biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Październik w Under Club

WysÅ‚ane przez Kid_A 
Październik w Under Club
04 pa¼ 2006 - 09:25:10
...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2006-11-07 15:25 przez admin.
Re: Październik w Under Club
04 pa¼ 2006 - 17:05:29
ciekawe rzeczy mozna znalezc w dodatku do Gazety Olsztynskiej, np. :
"BISKUPIEC
Hałas do rana, sikanie, tłuczenie butelek - to atrakcje mieszkańców bloku przy ul. Ludowej 48. Zafundował je im sąsiadujący z budynkiem klub muzyczny. Policja zapowiada częstsze patrole w tym miejscu."
ciekawe czemu im wczesniej nie przeszkadzalo grinning smiley
Re: Październik w Under Club
04 pa¼ 2006 - 18:30:55
Wcześniej było to samo tylko z racjni na uczęszczanie do tego miejsca nie przejmowałeś sie takimi "drobiazgami" jak czytanie o underzewinking smiley Co do hałasu, sikania i tłuczenia butelek to była przecież norma-zwłaszcza w ostatnich latach Undra kiedy była to melina nie bar. Czasy się zmieniają, paby się zmieniaja tylko spisujący policjanci się nie zmieniająwinking smiley
Re: Październik w Under Club
08 pa¼ 2006 - 20:46:29
Szkoda, że do Undera , wbrew zapewnieniom na plakatach, wpuszczane są osoby niepełnoletnie, to psuje klimat , ale ogólnie miejscówka wypasiona...
Re: Październik w Under Club
09 pa¼ 2006 - 06:09:02
oyey^^ zaczelo przeszkadzac^^
Re: Październik w Under Club
22 pa¼ 2006 - 18:06:24
to co sie działo wczoraj w Underze to juz przesada i mam nadzieje ,że Pan Właściciel szybko cos w tym kierunku zrobi....gorące 15stki normalnie jak w Kafluangry smileyczego sie nie robi dla kaski....szkoda bo wydawalo sie ze bedzie to porzadny lokal-ale niestety trzeba poszukac innego miejsca.a i uważajcie na alkohol tzn pilnujcie go i nie zostawiajcie jak idzieta tanczycdrinking smiley......jest grono stalych bywalcow,ktorzy tylko patrza i czekaja na Wasza nieuwage...
Re: Październik w Under Club
22 pa¼ 2006 - 18:28:01
Codzienny widok klimatu w underze zaczyna nie różnić się czym od kaflarni(napite i naćpane 15 kręcące dupeczkami na parkeicie i grupa gwiazdorów stojąca przy didżejce i wchodząca w tyłek właścicielowi)Pytanie-gdzie jest egzekfowany post z plakatów-"osoby od 18 lat....".śmiechu warte.W dodatku chodzące tableteczki z rączki do rączki.....a miał to byc porządny club.a zaczyna się w nim robić jak za starych czasów.Wielka szkoda.Moim zdaniem jeżeli Właściciel czegops z tym nie zrobi to może być wtedy wielkam lipa.
ps.Policja póki co spisuje i obserwuje.Lepiej żeby nie doszło w przyszłości do tego że przyjadą w czerni i wejda do środka.zapewne wtedy nie wyjdą sami.Wielka szkoda.confused smiley
Re: Październik w Under Club
23 pa¼ 2006 - 00:26:50
Uśmiałem się!

Sombadi... Naprawdę się uśmiałem...
ehh...
Re: Październik w Under Club
23 pa¼ 2006 - 01:57:41
do> somebody "osoby od 18 lat" - to nakręca klientelę (poniżej 18r) smiling smiley nie ma nic fajniejszego jak robienie tego co dorośli i wbrew zakazom :~)/ jeśli robi się dawny under w tym miejscu... to akurat dobrze
Re: Październik w Under Club
23 pa¼ 2006 - 11:50:53
prawda w oczy kole.....thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley
Re: Październik w Under Club
23 pa¼ 2006 - 20:00:16
Cóż.. Widzę,ze dyskusja "na poziomie" rozgorzała.

Poważne osoby które odwiedzają UNDER wiedzą jak tam jest naprawdę i jak ludzie współtworzący to miejsce starają się zeby imprezy były udane.

Na zarzuty mini i somebody nie bede odpisywac, bo sa wyssane z palca i wszyscy wiemy czym te wypowiedzi sa spowodowane...

Proponuje jednak aby oceniono równiez gro osób pełnoletnich, których zachowanie w clubie rozbija imprezy i stanowi pradziwe zagrozenie dla bezpieczeństwa w lokalu.

Pozdrawiam zyczac berdziej pozytywnej aktywności na forum.
Re: Październik w Under Club
26 pa¼ 2006 - 16:44:08
hehehehehe...

Droga Moniko której z nazwiska nie wymienię... smiling smiley

Moge Ci tu i teraz zagwarantować że już do Undera nie wejdziesz... smiling smiley))))

Pozdrowionka od Gwiazdorów spod Dj-ki smiling smiley))
Re: Październik w Under Club
26 pa¼ 2006 - 16:45:36
albo i "z pod"... <--- whatever! co za róznica ? i tak nie wejdziesz! smiling smiley
Re: Październik w Under Club
26 pa¼ 2006 - 17:26:53
PO CO PISZECIE ZE WSTEP TYLKO DLA OSOB PELNOLETNICH,SKORO NIE SPRAWDZACIE DOWODÓW I WCHODZĄ DZIECIACZKI ? DLA MNIE TO JEST SMIESZNE :/
Re: Październik w Under Club
30 pa¼ 2006 - 00:33:04
...no właśnie, ja też jestem wieeelce oburzony tą całą akcją "wstęp na imprezy-tylko osoby pełnoletnie"... hmm. Ja tam wolę bardziej"dojrzałe"pannysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Październik w Under Club
30 pa¼ 2006 - 12:27:29
a ja tam nie chodze do undera bo nie lubie tego miejsca oraz szefostwa i nie mam problemów z najaranymi 15stkami grinning smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.