biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Pytanie do nauczyciela LO w Biskupcu. Pilne!!!

Wysłane przez render 
Pytanie do nauczyciela LO w Biskupcu. Pilne!!!
13 cze 2006 - 23:57:32
Jeżeli z danego przedmiotu wychodzi jedynka, to czy można odwołac się od tego i np: pisac test z całego roku. Czy to raczej nie wchodzi w grę? Proszę o jak najszybszą odpowiedź.
Re: Pytanie do nauczyciela LO w Biskupcu. Pilne!!!
14 cze 2006 - 00:13:26
Coprawda nauczycielem nie jestem ale wiem ze mozna sie odwolac i pisac test z calego roku. Zreszta to bedzie to samo co egzamin komisyjny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2006-06-14 00:14 przez psychohypnotize.
Re: Pytanie do nauczyciela LO w Biskupcu. Pilne!!!
14 cze 2006 - 12:30:38
oczywiście ,że mozna-to jest tzw. rozbójnik (zbój)-w LO najczęściej pisze sie zbója z fizyki grinning smileygrinning smiley
Re: Pytanie do nauczyciela LO w Biskupcu. Pilne!!!
14 cze 2006 - 16:39:31
To sie @#$%& było uczyć smiling smiley
Re: Pytanie do nauczyciela LO w Biskupcu. Pilne!!!
16 cze 2006 - 19:29:13
Uczeń ma takie prawo, możesz to sprawdzić w statucie. Powodzenia!!
Re: Pytanie do nauczyciela LO w Biskupcu. Pilne!!!
16 cze 2006 - 23:48:24
Ogólnie, jak wychodzi @#$%&, to jest chujnia z grzybnią...
Re: Pytanie do nauczyciela LO w Biskupcu. Pilne!!!
18 cze 2006 - 13:40:34
Jak najbardziej, możesz to poprawić, ale dopiero w ostatnim tygodniu sierpnia. Teraz już raczej nie, chyba, ze dogadasz się z nauczycielem, ale szanse są małe. Trochę za późno się obudziłeś.
Ucz się na sierpień.
Re: Pytanie do nauczyciela LO w Biskupcu. Pilne!!!
18 cze 2006 - 16:01:42
Nie ucz sie wogole idz do armiwinking smiley W sierpniu to to bedzie najzwyklejsza poprawka podobno ostatnio roczniki ktore trafiaja do LO sa coraz bardziej ,,ambitne,, az sie zastanawiam czy to skutek niskiego poziomu nauczania w gimnazjjum czy moze uczeszczalem do niezwykle renomowanego liceum o niezwykle wysokim poziomie nauczaniaspinning smiley sticking its tongue out
Re: Pytanie do nauczyciela LO w Biskupcu. Pilne!!!
18 cze 2006 - 20:22:00
Oczywiścice, że w sierpniu będzie poprawka. Tzw. komisów, z tego co wiem, już nie ma. Jak już pisałam wcześniej, jedyną nadzieją na zaliczenie jeszcze przed wakacjami jest "dobra wola" nauczyciela.
Rzeczywiście ostatnie roczniki nie grzeszą dobrymi ocenami. Zwłaszcza obecne jeszcze pierwsze klasy. Myślę, że jest to wynik błędnego przekonania, że skoro ktoś nie uczył się w gimnazjum, to teraz też uda mu się bez większych problemów przejść z klasy do klasy. Jak zostało to udowodnione już przed końcem pierwszego semestru tego roku szkolnego, nie jest to takie łatwe.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.