie ogra i w przyszlosci bedzie z niego pociecha w klubie. poniewaz tecza zawsze slynela z dobrych bramkarzy grali w niej przeciez mundek, bako, kaczor, wysocki kiedys byl naprawde dobry niewiadomski i wielu innych tez bardzo dobrych.
Re: bks
25 maj 2006 - 18:01:54
to dzieci graja w seniorach??:|
Re: bks
25 maj 2006 - 20:55:38
Może dzieci maja dzieci i w tedy juz tez sa seniorami-a pozatym kto powiedzial ze dziecko nie moze byc seniorem??
bob
Re: bks
25 maj 2006 - 21:08:15
Rozumiem ze mozna odmładzac skład ale z tego co słysze ktoś tu chyba przesadził. jak sie przegrywa wszystko i tak wysoko to cos chyba jest nie tak. widac ze młodzi są jak narazie za słabi. Sanderski ma racje. kicha byłaby jeździc na wyjazdy roweramithumbs down.
bob
Re: bks
25 maj 2006 - 21:13:33
A co do bramkarza...nawet na stronie co robią chlopaki z teczy czytam opisy straconych bramek " błąd naszego bramkarza....nieporozumienie ze stoperem.......bramkarz mija sie z piłką..itp"
Re: bks
25 maj 2006 - 21:48:10
podaj stronke=D?!
bob
Re: bks
25 maj 2006 - 22:07:57
[www.gksmamry.gizycko.info.pl] to po meczu z mamrami
genius5.fm.interia.pl/
Re: bks
26 maj 2006 - 22:02:19
tęcza sucks
Re: bks
27 maj 2006 - 10:40:55
Pierdolenie!

To kiedy Ci młodzi mają się ograć? Gdzie?

A Ci, co pamiętają gre w 3 lidze, to mają około trzydziestki i też pewnie nie myślą, żeby całe życie w piłke grać...
A poza tym, jak ktoś napisał jest ich trzech, albo czterech.
Sami mają biegać?
Jak nie ma kim grać, to się gra tymi których się ma.
bob
Re: bks
27 maj 2006 - 11:49:42
to lepiej niech sie ogrywają w a klasie?? gdzie sieczka jest 3 razy wiecej niz w okręgówce?? dopiero chłopakom sie odechce grac.pewnie niech sie uczą ale widac ze przeskok z juniora(młodszego w duzej czesci)jest dla nich za duzy. powinno sie ich wprowadzac powoli pojedynczo bo jak sie cały sklad wymieni na młodziaków to @#$%& z tego bedzie. maja swoja lige juniorów niech grają ,a co jakis czas w seniorach. porazki 7:0 służa ogrywaniu?? i za rok moze zaczną 7:0 wygrywac?? jakos pierwsza runda inaczej wygladała...
Re: bks
27 maj 2006 - 12:46:44
eyyy nie do przesady zeby grac juniorami mlodszymi;|
Re: bks
27 maj 2006 - 17:00:33
No ale kim mają grać?
Re: bks
27 maj 2006 - 17:10:16
Nie wiem...
Pierdolicie, że aż głowa boli...

Myśle, że jakby byli ludzie do gry, to by grali...
Ale na Wasze nieszczęście zawodników, na których Wy stawiacie przejął Orzeł Czerwonka...

Nie ma w Tęczy ani p. Leszka, ani p. Mariusza...
I p. Mirek też już w Tęczy nie gra...
Nie powiem, kiedy grali byli dobrzy... Tyle, że to było jakis czas temu!
Re: bks
27 maj 2006 - 17:15:02
Przecież jest problem ze skompletowaniem składu.
To mają grać w 6, bo młodszy junior się nie nada?

Lepiej nie brac nikogo?

A to, że przegrywają, to nie jest wina tych młodych, bo oni całego ciężaru gry na siebie wziąć nie mogą. Szczególnie, że w meczu gra ich może czterech...

Reszta, to "starzy wyjadacze"... Grający w Teczy któryś sezon z rzędu.
I to oni mają ogrywać tych młodych... Oni mają im pokazać, jak grać.
Ale nie przychodzą na mecze...

To nie dość, że nie ma komu grać, to jeszcze młodzi nie mają się od kogo uczyć.

I to ich wina, że jest 7-0 w pizde...
Re: bks
27 maj 2006 - 17:16:03
Ciekawe, jak dzisiaj...
Re: bks
27 maj 2006 - 17:24:22
3-1 do przodu...

samobój, Buńko strzelił i Ziemak młody...
Juniorzy?
bob
Re: bks
27 maj 2006 - 18:02:08
no i super ze wygrali. Ja nie pisze takich rzeczy na złosc młodym. byłem na meczu i paru zagrało fajnie i widac ze im sie chce ale dla paru to serio za duzo. a co do zawodnioków to troche jednak ich jest, troche starszych i niezłych. a czemy w teczy nie graja to nie wiem. a i tak najlepszy na boisku był nr8smiling smiley
nie do przejścia. a bramka niestety bramkarza... bez sensy faulował.
Re: bks
28 maj 2006 - 10:27:13
hej Filozofowiesmiling smiley


nareszcie ktoś w tym zarządzie pomyślał i wywalił starych "piłkarzy".Jak jest komuś szkoda to niech jedzie do Czerwonki na mecz i zobaczy jak nasi starzy wyjadacze sobie radzą w A klasie smiling smileysmiling smileysmiling smiley
A wracajac do tematu to młodzi choć słabi to ograją sie i będą grać za sezon lub dwa ,ale na to wszystko trzeba czasu...
Dajmy im szansę a jeszcze będziemy się cieszyć dobrymi wynikami i grą.
A bramkarz jak na ta ligę to wystarczy tylko musi nabrać doświadczenia ,na to też trzeba czasu a nie ściagać mu jakiegoś konkurenta żeby się chłopak nie spalił psychicznie.
Będzie dobrze.Pozdrawiam
Re: bks
29 maj 2006 - 14:23:01
I tak Mati jest najlepszy. Jeszcze zobaczycie co będzie wyprawiał w seniorach...

www.juniorzy.com

wejdźcie w rocznik 1989 głosujcie na Matiego!!!

Pozdro!
Re: bks
30 maj 2006 - 02:49:13
A kto to Matiego i czemu na niego głosować i co z tego bede miec??
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.